Pinball Star dla Windows 8 Umożliwia grę w dobrą starą grę z ładnymi efektami wizualnymi

Granie w stare gry o modzie jest najlepsze, ponieważ w ten sposób możesz ożywić cenne chwile z dzieciństwa. Jeśli więc masz melancholię i chcesz wypróbować coś, co przypomina ci szczęśliwe chwile, nie wahaj się i spróbuj Pinball Star na urządzeniu z systemem Windows 8.Windows gwiazda pinball 8
Pinball jest prawdopodobnie jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały, a teraz możesz grać w nią na urządzeniu z systemem Windows 8. Oczywiście w sklepie Windows Store są już dostępne różne klienty Pinball, ale niestety prawie wszystkie platformy są modyfikowane i dostosowywane, więc klasycznego doświadczenia użytkownika nie ma nigdzie. Ale dzięki Pinball Star będziesz mógł doświadczyć tej samej gry, w którą graliśmy w przeszłości na naszych komputerach z systemem Windows, gdy nie było dostępnych żadnych przenośnych urządzeń dotykowych.

Czytaj także: Cover to nowa aplikacja dla systemu Windows 8 do czytania i zarządzania komiksami

Pinball Star: Klasyczna gra w Pinball z ulepszoną grafiką

Oczywiście granie w tę samą klasyczną grę Pinball może być nieatrakcyjne, ponieważ grafika może wyglądać okropnie na wysokiej klasy tablecie lub laptopie. Dlatego właśnie Pinball Star oferuje ładne efekty wizualne oraz ulepszoną grafikę, dzięki czemu klasyczna rozgrywka będzie zgodna z wyświetlaczami o wysokiej rozdzielczości.gra w pinball

Dzięki Pinball Star będziesz mógł przeżyć do 16 misji, których celem jest osiągnięcie wyższych wyników niż twoi przyjaciele lub „przeciwnicy”. Doświadcz klasycznego stołu Pinball i spróbuj prześcignąć znajomych, wypuszczając piłkę przez różne „sekrety” oraz rozwijając swoje umiejętności i poprawiając uwagę — oczywiście to wszystko, aby utrzymać piłkę na stole Pinball upuścisz, gra się skończy.

Pinball Star jest dostępny bezpłatnie w Windows Store i można go zainstalować na dowolnym urządzeniu z systemem Windows, ponieważ aplikacja jest kompatybilna z Windows 8, Windows 8.1 i Windows RT. Ponadto do testowania innych „starych wersji” na urządzeniu z systemem Windows 8 użyj dedykowanego emulatora, takiego jak Emu7800 lub Genstalgia.

Pobierz Pinball Star ze Sklepu Windows.

Link do głównej publikacji