Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Rummi, darmowa aplikacja Rummikub

Gram w Rummikub z przyjaciółmi od małego. Nadal gram w nim, kiedy tylko mam okazję. Dlatego z przyjemnością odkryłem, że istnieje niezawodna aplikacja Rummikub do grania na tabletach z systemem Windows 8 pod prostą nazwą „Rummi”
Rummikub Windows 8
Właśnie dzieliłem się z wami najbardziej niezawodną aplikacją do gry w karty Remika dla użytkowników Windows 8 — Gin Rummy Free i wskazywałem na fakt, że często jest mylona z grą planszową Rummikub. Aby rozproszyć to zamieszanie, wkrótce przedstawię również bezpłatną aplikację Rummikub dla użytkowników Windows 8 „Rummi”.

Łamigłówka w stylu remika. Opiera się na zasadach gier w stylu remika, takich jak Remik lub Rummikub. W grze jest 106 płytek, w tym 2 żartownice. Dostępne są 4 kafelki w różnych kolorach, czarne, czerwone, żółte i zielone, o numerach od 1 do 13. Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich płytek ze stojaka poprzez ułożenie ich w zestawy serii i grup, a następnie łącząc je na stole.

Graj w Rummikub ze stylem na Windows 8

Czytaj także: Zagraj w Backgammon w Windows 8: Five Best Apps

Sądzę, że jeśli szukasz aplikacji Rummikub dla systemu Windows 8, znasz zasady i sposób, w jaki musisz w nią grać, więc nie powtórzymy tego ponownie, ponieważ pełny opis znajdziesz w opisie aplikacji, również (link do pobrania na końcu). Możesz grać tylko w trybie sngle player przeciwko komputerowemu przeciwnikowi, a szkoda. Tryb wieloosobowy dla tej aplikacji Rummikub byłby niesamowity.

Aplikacja Rummi jest wyposażona w sortowanie kafelków według koloru lub wartości oraz przyciski Anuluj, Cofnij i Ponów, a także opcję automatycznego zapisywania. Ta gra Rummikub na Windows 8 jest dostępna za darmo i świetnie, że reklamy nie przeszkadzają. Aplikacje Rummi również zostały niedawno zaktualizowane, z drobnymi poprawkami błędów, ulepszoną grafiką (przyciskami) i stabilnością.

Pobierz grę Rummi na Windows 8 ze sklepu Microsoft Store

Ważne aktualizacje Rummikub [aktualizacja 2018]

Od momentu premiery Rummikub otrzymał wiele ulepszeń i aktualizacji. Pierwsza aktualizacja została otrzymana pod koniec 2013 roku i poprawiła niektóre funkcje gry. W 2014 r. Wszyscy użytkownicy tabletów otrzymali także niezbędne aktualizacje niektórych funkcji gry, które uległy zmianie. Ostatnia duża aktualizacja miała miejsce w 2015 roku, kiedy gra otrzymała ulepszoną sztuczną inteligencję i przeszła na inny poziom. Możesz przeczytać więcej informacji na ten temat w naszym dedykowanym artykule.

Link do głównej publikacji