Sprawdzanie aplikacji w systemie Windows 8, 10: Kalendarz ogrodników

Niedawno wydana aplikacja Kalendarz ogrodnika na Windows 8 w Windows Store jest jednym z najlepszych narzędzi ogrodniczych do użycia z tabletem Windows 8. Ogrodnictwo i technologia wspaniale połączone!
kalendarz ogrodnika systemu Windows 8
Aplikacja Kalendarz Gardenera dla użytkowników Windows Phone jest bardzo popularna, a teraz deweloper postanowił wprowadzić ją również do Windows Store dla użytkowników Windows 8. Tak więc, ci z was, którzy są właścicielami tabletu z systemem Windows 8 i chcą zrobić inteligentne prace ogrodnicze, naprawdę muszą pobrać tę przydatną aplikację, która przypomina teraz o zapomnieniu podlewania roślin.

Popraw opiekę nad swoim ogrodem i roślinami domowymi za pomocą Kalendarza Gardenera dla systemu Windows 8. Ta aplikacja systemu Windows 8 dostosowuje najważniejsze czynności do cyklu księżyca. Ponadto dostępna jest obsługa systemu Windows 8.1, ponieważ aplikacja współpracuje z kafelkami Live we wszystkich obsługiwanych rozmiarach, co oznacza, że ​​możesz zająć się swoimi planami bez konieczności otwierania samej aplikacji.

Kalendarz ogrodnika zapewnia najlepszy sposób na zsynchronizowanie opieki w ogrodzie z cyklami księżyca. Grawitacja księżyców wpływa na wodę w glebie oraz wzrost kwiatów i ziół. Jeśli zaczniesz przestrzegać praw natury, zobaczysz wspaniałe wyniki we wzroście i jakości swoich roślin ogrodowych lub domowych. Ta aplikacja dostarczy Ci informacji, kiedy jest najlepszy dzień na sadzenie, siew, podlewanie lub koszenie trawnika.

Czytaj także: AccuWeather dla systemu Windows 8: Jedna z najlepszych aplikacji pogodowych

Możesz sprawdzić prognozę pogody na najbliższe dni w swojej lokalizacji, która jest specyficzną funkcją aplikacji Windows 8 i nie jest dostępna w wersji Windows Phone. Oto kilka innych ważnych funkcji, które oferuje aplikacja:

  • Dzienna lista wydarzeń
  • Przegląd tygodniowy i miesięczny
  • 11 różnych działań związanych z cyklem księżyca
  • Obsługa wielu języków — angielskiego, niemieckiego, węgierskiego, czeskiego, słowackiego
  • 10-dniowa prognoza pogody na podstawie pozycji urządzenia GPS

Pobierz kalendarz ogrodnika na Windows 8

Link do głównej publikacji