Jak naprawić błąd 0x000000c4 w systemie Windows 7

Jeśli czytasz najnowsze wiadomości, wiesz już, że jeśli chodzi o aktualizację komputera z systemem Windows 7, najlepszym rozwiązaniem jest po prostu unikanie instalowania najnowszych poprawek — przynajmniej na razie.

Raporty użytkowników potwierdzają, że najnowsze aktualizacje systemu Windows 7 są nękane mnóstwem problemów, które czasem mogą zepsuć komputer.

Jednym z najczęstszych problemów powodowanych przez KB4056894 jest irytujący kod błędu 0x000000c4, ponieważ ten użytkownik raportuje na Reddit:

Dziś rano przyszedłem znaleźć 3 komputery, które nie chciały się uruchomić — BSOD stop: 0x000000c4. Wszystkie 3 maszyny są tego samego modelu — HP Compaq dc5750 z procesorami AMD. Najpierw próbowałem rozwiązać problem polegający na „nie uruchamia się” i stopniowo wymyślałem pomysły.

Naprawienie tego błędu nie jest łatwym zadaniem, ponieważ typowe rozwiązania problemów, takie jak uruchamianie różnych trybów uruchamiania lub przywracanie ustawień BIOS do domyślnych, nie działają.

Jak naprawić błąd Windows 7 0x000000c4

 1. Naciśnij F8 podczas uruchamiania i wybierz Napraw komputer.
 2. Uruchom wiersz polecenia i wpisz następujące polecenie: reż d:
 3. Naciśnij Enter, aby uruchomić polecenie i sprawdź, czy dysk Windows jest poprawnie zamapowany.
 4. Za pomocą wiersza polecenia wprowadź następujące polecenie: dism / image: d: \ / remove-package /packagename:Package_for_RollupFix~31bf3856ad364e35~amd64~~7601.24002.1.4 / norestart
 5. Pasek postępu powinien teraz pojawić się na ekranie. Cały proces powinien zakończyć się za około 10 minut. Gdy pasek postępu zniknie, uruchom ponownie system Windows.
 6. Przejdź do centrum aktualizacji systemu Windows i ukryj KB4056894, aby zapobiec ponownemu zainstalowaniu.

Możesz także wyłączyć usługę Windows Update, aby mieć pewność, że komputer nie pobierze żadnych poprawek, dopóki nie włączysz usługi aktualizacji.

Oto jak zablokować aktualizacje:

 1. Aby uruchomić> wpisz „run”> uruchom okno Uruchom
 2. Rodzaj services.msc > naciśnij Enter
 3. Znajdź usługę Windows Update> kliknij ją dwukrotnie, aby ją otworzyćzablokuj aktualizację systemu Windows
 4. Przejdź do zakładki Ogólne> Typ uruchamiania> wybierz Wyłączwyłącz aktualizacje systemu Windows
 5. Uruchom ponownie komputer> żadne aktualizacje nie powinny być instalowane do momentu ponownego włączenia usługi Windows Update.

Proszę bardzo, w ten sposób można naprawić błąd 0x000000c4 w systemie Windows 7.

Skorzystaj z sekcji komentarzy poniżej, aby poinformować nas, czy to rozwiązanie rozwiązało problem.

Link do głównej publikacji