6 najlepszych programów antywirusowych z antyspamem do pozbycia się wszystkich niechcianych wiadomości e-mail | Recenzje

Spam to jedna z najbardziej irytujących i niebezpiecznych rzeczy, które można dostać w poczcie, która nie tylko zapycha go niechcianymi materiałami, ale także zajmuje zbyt wiele czasu, aby go wyeliminować.

Jest to oficjalnie ustalona nazwa wielu e-maili, które promują pigułki, dziwne zapasy i inne wątpliwe rzeczy, i nikt nie lubi takich rzeczy zajmujących miejsce w skrzynkach odbiorczych.

Nie można jednak uniknąć takich niechcianych wiadomości zbiorczych lub wiadomości-śmieci, ale można je uzyskać najlepszy program antywirusowy z antyspamem poradzić sobie z tym przed odprawą.

Antywirus z antyspamem stał się coraz ważniejszy, ponieważ badania (2010) pokazują, że 1 na 284 wiadomości e-mail zawiera złośliwe oprogramowanie, 91% zawiera linki, a 2 na 3 wiadomości spamowe są związane z farmaceutykami.

Aby lepiej filtrować wiadomości e-mail, możesz zainstalować dedykowane oprogramowanie do skanowania wiadomości e-mail.

Mając takie informacje na uwadze, nadszedł czas, abyś otrzymał program antywirusowy z antyspamem, aby raz na zawsze poradzić sobie z tymi irytującymi wiadomościami-śmieciami.

6 najlepszych programów antywirusowych z antyspamem

 1. BitDefender
 2. BullGuard
 3. Panda
 4. Avast
 5. Symantec
 6. Gwava

1. BitDefender (zalecane)

antywirus z antyspamem

Jest to jeden z najlepszych programów antywirusowych z funkcją antyspamową, który został uruchomiony na stacjach roboczych Windows.

Antyspam BitDefender funkcja zawiera trzy różne zastrzeżone moduły, dzięki czemu Twoja skrzynka odbiorcza może być wolna od spamu:

 • Biała lista-czarna, służy do blokowania poczty ze znanych domen spamerów i akceptowania poczty ze znanych legalnych adresów.
 • Filtr heurystyczny, który przeprowadza testy wszystkich elementów wiadomości, szukając słów, fraz, linków lub innych cech spamowych.
 • Moduł bayesowski (uczący się), które można wyszkolić, aby wiedzieć, które wiadomości są spamem, a które nie. Klasyfikuje wiadomości, zbierając dane statystyczne dotyczące szybkości pojawiania się określonych słów i struktur w spamie lub legalnej poczcie oraz porównując nowe wiadomości w oparciu o te wzorce, aby złapać blisko 100% spamu.

Jest to wysokiej jakości i dojrzały produkt antyspamowy, w którym wiele wysiłku włożono w jego rozwój, aby zapewnić jego poprawność za pierwszym razem. Testy wewnętrzne i raporty beta testerów pokazują, że ten program antywirusowy z antyspamem osiąga doskonałe wskaźniki wykrywania spamu.

BitDefender AntiSpam 7 działa z dowolnym programem pocztowym, w tym Outlook i Outlook Express, który ma pasek narzędzi, który pozwala konfigurować i trenować narzędzie bezpośrednio z interfejsu klienta pocztowego.

BitDefender ma również bezpłatny antyspam dla usług pocztowych, który zapewnia podstawowe funkcje zwiększające produktywność organizacji poprzez blokowanie spamu.

Wielokrotnie nagradzane silniki antyspamowe zapewniają ochronę przed phishingiem, filtrowanie treści i załączników, a ponadto są łatwe w instalacji i mają przyjazny dla użytkownika interfejs internetowy z wydajnym systemem zarządzania wierszem poleceń.

    —  Pobierz Bitdefender Antivirus w specjalnej 50% obniżonej cenie

 • Przeczytaj także: Recenzja: Bitdefender Total Security 2018, najlepszy program antywirusowy na komputer z systemem Windows

2. BullGuard

antywirus z antyspamem

The BullGuard Spamfilter jest jednym z najlepszych programów antywirusowych z antyspamem, ponieważ chroni i walczy z zapchaną skrzynką odbiorczą. Sprawdza każdą pocztę w celu ustalenia jej autentyczności lub tego, czy jest to próba spamu lub phishingu.

Dzięki zbiorowym informacjom od użytkowników filtr ten jest stale aktualizowany, aby blokować nawet najnowsze znane typy spamu.

Jego funkcja bezpieczeństwa w Internecie jest wszechstronna, z szeregiem zaawansowanych funkcji, które sprawdziły się we wszystkich testach na spam, złośliwe oprogramowanie lub inne zagrożenia, więc możesz zaufać, że jest to bezpieczny produkt.

