Sprawdzanie aplikacji w systemie Windows 8, 10: Test prędkości sieci

Połączenia internetowe kosztują nas dużo pieniędzy i oczekuje się, że będą działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ze stałą prędkością ustawioną przez naszego dostawcę Internetu. Większość z nas korzysta z Internetu codziennie na naszych urządzeniach z systemem Windows 8 i łatwo nas frustruje, gdy nasze połączenie działa wolniej niż zwykle. Istnieje wiele sposobów sprawdzenia szybkości połączenia na komputerze z systemem Windows 8, z których większość nie jest łatwadostęp.
Aplikacja do testowania prędkości sieci w systemie Windows 8
Niektóre działania wymagają minimalnej przepustowości do pracy, a potrzebne informacje nie zawsze są dostępne. Na przykład strata czasu polega na skonfigurowaniu naszego komputera z systemem Windows 8 do przesyłania strumieniowego gier wideo, a po zainstalowaniu wszystkiego, co jest potrzebne, aby zobaczyć, że przepustowość jest zbyt niska, a wideo nie działa lub ma bardzo niską jakość. Dotyczy to również tabletu z systemem Windows 8.

Sprawdź tę prędkość sieci Windows za pomocą tej aplikacji

Korzystając z serwerów na całym świecie, test szybkości sieci mierzy opóźnienie i przepustowość połączenia sieciowego. W oparciu o szybkość połączenia, Test prędkości sieci powie Ci, jakie czynności możesz wykonać, np. Przesyłać strumieniowo muzykę lub połączenia wideo. Przesuń w prawo, aby wyświetlić historię poprzednich testów w celu łatwego porównania.

Większość testów prędkości nie jest bardzo dokładna i nie ma wielu przydatnych funkcji, zwracających minimum informacji. W tym miejscu aplikacja Network Speed ​​Test dla systemu Windows 8 lub Windows 8.1 odróżnia się od wszystkiego innego. Nie trzeba już uruchamiać przeglądarki internetowej i wyszukiwać losowych stron testowych prędkości sieci, wystarczy otworzyć aplikację Windows 8 i uruchomić test. Świetne jest to, że aplikacja będzie działać na tabletach z systemem Windows 8 i komputerach z systemem Windows 8. Oto niektóre z jego najważniejszych funkcji:

Historia testu szybkości sieci w Windows 8Czytaj także: Najlepsze 3 nowe funkcje sieci bezprzewodowej w systemie Windows 8.1

  • Pomiar opóźnień, prędkości pobierania i wysyłania
  • Wyświetlanie działań, które możesz wykonać na swoim połączeniu
  • Zobacz informacje dotyczące Twojej sieci
  • Rejestruje wcześniejsze wyniki w historii
  • Zostaniesz ostrzeżony podczas próby uruchomienia testu z połączenia komórkowego

Interfejs tej aplikacji Windows 8 jest minimalny, użytkownik może jedynie uruchamiać i zatrzymywać testy. Jest to jedna z rzeczy, które sprawiają, że ta aplikacja jest lepsza niż większość, ponieważ niewiele osób potrzebuje więcej informacji niż ta aplikacja dla systemu Windows 8.

Pobierz Test szybkości sieci na Windows 8

Test prędkości sieci w 2018 r

Ta aktualizacja ma być szybką informacją dla wszystkich użytkowników systemu Windows 8 ARM, którzy chcą uaktualnienia do Windows 8.1 lub rocznicowej aktualizacji Windows 10. Aplikacja Network Speed ​​Test nie będzie działać na wyższych wersjach systemu Windows, ponieważ nie była obsługiwana. Możesz pobrać go z oficjalnej strony w sklepie Microsoft Store, ale nie ma pewności, czy przetestuje on prędkość Internetu. Możesz jednak spróbować znaleźć podobne narzędzia, które ci pomogą. Oto lista narzędzi do testowania prędkości, które możesz sprawdzić i znaleźć dla siebie.

Link do głównej publikacji