Jak usunąć FileFinder Webitar Production Inc. z komputerów z systemem Windows

Wielu użytkowników systemu Windows polega na programie Windows Defender w celu ochrony swoich systemów przed atakami złośliwego oprogramowania. Czasami jednak wbudowany program antywirusowy firmy Microsoft nie jest w stanie usunąć określonego złośliwego oprogramowania lub oprogramowania reklamowego, co rozczarowuje użytkowników.

Ostatnie raporty użytkowników ujawniły, że Windows Defender nie może wykryć ani usunąć FileFinder Webitar Production Inc. program. To złośliwe oprogramowanie jest wyjątkowo denerwujące, ponieważ przejmuje kontrolę nad przeglądarkami użytkowników i kieruje je na inne adresy. Co gorsza, niektórzy użytkownicy zgłosili nawet, że FileFinder Webitar Production Inc wyłącza również menu Start, pole wyszukiwania i natychmiastowe wyszukiwanie w programie Outlook.

FileFinder Webitar Production Inc. wprowadza błędy w systemie Windows

FileFinder Webitar Production Inc., to złośliwe oprogramowanie nie może wykryć przez program Windows Defender, nie można go odinstalować ani usunąć. Sprawia, że ​​wszystkie przeglądarki są kierowane bezpośrednio na adresy innych osób. Czy ktoś wie, jak usunąć to złośliwe oprogramowanie? Proszę pomóż!

Użytkownicy próbowali różnych programów anty-malware, ale najwyraźniej większość z tych programów nie jest w stanie wykryć i usunąć tego złośliwego oprogramowania.

Nie mogę się pozbyć wyszukiwarki plików! Próbowałem odinstalować 3-4 razy, nawet ponownie uruchomiłem komputer! Prowadziłem Avast i Superantispyware Professional !! Windows mówi czekaj, aż jakiś inny program zakończy się odinstalowywanie !! Cóż, nie ma INNEGO !! Windows nie mógł znaleźć słonia w stogu siana !!

Chociaż użytkownicy forum Microsoft nie byli w stanie zaoferować odpowiedniego rozwiązania tego problemu, jeden użytkownik Windows XP nękany przez szkodliwe oprogramowanie FileFinder Webitar Production Inc. znalazł odpowiedź.

Jak usunąć FileFinder Webitar Production Inc.

  1. Pobierz i uruchom UnHackMe. To narzędzie powstrzyma złośliwe oprogramowanie przed przekierowaniem przeglądarki na spam i wyskakujące okienka.
  2. Pobierz i uruchom  IObit Uninstaller (wolny). To narzędzie odinstaluje FileFinder Webitar Production Inc. z twojego komputera raz na zawsze.

Link do głównej publikacji