Aplikacja Windows 8 Price Gas Gas Gas obsługuje Windows 8.1

Jeśli szukasz aplikacji na system Windows 8, która może dostarczać ceny gazu w czasie rzeczywistym, aby pomóc Ci znaleźć najtańszy gaz w Twojej okolicy, nowa aplikacja GasBuddy na Windows 8 powinna być Twoim wyborem. Co więcej, aplikacja otrzymała obsługę systemu Windows 8.1 w najnowszej aktualizacji
cena gazu w systemie Windows 8
Gaz jest obecnie drogi i musimy szukać wszelkich możliwych sposobów na znalezienie taniego gazu, gdy tylko jest to możliwe. Jeśli posiadasz tablet z systemem Windows 8, musisz wiedzieć, że aplikacja GasBuddy jest dostępna w sklepie Windows Store, a teraz, dzięki najnowszej aktualizacji, ma także obsługę systemu Windows 8.1.

Uzyskaj najbardziej wszechstronne ceny gazu w czasie rzeczywistym i znajdź najtańszy gaz w Twojej okolicy i poza nią dzięki nowej aplikacji GasBuddy dla systemu Windows 8! Teraz z wszystkimi nowymi funkcjami 8.1, takimi jak zmiana rozmiaru okna i obsługa wszystkich rozmiarów kafelków (z obsługą dynamicznych kafelków na żywo w czasie rzeczywistym)! Cieszyć się!

Czytaj także: Pakiety czcionek Windows 8 Jak je zmienić

Korzystając z GasBuddy dla Windows 8, możesz znaleźć najtańszy gaz w pobliżu lub wyszukać lokalizacje w całej Ameryce Północnej. Możesz także zapisywać stacje benzynowe, aby mieć szybki dostęp w przyszłości. Obsługa systemu Windows 8.1 oznacza, że ​​można teraz używać dużego aktywnego kafelka, a także okien o dużych rozmiarach. Oczywiście wprowadzono kilka poprawek błędów i poprawiono wydajność. Więc na co czekasz? Zacznij oszczędzać gaz dzięki GasBuddy!

Pobierz GasBuddy na Windows 8

Link do głównej publikacji