Czy grudniowa łata we wtorek naprawi wszystkie błędy systemu Windows 10 v1809?

Zostało kilka godzin, zanim Microsoft zacznie wdrażać Aktualizacje z grudnia Aktualizacja wtorek.

Jak zawsze, duże M wypchnie wiele przydatnych poprawek i ulepszeń do wszystkich wersji Windows, mających na celu zwiększenie stabilności i niezawodności obsługiwanych wersji systemu operacyjnego.

Stawki są bardzo wysokie dla Microsoftu w tym miesiącu. Minęły dwa miesiące, odkąd firma oficjalnie wydała aktualizację systemu Windows 10 października 2018 r., Ale na forach wciąż zalewają się skargi dotyczące różnych błędów i problemów technicznych.

Windows 10 v1809 był dla wielu wyboistą aktualizacją

Gigant z Redmond potwierdził wiele z tych problemów i potwierdził, że inżynierowie oprogramowania pracują nad poprawkami, które, mam nadzieję, zostaną wydane w tym miesiącu.

Dla przypomnienia, niektóre z najczęściej zgłaszanych błędów dotyczą problemów z niebieskim ekranem śmierci, problemów z dźwiękiem i problemów z instalacją.

Niektóre z tych błędów są tak poważne, że Microsoft całkowicie zablokował aktualizację w określonych konfiguracjach sprzętowych, takich jak komputery Nuvoton,

Urządzenia Surface Book i komputery z oprogramowaniem Mophisec.

Najwyraźniej Microsoft ma długi dziennik zmian aktualizacji. Ale pytanie brzmi: czy poprawka we wtorek w końcu naprawi wszystkie błędy aktualizacji Windows 10 października 2018 zgłoszone przez użytkowników?

W końcu najnowsza wersja systemu operacyjnego wydaje się być największym błędem od czasu Anniversary Update.

Która jest najnowszą wersją systemu Windows 10? Dowiedz się z naszego stale aktualizowanego artykułu!

Czy Patch Tuesday zwiększy popularność Windows v1809?

Mamy też inne pytanie: czy grudniowa łata we wtorek przekona więcej użytkowników do zainstalowania najnowszej wersji systemu Windows 10 na swoich komputerach?

Obecnie tylko 3% komputerów z systemem Windows 10 ma system operacyjny Windows 10 w wersji 1809. W końcu Microsoft obiecał naprawić błędy, więc powinien to być bezpieczny zakład, prawda?

Pamiętaj, że zgodnie z ostatnią ankietą aktualizacje systemu Windows powodują problemy dla 50% użytkowników. Czasami aktualizacje mające na celu naprawienie różnych błędów systemowych faktycznie powodują własne problemy.

Jak zawsze najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest poczekanie kilku dni przed zainstalowaniem aktualizacji.

Jakie jest twoje zdanie na ten temat? Czy zamierzasz zainstalować grudniowe poprawki we wtorek, gdy tylko będą dostępne?

Czy planujesz zainstalować aktualizację systemu Windows 10 z października 2018 r. Przed końcem roku? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji