Windows 13: Jakie są szanse, że Microsoft wypuści system operacyjny?

Od pewnego czasu ludzie spoglądają w lewo i w prawo na jakiekolwiek potwierdzenie, czy nastąpi uruchomienie systemu Windows 13, czy nie.

Zadzwoń pod numer pechowy, ale wszystko, co mamy, to spekulacje użytkowników i brak solidnych dowodów na obejście tego.

Windows 10 otrzyma nową aktualizację w kwietniu. Nadchodząca aktualizacja, znana jako Windows 10 w wersji 1903 lub 19H1, jest częścią planów Microsoftu, aby co roku wydawać dwie główne aktualizacje.

Czy istnieje system operacyjny Windows 13?

Po plotkach dotyczących systemu Windows 12 użytkownicy zaczęli spekulować na temat możliwości uzyskania systemu Windows 13. Nazwijcie go prima aprilis, nazwijcie to poszukiwaniem duszy, ale na ten temat powstało wiele wątków, zawierających więcej pytań niż odpowiedzi.

Czy Microsoft zamierza wydać nowy system operacyjny Windows 13? Krótka odpowiedź brzmi nie, ponieważ firma już potwierdziła, że ​​Windows 10 nigdy nie zostanie wymieniony. Zamiast tego wielki M wyda co roku dwie duże aktualizacje systemu operacyjnego Windows 10.

Użytkownicy Quora szybko zauważyli też, że nie będzie żadnego Windowsa 13, ustanawiając rekord prosto, dopóki nie będzie więcej solidnych informacji.

Nie… Po opublikowaniu najnowszych aktualizacji systemu Windows 10… Microsoft pominie system Windows 10 i wyda system Windows 12… następna wersja systemu Windows…

Inny użytkownik dodał, że oprócz bieżących wersji systemu Windows nic nie było planowane dla niefortunnie numerowanego systemu operacyjnego.

Nie, system operacyjny Windows 13 nie został uruchomiony w żadnym miejscu na świecie.

Tak więc, panie i panowie, dopóki nie uzyskamy dalszych informacji na ten temat, możemy na razie nazwać tę tajemnicę obaloną.

Data wydania systemu Windows 13

Biorąc pod uwagę powyższe szczegóły, możemy również odpowiedzieć na pytanie związane z datą premiery systemu Windows 13.

Kiedy Microsoft wypuści system Windows 13? Nigdy. Prosty i prosty.

Czy ktoś ma jakieś wiadomości na temat Loch Ness Monster?

Link do głównej publikacji