Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Endomondo, Social Fitness Network

Oficjalna aplikacja Endomondo jest dostępna dla użytkowników systemu Windows 8 w sklepie Windows Store, ale dopiero teraz zdecydowaliśmy się na nią rzucić okiem. Możesz także zapoznać się z naszą recenzją Fitbit na Windows 8, kolejnej ważnej aplikacji na zdrowie i fitness.
Aplikacja Windows 8 Endomondo
Dobrą wiadomością jest to, że w sklepie Windows Store dostępna jest oficjalna aplikacja Endomondo dla użytkowników dotykowych i stacjonarnych, ale złą wiadomością jest to, że jest to tylko aplikacja towarzysząca dla tych z was, którzy mają już zainstalowaną aplikację na iOS i Android. Ponieważ jednak na rynku zacznie pojawiać się coraz mniejszych urządzeń z systemem Windows 8, wydaje mi się, że Endomondo ma sens wydać samodzielną aplikację na system Windows 8. Będziemy mieć to na oku i poinformujemy Cię, kiedy i jeśli tak się stanie.

Czytaj także: Windows 8 Chemia App TouchMol Umożliwia rysowanie cząsteczek

Sprawdź entuzjastów fitness Endomondo dla Windows 8

Endomondo to sieć społecznościowa z 12 milionami użytkowników na całym świecie. Użyj tej aplikacji, aby uzyskać przegląd swojego treningu. Aplikacja oferuje: Kalendarz z przeglądem treningów. Podsumowanie wszystkich statystyk treningu. Mapa treningu i statystyki dla każdego treningu. Najlepsze wyniki na różnych odległościach. Przegląd działań twoich znajomych na Endomondo.

Aplikacja Windows 8 Endomondo

Aby móc korzystać z oficjalna aplikacja Windows 8 Endomondo, musisz mieć konto; jeśli nie, możesz zarejestrować się bezpośrednio z poziomu aplikacji Windows 8. Aplikacja zasadniczo służy jako narzędzie do przeglądu treningu, ponieważ zawiera kalendarz, który zawiera wszystkie zapisane przez Ciebie treningi, statystyki treningu, mapę z lokalizacjami, w których ćwiczyłeś, na ile i jak długo oraz także twoje własne rekordy. Ponieważ Endomondo jest siecią społecznościową, możesz zobaczyć, co robili Twoi znajomi, i udostępnić im własne wyniki.

Pobierz aplikację Endomondo na Windows 8

Link do głównej publikacji