3 Przydatne aplikacje do sprawdzania pisowni w systemie Windows 8, 10

Jeśli masz tablet z systemem Windows 8 i chcesz na nim móc używać oprogramowania do sprawdzania pisowni, najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie łatwo dostępnych aplikacji do sprawdzania pisowni. Niestety, nie ma zbyt wielu niezawodnych do wyboru, ponieważ zidentyfikowaliśmy tylko 3, które możemy polecić
aplikacja do sprawdzania pisowni w systemie Windows 8
System Windows 8 ma możliwość włączenia tej funkcji w celu automatycznej korekty i wyróżnienia błędnie napisanych słów. Ale to oczywiście nie wystarczy i możesz szukać dedykowanych aplikacji do sprawdzania pisowni w systemie Windows 8. Bez zbędnych ceregieli, oto trzy najlepsze aplikacje sprawdzające pisownię do użycia na tablecie z Windows 8. Jak zawsze, jeśli masz wiedzę o innych niezawodnych aplikacjach, daj nam znać, zostawiając swój komentarz.

Czytaj także: Adlib na Windows 8: nowe spojrzenie na gry słowne

1Checker

1 okna kontrolne 8
Aplikacja do sprawdzania pisowni w Windows 8 1Checker to jedno z najlepszych rozwiązań korekty dla użytkowników dotykowych Windows 8, które oferuje sprawdzanie pisowni, gramatyki, stylu i pomaga wzbogacić słownictwo. Jako główne funkcje, aplikacja oferuje natychmiastową korektę, profesjonalne wyjaśnienie błędów, które popełniłeś, pisanie wzbogacenia oraz możliwość zdiagnozowania słabych punktów w języku angielskim.

Asystent pisowni

okna asystenta pisowni 8Aplikacja do sprawdzania pisowni w Windows 8 ma bardzo fajną, specjalną funkcję, która pozwala czytać słowa na głos, aby łatwiej przetestować pisownię. Musisz tylko wpisać słowa, a następnie stuknij Testuj mnie, aby usłyszeć i sprawdzić, czy słowa są poprawne, czy nie. Jedyną wadą jest to, że głos nie brzmi tak naturalnie, ale w końcu się do niego przyzwyczaisz.

Angielski sprawdzanie pisowni

angielski sprawdzanie pisowni Windows 8Inna bardzo podstawowa aplikacja do sprawdzania pisowni w systemie Windows 8, English Spell Check, jest opisana jako „bezpłatna i prosta aplikacja, która pomaga poprawiać wiadomości e-mail, zadania lub inne akapity tekstowe”. Ma słabą funkcjonalność, ale w przypadku podstawowej kontroli pisowni zadanie powinno zostać wykonane bez kłopotów.

Jeśli znasz profesjonalną aplikację do sprawdzania pisowni, która ma być używana z urządzeniami dotykowymi z systemem Windows 8, daj nam znać w polu komentarzy poniżej. Z pewnością umieścimy go na liście, jeśli uznamy, że jest bogaty w funkcje i niezawodny. Na razie to mamy do dyspozycji.

Czytaj także: Tekst artystyczny dla Windows 8 jest jak WordArt na nowym poziomie

Link do głównej publikacji