Windows 8, 10 Game Riptide GP2 teraz w sklepie Windows Store

Riptide GP2 to jedna z najlepszych gier z wyścigami wodnymi, która wreszcie została uruchomiona dla użytkowników systemu Windows 8 w sklepie Windows Store, po wcześniejszym udostępnieniu dla użytkowników Androida i iOS. Przeczytaj poniżej, aby uzyskać więcej funkcji na temat gry.
Riptide GP2 Windows 8
Coraz więcej niesamowitych gier trafia do użytkowników Windows 8 w Windows Store. Jednym z najnowszych dodatków jest Riptide GP 2, gra o wyścigach wodnych, która okazała się bardzo popularna wśród użytkowników iOS i Androida. Riptide GP2 jest wyposażony w ulepszane dysze wodne i jeźdźców oraz nowy system kaskaderski, który ma wiele nowych sztuczek. Ponadto w trybie głębokiej kariery do ukończenia jest 50 wyścigów wodnych. Jeśli chcesz, możesz także rywalizować ze znajomymi w trybie wyzwań VR, a naprawdę fajne jest to, że możesz utrzymać synchronizację wyścigów wodnych z chmurą.

Czytaj także: Asphalt 8: Airborne Game uruchomiona w sklepie Windows 8

Wyścigi wodne na Windows 8 w najlepszym wydaniu

Riptide GP 2 rzuca wszystko w nadbieg, dzięki intensywnym, dynamicznym wyścigom wodnym, ulepszanym hydromotorom i jeźdźcom, ulepszonej grafice, zupełnie nowemu trybowi kariery i zupełnie nowemu systemowi kaskaderskiemu z dziesiątkami nowych sztuczek! Wyposażony w napędzane rakietą hydroodrzutowe wyścigi wokół futurystycznych torów na dynamicznej i interaktywnej powierzchni wody, Riptide GP2 zapewnia szybkie, zabawne i oszałamiające wizualnie wrażenia z wyścigów. Od Vector Unit, twórców uznanych gier wyścigowych Riptide GP i Hydro Thunder Hurricane.

W trybie głębokiej kariery oprócz zwykłych wyścigów odbywają się również imprezy Hot Lap, Elimination i Freestyle. Jak każda świetna gra wyścigowa, ta także pozwala ulepszyć „pojazd, w twojej sytuacji, jednostkę pływającą; wybierz jeden z 10 potężnych nowych dysz wodnych i ulepsz ich wydajność i kolory. Gra obsługuje gamepad, klawiaturę, nachylenie / akcelerometr oraz elementy sterujące na ekranie dotykowym, dzięki czemu można w nią grać na pulpicie Windows 8 lub urządzeniu dotykowym.

Pobierz Riptide GP2 na Windows 8

Link do głównej publikacji