Uzyskał wysokie i doskonałe wyniki w testach antywirusowych, testach blokujących złośliwe oprogramowanie, wynikach blokowania złośliwych adresów URL i wynikach antyphishingowych.

Uzyskaj silną ochronę i świetne rozprzestrzenianie się funkcji dzięki programowi antywirusowemu BullGuard z antyspamem.

     — Pobierz teraz Bullguard (bezpłatne pobieranie)

3. Panda

antywirus z antyspamem

Panda Antivirus z antyspamem współpracuje z technologią Smart, opartą na Big Data i Artificial Intelligence, która monitoruje działające aplikacje w systemach, a następnie klasyfikuje wszystko.

W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, które działają tylko w przypadku wykrycia problemu. Jego podejście opiera się na inteligencji zachowań.

Ten program antywirusowy identyfikuje znane i nieznane zagrożenia ze strony złośliwego oprogramowania, ataków bez plików i innych złośliwych zachowań, zanim jeszcze wystąpią! Otrzymujesz ciągłe monitorowanie i ochronę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, szczegółowe informacje kryminalistyczne, audyty bezpieczeństwa i alerty w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz kontrolować wszystko, co dzieje się w Twojej sieci.

To narzędzie pozwala również unikać wycieków danych, odkrywać i usuwać luki w zabezpieczeniach systemu i aplikacji oraz wykrywać ukierunkowane ataki.

Jego funkcja antyspamowa zatrzymuje lawinę niechcianych wiadomości e-mail na następujących etapach:

 • Instalacja antywirusa (maksymalnie 15 minut), a następnie działa automatycznie
 • Skanuj i wykrywaj: natychmiast skanuje wiadomości przychodzące i wychodzące i stosuje zdefiniowane działania
 • Ciągłe aktualizacje: sygnatury spamu aktualizują się automatycznie za pomocą mikropodanych minut po minucie
 • Dostosowanie systemu wykrywania: czułość systemu można ustawić na Wysoka (dla lepszego wykrywania), Średnia (dla równowagi między spamem a fałszywymi trafieniami) i Niska (dla mniejszego wykrywania spamu, ale bez fałszywych alarmów).
 • Wreszcie, Ty decydujesz, czy wykryjesz spam, czy chcesz go wyeliminować, czy poddać kwarantannie.

Korzyści z posiadania antywirusa Panda z antyspamem obejmują zwiększoną produktywność, dzięki czemu pracownicy nie marnują czasu na otrzymywanie, czytanie i usuwanie spamu, zoptymalizowaną przepustowość i zasoby, ponieważ obciążenia serwerów są zmniejszone, i zapobiegają uszkodzeniu wizerunku firmy.

    — Pobierz teraz Panda Antivirus Pro za darmo

 • Przeczytaj także: Najlepsze oprogramowanie antywirusowe do użycia w 2018 roku na komputerze z systemem Windows

4. Avast

antywirus z antyspamem

Jest to jeden z najczęstszych programów antywirusowych z funkcjami antyspamowymi. Odfiltruj spam za pomocą Avast Internet Security lub Avast Premier, które umożliwiają pobranie funkcji Antyspam, dzięki czemu możesz zabezpieczyć się przed phishingiem i zaoszczędzić czas, który mógłby zostać zmarnowany na wiadomości-śmieci.

Jeśli masz na komputerze jeden z tych dwóch antywirusów Avast z antyspamem, możesz uzyskać ten program, otwierając Avast, Kliknij Ustawienia> Komponenty a następnie poszukaj AntiSpam do zainstalowania i dostosowania.

Uzyskaj Avast

5. Symantec

antywirus z antyspamem

Spam stanowi ogromne wyzwanie, jeśli chodzi o biznes. Zużywa czas pracy, a tym samym zmniejsza produktywność, przeciąża system, a także może zaszkodzić reputacji Twojej firmy.

Wyzwania związane z zapobieganiem spamowi obejmują ochronę przed złośliwym oprogramowaniem z komunikacją wieloprotokołową, wzrost kosztów infrastruktury i nieefektywności systemu przed spamem masowym, filtrowanie treści w celu usunięcia spamu i ochronę przed wyciekiem danych lub IP oraz innymi poufnymi informacjami, a także kompromis między używaniem skutecznego filtra spamu i blokowanie wiarygodnych wiadomości e-mail.

Program antywirusowy Symantec z funkcją antyspamową chroni przed zewnętrznymi zagrożeniami w wiadomościach przychodzących i wychodzących, wiadomościach błyskawicznych i współpracy SharePoint dzięki zintegrowanemu i zaawansowanemu filtrowaniu treści, oprogramowaniu antywirusowemu i antyspamowemu.

