Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Gin Rummy Free

Wielu wprowadza zamieszanie między grą Rummikub a grą w karty Remika. W Sklepie Windows niestety nie ma tak wielu niezawodnych aplikacji do gry w remika, ale udało nam się je znaleźć i udostępniamy je Tobie. Znajdź poniżej więcej szczegółów na temat Gin Rummy dla Windows 8.
Windows App Rummy 8
Tutaj, w Wind8Apps, uwielbiamy gry karciane z systemem Windows 8 i w przeszłości prezentowaliśmy wiele z nich, takich jak Bridge, UNO, Solitaire i FreeCell. Czas porozmawiać o Gin Rummy, aplikacji na Windows 8 do grania w mało znaną grę karcianą. Niektórzy eksperci uważają, że ta gra pochodzi od popularnego Mahjonga.

Czytaj także: Graj w szachy w systemie Windows 8 za pomocą tych 4 najlepszych aplikacji

Remik to grupa pasujących gier karcianych, godna uwagi w podobnej rozgrywce opartej na pasujących kartach o tej samej wartości lub sekwencji i tym samym kolorze. Podstawowym celem dowolnej formy remika jest budowanie układów, które składają się z zestawów, trzech lub czterech tego samego rodzaju, lub biegnie, trzy lub więcej kart w sekwencji, tego samego koloru. Oryginalna forma remika nazywa się remikiem Sai lub Remikiem podstawowym. Meksykańska gra Conquian jest uważana przez badacza gier, Davida Parletta, za przodka wszystkich gier remikowych, która sama pochodzi od chińskiej gry o nazwie Khanhoo i jeszcze bardziej Mahjong.

Gra karciana Remik teraz na Windows 8

Twoim zadaniem w grze karcianej Gin Rummy dla systemu Windows 8 jest grupowanie jak największej liczby kart w zestawy i uruchamianie, jak możesz! Ponadto, gdy jesteś martwym drzewem lub wartością niezgrupowanych kart, spada poniżej 10 pukanie, aby zakończyć rundę. Ale jeśli jesteś graczem remika, to wiesz lepiej niż ja, jak grać w tę grę. Istnieją trzy poziomy trudności, automatyczne łączenie kart, szczegółowe statystyki i szczegółowe instrukcje jako główne cechy.

Ponadto, zgodnie z uwagami do wydania, aplikacja Gin Rummy na Windows 8 została niedawno zaktualizowana o wiele poprawek, dzięki którym aplikacja jest szybsza, stabilniejsza i bezpieczniejsza. Jeśli uważasz, że reklamy w aplikacji są denerwujące, możesz kupić wersję Pro Gin Rummy, która kosztuje 2,99 USD.

Pobierz Gin Rummy Free na Windows 8

Gin Rummy w Windows 10 [aktualizacja 2018]

Ta krótka aktualizacja jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników systemu Windows 8, 8.1, którzy dokonali aktualizacji do rocznicowej aktualizacji systemu Windows 10. Aby zagrać w swoją ulubioną grę, musisz usunąć wszystkie dane gry związane z poprzednim systemem, aby uniknąć różnych błędów niezgodności. Możesz użyć narzędzia innej firmy, które usunie absolutnie wszystko. Możesz znaleźć jeden z nich na tej starannie dobranej liście. Następnie spróbuj ponownie zainstalować grę dla systemu Windows 10 z oficjalnej strony Microsoft Store.

Link do głównej publikacji