Flipboard aplikacji Windows 8 pojawia się w sklepie Windows Store z pełną obsługą Windows 8.1, 10

Długie oczekiwanie na użytkowników Flipboard w końcu dobiegło końca, ponieważ oficjalna aplikacja Flipboard została uruchomiona w Windows Store dla użytkowników Windows 8.1 i Windows RT 8.1. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

tablica aplikacji systemu Windows 8
Oficjalna aplikacja Flipboard w końcu dotarła do Sklepu Windows, użytkownicy Windows 8.1 i Windows RT 8.1 są oczywiście zaproszeni do jej pobrania, jak również użytkownicy Windows 8 i Windows RT, jeśli jeszcze nie dokonaliście aktualizacji. Flipboard na Windows 8.1 jest wyposażony w całkowicie zoptymalizowany interfejs dotykowy, oferujący opcje zapisywania historii, udostępniania linków, tematów, blogów lub witryn oraz tworzenia własnych czasopism.

Możesz użyć aplikacji Flipboard systemu Windows 8.1, aby połączyć się z maksymalnie 12 sieciami społecznościowymi, w tym Twitter, Facebook, Instagram i Google+. Istnieje 12 zlokalizowanych wersji aplikacji Windows 8.1 Flipboard, które obejmują Australię, Kanadę, Wielką Brytanię, USA, Japonię, Włochy i Niemcy. Zgodnie z oczekiwaniami, obsługa kafelków na żywo jest również oferowana użytkownikom systemu Windows 8.1, więc przypinając ulubione tematy na ekranie Start, nie trzeba nawet uruchamiać aplikacji Flipboard systemu Windows 8.

Oficjalna aplikacja Flipboard dla Windows 8.1 wygląda następująco:

Flipboard to Twój osobisty magazyn. Jest to najpopularniejszy sposób na zapoznanie się z aktualnościami, na których Ci zależy, czytanie historii z całego świata oraz przeglądanie artykułów, filmów i zdjęć udostępnianych przez znajomych. Aby rozpocząć, wybierz kilka tematów i dotknij dowolnego kafelka, aby rozpocząć przeglądanie osobistego magazynu. Użyj przycisku Discover, aby spersonalizować swój Flipboard za pomocą kultowych źródeł, takich jak The New York Times, magazyn PEOPLE, Fast Company i wiele innych.

Możesz także podłączyć swoje sieci społecznościowe, takie jak Facebook, Instagram i Twitter. Udostępnij to, co czytasz i ciesz się aktualizacjami od znajomych w jednym miejscu. Gdy znajdziesz w Flipboard rzeczy, które lubisz, użyj przycisku +, aby zapisać je we własnych czasopismach. Twórz czasopisma na dowolny temat, od wielkich wycieczek po sprzęt Gadżety. Naciśnij przycisk Odkryj i wybierz „Według naszych czytelników”, aby przeglądać czasopisma, które tworzą inni czytelnicy.

Kliknij poniższy link, aby pobrać i zainstalować Aplikacja Windows 8.1 Flipboard na twoich urządzeniach:

Pobierz aplikację Flipboard na Windows 8.1

Link do głównej publikacji