Sprawdzanie aplikacji w systemie Windows 8, 10: WordPress, darmowa hostowana platforma blogowa

Automattic opublikował oficjalną aplikację WordPress w Sklepie Windows i jest to obecnie jedna z najlepszych aplikacji do blogowania Windows 8. Jest tylko darmowa wersja WordPress hostowana, ponieważ wciąż czekamy na wydanie aplikacji hostowanej. Więcej szczegółów znajduje się poniżej
Wordpress Windows 8
Ta strona, podobnie jak wiele innych, oparta jest na darmowym blogowym blogu WordPress, a wielu prawdopodobnie szuka możliwości tworzenia treści ze swoich tabletów z systemem Windows 8 za pomocą samoobsługowej aplikacji WordPress, czyli WordPress.org. Tego rodzaju aplikacja jest nadal nieobecna w Sklepie Windows, ponieważ Automattic wydała tylko aplikację dla użytkowników WordPress.com

Przeglądaj najlepsze oryginalne treści na WordPress.com, w tym artykuły i zdjęcia z podróży, sztuki, rozrywki, jedzenia i wiele innych. Zaloguj się na swoje konto WordPress.com, aby czytać blogi, które obserwujesz, i łatwo udostępniać fajne treści, które znajdziesz w Internecie, publikując je na swojej stronie WordPress.com.

Najlepsza aplikacja do blogowania w systemie Windows 8

Tak więc, korzystając z oficjalnej aplikacji WordPress.com dla systemu Windows 8, będziesz mógł szybko tworzyć nowe posty i publikować je na swoim blogu WordPress.com. Oczywiście najpierw musisz mieć konto. Jeśli go nie masz, możesz utworzyć go z aplikacji, która przeniesie Cię na dedykowaną stronę internetową, na której zakończysz tworzenie swojego pierwszego bloga. Następnie będziesz mógł udostępniać zdjęcia, linki i cytaty z dowolnej aplikacji Windows 8 na blogu WordPress.com.

Czytaj także: Poprawka: zewnętrzny dysk twardy systemu Windows 8.1 nadal się rozłącza

Oprócz zarządzania własnym blogiem WordPress.com będziesz mieć również możliwość przeglądania treści z innych blogów, które obserwujesz, a nawet będziesz mógł przeglądać znalezione treści i udostępniać je swoim czytelnikom. Po dłuższym korzystaniu z aplikacji zauważyłem, że jest szybka i dobrze zaprojektowana, nie mogłem jednak nie zauważyć niskiej oceny.

Poszedłem do Windows Store i zacząłem przeglądać recenzje i zdałem sobie sprawę, że wiele problemów było spowodowanych faktem, że było wiele błędów spowodowanych przez awarie i różne inne błędy. Jednak informacje o wersji zawierają dziennik zmian, który wskazuje niektóre poprawki błędów i ogólne ulepszenia. Śmiało, pobierz aplikację i zobacz, jak działa tym razem. Byłem z tego bardzo zadowolony.

Pobierz aplikację WordPress na Windows 8

Link do głównej publikacji