askSam w Windows 8.1, 10 nie działa dla niektórych użytkowników

askSam to naprawdę przydatne oprogramowanie, które działa jak baza danych w swobodnym formacie skierowana do zwykłych użytkowników, a nie programistów. A teraz niektórzy zaczęli narzekać, że to nie działa w systemie Windows 8.1. Przeczytaj poniżej, aby uzyskać więcej informacji.
system Windows pyta 8
Według najnowszych postów na forach pomocy technicznej Microsoft niektórzy użytkownicy narzekają, że oprogramowanie askSam nie działa tak, jak powinno w Windows 8.1, po tym, jak nie było żadnych problemów z Windows 8, 7, Vista, a nawet Windows XP. W związku z tym zwracamy się do Sama z pytaniem, czy nie przygotowali oprogramowania dla systemu Windows 8.1. Oto, co mówi użytkownik, którego dotyczy problem:

Dowolna baza danych askSam działała idealnie w systemie Windows XP, Vista i, o ile pamiętam, w systemie Windows 8. Jednak prawie zawsze zawiesza się, gdy próbuję uzyskać dostęp do istniejącej bazy danych teraz, gdy korzystam z wersji 8.1. Zastanawiam się, czy jest kompatybilny z Windows 8.1, czy też mam jakiś inny problem. Jakieś pomysły, proszę?

Wygląda na to, że askSam ma problemy ze zgodnością z Windwos 8.1

Dla tych, którzy nie wiedzą, o co chodzi w askSam, oto krótki opis oprogramowania:

askSam to baza danych przeznaczona raczej dla użytkowników niż dla programistów. Gdy Twoje informacje znajdą się w askSam, możesz rozpocząć wyszukiwanie. Możesz nie tylko przeszukiwać zawartość pól, ale także przeszukiwać dowolny tekst. askSam oferuje szerszą gamę wyszukiwań niż jakikolwiek inny program bazodanowy oraz jedne z najszybszych i najmocniejszych wyszukiwań, jakie można znaleźć wszędzie.

Jeśli masz podobne problemy, daj nam znać, zostawiając swój komentarz poniżej, dzięki czemu będziemy mogli pomóc tym, którzy mają problemy. Ponadto, jeśli to nie działa, możesz spróbować uruchomić go w trybie zgodności z poprzednią wersją systemu Windows, ponieważ w wielu sytuacjach to działa.

Czytaj także: Czy Microsoft naprawdę buduje smartwatch?

Link do głównej publikacji