Aplikacje WWE Windows 8, 10: Top 5 w użyciu

Czy jesteś fanem zapaśników? A może chcesz być na bieżąco z wydarzeniami WWE na własnym urządzeniu z systemem Windows 8? Jeśli tak, prawdopodobnie będziesz chciał użyć odpowiedniej aplikacji na tablecie, laptopie lub komputerze stacjonarnym; dlatego w tej kwestii możesz sprawdzić recenzję od dołu, w której opisałem najlepsze aplikacje WWE Windows 8, które są dostępne w Sklepie Windows.
okna aplikacji wewe 8
Zjawisko WWE jest niezwykle popularne nie tylko wśród użytkowników w USA, ponieważ obecnie fani zapaśników na całym świecie próbują oglądać wszystkie wydarzenia WWE, grać w gry WWE i dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych zapaśnikach. Ale co możesz zrobić, jeśli przegapiłeś odcinek na żywo lub nie masz dostępu do telewizora? W takim przypadku powinieneś użyć urządzenia z systemem Windows 8 i Windows 8.1, ponieważ w Windows Store dostępnych jest kilka dedykowanych aplikacji WWE. Dlatego jeśli chcesz być na bieżąco z głównymi wydarzeniami WWE, nie wahaj się i dowiedz się, którą aplikację pobrać na tablet Windows 8, laptop lub komputer stacjonarny.

Czytaj także: Najlepsze aplikacje alfabetu Windows 8 dla dzieci

Najlepsze aplikacje WWE Windows 8 ze Sklepu Windows

WWE

WWEJak sama nazwa wskazuje, Windows 8 WWE jest tym, czego potrzebuje każdy fan zapaśników. Najpierw powinieneś wiedzieć, że to nie jest gra, ponieważ narzędzie może być używane tylko do sprawdzania wszystkiego, co nowe w społeczności WWE. Możesz dowiedzieć się o szczegółach przypraw o pięciu najlepszych zapaśnikach, którzy cieszą się zainteresowaniem, oraz krótkie streszczenie ich aktualnej historii, lub przeczytać aktualne wiadomości dotyczące WWE i zapaśników. Ponadto, korzystając z oprogramowania WWE dla urządzeń z systemem Windows 8, możesz oglądać klipy ze starych meczów lub ostatnich wydarzeń, które przegapiłeś. Aplikacja jest świetna i działa na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 8 i 8.1. Możesz pobrać WWE za darmo ze Sklepu Windows, więc nie wahaj się i przetestuj to niesamowite narzędzie.

ZAŁAMANY!

ZAŁAMANY!Jeśli chcesz zagrać w grę WWE na urządzeniu z systemem Windows 8 i 8.1, musisz spróbować Slammed. To nie jest klasyczna gra z zapaśnikami, ponieważ oprogramowanie oferuje bardziej unikalny plan gry. Zasadniczo rozwiniesz własną historię zapaśników, stając się jednym z najlepszych zapaśników, którzy istnieją. Rozwiniesz swoją osobowość, czytając i rozwiązując powieść Slammeda, a także poznasz nowe i pikantne szczegóły dotyczące świata WWE. To jest profesjonalne zapasy. I masz zamiar to zmienić na zawsze. Slammed kosztuje 2,99 USD w sklepie Windows Store, więc wypróbuj go.

Wrestlepedia

WrestlepediaJeśli jesteś maniakiem WWE, musisz przetestować swoje umiejętności. W jaki sposób? Cóż, całkiem proste, ponieważ teraz możesz używać Wrestlepedia, aplikacji Windows 8, którą można zainstalować na tablecie, laptopie lub komputerze stacjonarnym. Z narzędzia może z łatwością korzystać nawet początkujący, który chce dowiedzieć się więcej na temat zjawiska WWE, ponieważ aplikacja zawiera bazę danych zawierającą cenne informacje dotyczące różnych sławnych nazwisk zapaśniczych, ich umiejętności, siły, wyróżnień itp. Możesz pobrać Wrestlepedia za darmo ze Sklepu Windows.

Legends of Wrestling

Legends of WrestlingKażdy fan WWE musi znać historię i legendy stojące przed tym, co obecnie rozumiemy pod względem zapaśniczym. W tej kwestii możesz teraz odkryć gwiazdy i legendy zapaśników, korzystając z aplikacji Legends of Wrestling na urządzeniu z systemem Windows 8 i 8.1. Za pomocą tego narzędzia możesz odtwarzać, przewijać do tyłu, odtwarzać ponownie (w zwolnionym tempie, jeśli chcesz) klasyczne klipy z najlepszych brytyjskich zapaśników. Legends of Wrestling można przetestować w dowolnym momencie, ponieważ narzędzie jest dostępne za darmo w Windows Store.

Stalowa klatka

Stalowa klatkaCzy chcesz uzyskać dostęp do The Steel Cage — WWE Podcast? Jeśli chcesz od razu rozpocząć odtwarzanie odcinków na urządzeniu z systemem Windows 8, to Steel Cage to idealna aplikacja dla Ciebie. Narzędzie oferuje dostęp strumieniowy do odtwarzania odcinków z dowolnego miejsca, zarchiwizowany katalog z powrotem i wiele więcej. Przetestuj tę aplikację samodzielnie; Stalowa klatka kosztuje 1,99 USD w sklepie Windows Store.

Więc masz to; były to najlepsze 5 aplikacji Windows 8 WWE, które można pobrać w dowolnym momencie ze Sklepu Windows. Oczywiście dostępnych jest wiele innych narzędzi, więc jeśli masz własną listę preferencji, nie wahaj się i podziel się przemyśleniami przy użyciu pola komentarzy poniżej.

Czytaj także: Najlepsze gry dla systemu Windows 8 Indie do pobrania ze sklepu

Link do głównej publikacji