Aplikacja Windows 8, 10 Vine PrimeVine wydana w Windows Store

Oficjalna aplikacja Vine dla użytkowników systemu Windows 8 nie została jeszcze uruchomiona w sklepie Windows Store i do tego czasu musimy uciekać się do aplikacji innych firm. Oprócz niedawno uruchomionej aplikacji Bine, teraz przyjrzymy się PrimeVine i zobaczymy, jakie są jego funkcje.
Aplikacja Windows 8 Vine
Niedawno wydana w sklepie Windows 8, PrimeVine chce być kolejną aplikacją Vine firmy trzeciej, która skorzysta z faktu, że Vine nie wypuści jeszcze oficjalnej aplikacji Windows 8. W rzeczywistości twórcy aplikacji posunęli się do stwierdzenia, że ​​ich aplikacja jest „pierwszym i jedynym w pełni funkcjonalnym klientem Vine dla urządzeń z systemem Windows 8”, co jest naprawdę dyskusyjne. Niemniej jednak aplikacja jest dość dobrze zaprojektowana i wygląda na wystarczająco premium, aby spróbować (link do pobrania na końcu artykułu).

Czytaj także: Uruchomiona „Aplikacja pogodowa” dla systemu Windows 8

PrimeVine zapewnia pełną funkcjonalność Vine w Windows 8

Najlepszy sposób, aby zobaczyć i dzielić się życiem w ruchu. PrimeVine to pierwszy i jedyny w pełni funkcjonalny klient Vine dla urządzeń z systemem Windows 8. Oglądaj krótkie, piękne, zapętlone filmy w prosty i przyjemny sposób. PrimeVine jest w 100% darmowy.

Po zalogowaniu się przy użyciu konta e-mail lub Twittera będziesz mógł przeglądać popularne posty i kanały Vine, a także wyszukiwać użytkowników Vine i hashtagi. Istnieje również możliwość szybkiego ponownego publikowania filmów w Vine i udostępniania ich w sieciach społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook lub Google Plus. Jeśli jesteś użytkownikiem Vine i właścicielem tabletu z systemem Windows 8, aplikacja okaże się bardzo przydatna. Będziesz także mógł przypinać i wyszukiwać tagi Vine na ekranie głównym tabletu z systemem Windows 8 lub urządzenia z systemem Windows 8.

Pobierz aplikację PrimeVine na Windows 8

Link do głównej publikacji