Te 2 programy wykrywające kłamstwa na PC pomogą ci ustalić prawdę na podstawie wszystkich kłamstw

Prawda jest taka, że ​​ludzie kłamią, a czasem robią to całkiem skutecznie, dlatego organizacje chcą zidentyfikować oszustwo. Chociaż istnieje wiele technologii, które zostały opracowane w celu ustalenia, czy dana osoba kłamie, większość ekspertów zgadza się: nie istnieje niezawodna metoda wykrywania kłamstw. To wiele mówi: od początku XX wieku eksperci próbowali wszystkiego, od pomiaru zmian ciśnienia krwi po analizę językową i głosową oraz wiele innych metod.

Analiza głosu

Zazwyczaj oprogramowanie do wykrywania kłamstw wykorzystuje rozwiązania analizy głosu: warstwowa analiza głosu, która jest w stanie zidentyfikować różnego rodzaju poziomy stresu, reakcje emocjonalne i procesy poznawcze odzwierciedlone w głosie pacjenta. Naukowcy odkryli, że częstotliwości ludzkiego głosu są wrażliwe na uczciwość. Na przykład, gdy ktoś jest szczery, średni dźwięk w tym zakresie będzie generalnie poniżej 10 Hz i będzie wyższy niż 10 Hz tylko wtedy, gdy panuje nieuczciwość.

Wszystkie mięśnie w naszym ciele, w tym struny głosowe, wibrują w zakresie od 8 do 12 Hz. Jest to zwykle uważane za pętlę sprzężenia zwrotnego i jest podobne do termostatu / grzejnika, który utrzymuje średnią temperaturę, oscylując między wyższymi a niższymi temperaturami. W ten sam sposób nasze mięśnie napinają się i rozluźniają, aby utrzymać stałe napięcie. Kiedy jesteśmy zestresowani — na przykład kłamając i nie chcąc dać się złapać — nasze ciało przygotowuje się do walki lub ucieczki, zwiększając gotowość swoich mięśni do działania. Wibracje wzrosną od zrelaksowanego 8 do 9 Hz do stresującego zakresu 11 do 12 Hz.

Takie wibracje są miarą poziomów stresu, które będą się zmieniać z jednej chwili na drugą. Na pewno już wiesz, że stres może być wywołany przez samą pamięć. Niektóre osoby mają średni poziom stresu, podczas gdy inni mają niski poziom. To, co ich łączy, to fakt, że poziom stresu zmienia się przez cały czas w ich obecnym zakresie.

Zazwyczaj oprogramowanie do wykrywania kłamstw na PC szuka zmian w głosie i może okazać się bardzo niezawodnym narzędziem do weryfikacji prawdy.

Narzędzia do wykrywania kłamstw na PC

Oprogramowanie wykrywacza kłamstw głosowych X13-VSA

To narzędzie zapowiada się na najlepszy na świecie analizator stresu głosowego. Oprogramowanie to w pełni skomputeryzowany analizator głosu, który pozwoli użytkownikom wykryć prawdę. Najważniejsze jest to, że działa w dowolnym języku.

X13-VSA zapowiada się, że będzie jedynym oprogramowaniem do wykrywania kłamstw, któremu możesz całkowicie zaufać, będąc jednocześnie najbardziej zaawansowanym i najtańszym systemem VSA na świecie. Oprogramowanie wykorzystuje najnowszą technologię wraz z precyzyjną, łatwą w użyciu technologią analizy głosu. X13-VSA to innowacyjny, zaawansowany i wyrafinowany system oprogramowania, który jest w pełni skomputeryzowanym analizatorem stresu głosowego, który umożliwia natychmiastowe wykrycie prawdy. Opiera się na inteligentnym algorytmie wykrywającym stres głosowy. Narzędzie to analizator emocji głosowych, który potrafi wykrywać oszustwa i kłamstwa przy użyciu najnowszych technologii. Może także wykryć kłamstwa, które słyszysz na Skype.

Technologia X13-VSA została początkowo opracowana do celów wojskowych, a teraz możesz używać tej samej technologii do wykrywania oszustwa. Oprogramowanie jest jasne i eleganckie, a także łatwe w użyciu.

Profesjonalne badania wykazały, że ważność, dokładność i niezawodność oprogramowania wynosi około 97%.

Możesz kupić oprogramowanie wykrywające kłamstwa głosowe X13-VSA za 179,00 USD, w porównaniu z 299,00 USD

Oprogramowanie wykrywacza kłamstw eX-Sense — Analiza stresu głosowego

Tylko za pomocą głosu narzędzie może ustalić, czy osoba ma wątpliwości, co dokładnie niepokoi ich w rozmowie i czy są szczerzy. Za jego pomocą możesz zmienić komputer w poligraf, którego możesz używać do analizowania rozmów na żywo i wywiadów za pomocą mikrofonu komputerowego.

Rozmowy telefoniczne są łatwe do interpretacji ze względu na ich jakość, a nagrane rozmowy telefoniczne oferują możliwość poświęcenia czasu na bardziej wyrafinowane analizy. Możesz również dowiedzieć się, kto mówi prawdę w telewizji nagranej lub na żywo. Powinieneś wiedzieć, że telewizja cyfrowa oferuje doskonałą jakość, idealną do analizy kłamstw i oszustw.

Narzędzie korzysta z Sense Technology, jednej z najbardziej zaawansowanych technologii na świecie do analizy głosu. Wykorzystuje analizę warstwową głosu, aby słuchać drobnych zmian zachodzących w ludzkim głosie. Sense potrafi analizować różne warstwy głosu, zapewniając jednocześnie dogłębny wgląd w zakres emocji podmiotu. Technologia tego narzędzia to wielowarstwowa analiza głosu, w której użytkownicy gromadzą więcej parametrów z każdego segmentu mowy.

Technologia VoiceGraph została dostrojona w taki sposób, aby ujawniać ekstremalne sytuacje emocjonalne, które zwykle kojarzą się z kłamstwem i oszustwem. Analiza VoiceGraph jest wyświetlana na pojedynczym pasku, który zmieni kolor z zielonego na czerwony zgodnie z intensywnością emocjonalną związaną z kłamstwem. Dzięki temu jest niezwykle przydatny w przypadku nagranych rozmów. Narzędzie wykorzystuje również VoiceGraph do oceny prawdopodobieństwa oszustwa, a ta funkcja lepiej ułatwia analizę trwającej rozmowy.

Narzędzie zawiera także coś więcej: tryb wykrywacza miłości! Algorytm głosowy Detekcja miłości jest wynikiem czterech lat badań i badań. Możesz wreszcie upewnić się, że nowe relacje są na właściwej drodze. Dowiedz się, jak naprawdę zainteresowana jest druga strona!

Miłość (lub pożądanie) dramatycznie zmienia nasz głos. Stajemy się bardziej podekscytowani i bardziej skoncentrowani, kiedy rozmawiamy z tym, którego chcemy. eX-Sense może to szybko wykryć!

Możesz kupić oprogramowanie wykrywacza kłamstw eX-Sense za 129,00 USD, w porównaniu z 199,99 USD.

Te dwa narzędzia pomogą Ci wykryć, czy dana osoba mówi prawdę, czy nie. Jeśli korzystałeś z innych narzędzi do poligrafii głosowej, które Twoim zdaniem powinniśmy umieścić na tej liście, daj nam znać w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji