Bez obaw: system Windows 10 będzie działał w systemie Windows Vista

Jeśli korzystasz obecnie z systemu Windows Vista (i przepraszam za Ciebie), a słyszałeś o systemie Windows 10 i uważasz go za ciekawą propozycję, prawdopodobnie zechcesz się na niego przełączyć. Zapewniamy, że będzie to możliwe.
Windows 10 na Windows Vista
Windows 10 nie wymaga innych specyfikacji sprzętowych niż Windows 8.1, Windows 8, więc oznacza to, że będziesz mógł go uruchomić bez żadnych problemów na obecnym komputerze, tablecie, laptopie lub hybrydzie. To samo dotyczy również poprzednich systemów operacyjnych.

Jeśli pamiętasz, system Windows 8 działał na tym samym sprzęcie, co system Windows 7, który działał na tym samym sprzęcie, co system Windows Vista. Oznacza to, że system Windows 10 będzie działał bez żadnych problemów na każdym komputerze, który został zbudowany w ciągu ostatnich 5 lat, co, jak sądzę, obejmuje Twój laptop lub komputer stacjonarny z systemem Windows Vista.

Wymagania systemowe Windows 10 są następujące:

  • Procesor 1 GHz (GHz) lub szybszy
  • co najmniej 1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej i 2 GB dla wersji 64-bitowej
  • 16 GB wolnego miejsca

Systemy Windows Vista Home Premium, Windows Vista Business, Windows Vista Enterprise i Windows Vista Ultimate wymagają 1 GB pamięci RAM dla konfiguracji 32- i 64-bitowych oraz 15 GB wolnego miejsca.

Link do głównej publikacji