Gra Sunny Hillride na Windows 8 zapewni Ci uśmiech i rozrywkę

Jeśli chcesz się zrelaksować i cieszyć się grą na urządzeniu z systemem Windows 8, Sunny Hillride będzie dla Ciebie idealny. Sunny Hillride będzie świetny dla twoich rodzajów i na pewno wywoła uśmiech na twojej twarzy, więc przeczytaj więcej o tej nowej grze, sprawdzając naszą małą recenzję od dołu.słoneczny pagórek
Najlepsze w Sunny Hillride jest to, że nie musisz stale sprawdzać swojego wyniku, aby wyprzedzić innych graczy. Oczywiście masz pasek wyników, który liczy twoje osiągnięcia, ale granie w tę grę jest przede wszystkim zabawne i relaksujące. Możesz także wypróbować różne tryby gry i odkrywać wspaniałe mapy i krajobrazy, płynnie ścigając się różnymi pojazdami, aby zapewnić szalone wirtualne rodzinne wakacje.

Zapomnij o stresującym dniu z Sunny Hillride

Gdy przygoda się zacznie, zostaniesz umieszczony na niesamowitych krajobrazach, ścigając się i skacząc po pagórkowatych, kolorowych krajobrazach lasów, pustyń, zaśnieżonych gór i pięknych łąk. Wszystko jest dobrze pomalowane, ponieważ grafika robi wrażenie, nawet jeśli prostota jest powszechnym słowem w przypadku Sunny Hillride.

Czytaj także: Skanuj kod QR i kody kreskowe za pomocą tej poręcznej aplikacji Windows 8

Prowadząc rodzinę w szalone wakacje, będziesz musiał zbierać monety i musisz być czujny, ponieważ nie chcesz skończyć z gazem. Po zebraniu wystarczającej liczby monet będziesz mógł odblokować nowe krajobrazy, nowe pojazdy i spersonalizować swój samochód, dodając nowe akcesoria. Ponadto podczas jazdy będziesz musiał dbać o walizki, torby, klatkę dla ptaków i innych podróżników, aby osiągnąć lepsze wyniki niż poprzednie doświadczenia.słoneczny krajobraz wzgórza

Możesz przetestować Sunny Hillride na dowolnym urządzeniu z systemem Windows, gra jest dostępna (w cenie 2,99 USD) dla systemów Windows 8, Windows 8.1 i Windows RT.

Pobierz Sunny Hillride z Windows Store.

Link do głównej publikacji