Jak zweryfikować pliki ISO systemu Windows i pakietu Office

Istnieje wiele witryn i torrentów, które przechowują pliki ISO Windows i Office. Jednak nie wszystkie z nich są oryginalne i mogą zawierać złośliwe oprogramowanie lub inne złe pliki, które mogą uszkodzić komputer.

Dzisiaj porozmawiamy o oryginalnym weryfikatorze ISO systemu Windows i pakietu Office. Jest to darmowa aplikacja, którą można pobrać z Internetu. Ta aplikacja sprawdzi pliki ISO i powie ci, czy obrazy ISO systemu Windows lub pakietu Office są oryginalne, czy nie.

Warto wiedzieć, że „Prawdziwy weryfikator ISO systemu Windows i pakietu Office” wymaga do działania profilu klienta Microsoft .NET Framework 4.0, więc upewnij się, że jest zainstalowany przed próbą uruchomienia tego narzędzia. Aplikacja działa w systemie Windows XP OS do najnowszej wersji systemu Windows 10.

Aby uczynić wszystko jeszcze lepszym, aplikacja jest wyposażona w intuicyjny interfejs, który będzie można łatwo zrozumieć w ciągu kilku sekund, po uruchomieniu go po raz pierwszy. Jeśli jednak występują problemy podczas sprawdzania pliku ISO za pomocą oryginalnego weryfikatora ISO systemu Windows i pakietu Office, wykonaj następujące kroki:

  • Kliknij przycisk trzech kropek znajdujący się obok pliku wejściowego
  • Wybierz obraz ISO zapisany na komputerze, który chcesz sprawdzić
  • Na koniec kliknij przycisk „WERYFIKUJ” znajdujący się w środkowej prawej części okna aplikacji
  • Po zakończeniu weryfikacji otrzymasz zielony status autentyczny lub czerwony status „nieoryginalny”.

Warto wiedzieć, że prawdziwy weryfikator ISO systemu Windows i pakietu Office zawiera szeroką listę wersji ISO, więc jest bardzo mała szansa, że ​​wykryje plik, który nie jest oryginalny, podczas gdy tak naprawdę jest.

Czy jesteś osobą, która pobiera pliki ISO z Internetu? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat oryginalnego weryfikatora ISO systemu Windows i pakietu Office!

Link do głównej publikacji