Wykrywa i blokuje spam, zanim dotrze do wewnętrznej infrastruktury, chroni przed rozprzestrzenianiem się wirusów i robaków, obniża koszty IT, zmniejsza liczbę kopii zapasowych wiadomości e-mail i zapewnia szybką reakcję na nowe zagrożenia spamem za pośrednictwem sieci Global Intelligence firmy Symantec.

    — Pobierz pakiet Norton 2018 firmy Symantec

 • Przeczytaj także: Najlepsi klienci i aplikacje e-mail dla systemu Windows 10

6. Gwava

antywirus z antyspamem

Gwava jest teraz częścią Micro Focus, bezpiecznej bramy do przesyłania wiadomości z programami antywirusowymi, antyspamowymi, anty-malware i ochroną sieci.

Jego funkcja antyspamowa zapewnia wielowarstwową ochronę przed spamem, chroniąc e-mail i powstrzymując niepożądany ruch z systemu współpracy, wykonując następujące czynności:

 • Skanowanie obrony obwodowej, który przechwytuje spam, zanim dotrze do twojego systemu wiadomości z funkcjami takimi jak blokowanie adresów, filtrowanie treści, heurystyka, skanowanie reputacji i wiele innych.
 • Minimalizowanie fałszywych trafień, które są wykrywane w wyniku ciągłej aktualizacji nowych sygnatur spamu w bezpiecznej bramie przesyłania wiadomości, dzięki czemu otrzymujesz tylko pocztę, której potrzebujesz w skrzynce odbiorczej.
 • Solidne filtrowanie treści, który przesiewa treść wiadomości e-mail na podstawie adresów e-mail, tematów, nagłówków, treści, odcisków palców, załączników i ich nazw, obrazów (przy użyciu narzędzia Image Analyzer), rozmiaru wiadomości czarnej i białej listy, adresu IP i wielu innych.
 • Obsługa identyfikowanej poczty DomainKeys, która chroni wysłaną i otrzymaną wiadomość e-mail, zapewniając, że pochodzi ona z autoryzowanej domeny, zapobiegając w ten sposób fałszywym adresom, atakom typu phishing i spam.
 • Kontrola filtrowania kierunkowego dla filtrów wychodzących i przychodzących
 • Filtrowanie kopert który jest oparty na uwierzytelnieniu użytkownika
 • Ochrona przed spamem wychodzącym która chroni ochronę obwodową i zapobiega ryzyku spamu wychodzącego, w tym uszkodzonej reputacji, utraty zasobów, uszkodzonych systemów przesyłania wiadomości i zablokowanego adresu IP.
 • Anti-Spoofing ze skanowaniem SPF aby zatrzymać fałszowanie wiadomości e-mail

Zdobądź Gwava

Jak chronić komputer lub urządzenie przed spamem

Być może masz program antywirusowy z antyspamem, ale są kroki, które możesz podjąć, aby zapobiec przedostaniu się spamu do komputera lub urządzenia, w tym:

 • Unikaj spamu, nie przekazując swojego adresu e-mail nieznanym lub nieznanym odbiorcom
 • Sprawdź zakupy online, które otwierają bramy spamu, ponieważ trudno jest robić zakupy bez podania prawidłowego adresu e-mail lub uzyskać w zamian rabatów lub bezpłatnych rzeczy. To sprawia, że ​​jesteś podatny na irytujący i niebezpieczny spam. Sprawdź te porady dotyczące zakupów online, aby zachować bezpieczeństwo przez cały czas.
 • Otwórz wiadomość e-mail dla potencjalnych spamerów. Nie używaj swojego prywatnego adresu e-mail, ale możesz mieć więcej niż jeden dla przyjaciół, rodziny i innych osób z nieznanych źródeł.
 • Zainstaluj filtr spamu, aby chronić swoją skrzynkę odbiorczą przed infiltracją spamu.
 • Ignoruj ​​i usuwaj — nie otwieraj wiadomości ani wiadomości z nieznanego źródła ani nie klikaj żadnych linków, zdjęć ani żadnych innych elementów. Nie otwieraj żadnych załączników i NIGDY odpowiadać na takie wiadomości bez względu na to, co obiecuje w zamian. Działanie w odpowiedzi na spam lub odpowiadanie na nie potwierdza, że ​​Twój adres e-mail jest prawdziwy, więc naraża Cię w zamian.

Teraz, gdy znasz już pięć najlepszych programów antywirusowych z antyspamem, daj nam znać swój ulubiony wybór. Jeśli używasz takiego, który jest skuteczny i wiesz, że powinien on znajdować się na tej liście, podziel się z nami w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji