Dowiedz się wszystkiego o Star Wars dzięki tej aplikacji dla systemu Windows 8 i Windows 10

Fan Star Wars i posiadacz tabletu z systemem Windows 8 i Windows 10? Następnie musisz pobrać aplikację Star Wars Almanac ze Sklepu Windows, aby dowiedzieć się wszystkiego o Star Wars dzięki tej aplikacji dla systemu Windows 8 i Windows 10

star-wars-almanach -windows-8-star-wars-podcast

Gwiezdne Wojny były dużą częścią mojego dzieciństwa i założę się, że większość z was czuje to samo. The Gwiezdne Wojny Wszechświat nigdy nie zniknie, a jego fani pozostaną wierni na zawsze. Jeśli jesteś fanem Star Wars, ta aplikacja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Star Wars Almanac na Windows 10, Windows 8 oferuje użytkownikom wiele informacji na różne tematy związane z Gwiezdnymi Wojnami.

Jeśli chcesz zobaczyć, co ta aplikacja Windows 8, Windows 10 zapewnia swoim użytkownikom, czytaj dalej i myślę, że ci się spodoba. Widziałem kilka świetnych aplikacji dla fanów dla różnych filmów lub książek, ale niewiele z nich zbliża się do poziomu Star Wars Almanac na Windows 10, Windows 8. Zobacz i przekonaj się sam.

Star Wars Almanac: Kompletna encyklopedia Gwiezdnych wojen na urządzeniu z systemem Windows 8 i Windows 10

star-wars-almanach -windows-8 (8)

Ta bezpłatna aplikacja może zostać pobrana ze Sklepu Windows przez każdego fana Star Wars. Ponadto, jeśli podoba Ci się aplikacja i chcesz wesprzeć programistę, możesz uaktualnić aplikację za 1,49 USD, aby usunąć reklamy lub kupić monety z aplikacji, które służą do odblokowywania specjalnych treści i funkcji aplikacji.

star-wars-almanach -windows-8 (7)

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja jest dość dobrze zaprojektowana, a większość jej treści jest dostępna ze strony głównej. Tutaj użytkownicy mogą zobaczyć polecany element, ulubione strony lub przeglądać treści z różnych kategorii. Większość stron zawiera zdjęcia, filmy i pliki audio, oprócz podstawowych informacji o każdym elemencie. Ponadto aplikacja zapewnia integrację z Wiki Star Wars, dla tych, którzy potrzebują dodatkowych informacji na różne tematy.

star-wars-almanach-okna-8

Użytkownicy mogą przeglądać w zależności od kategorii, w której znajdują się Ludzie, Pojazdy, Wyścigi lub Planety. Każda strona z aplikacji zawiera imponującą ilość informacji, a jeśli to nie wystarczy, Star Wars Almanac na Windows 10, Windows 8 oferuje również oddzielną sekcję z Star Wars News i podcastami.

star-wars-almanach -windows-8-information

Jakość zdjęć i filmów jest przyzwoita, w zależności od źródła. Filmy są dodawane z YouTube, a galerie zdjęć są zintegrowane z aplikacją. Użytkownicy mogą również wyszukiwać informacje za pomocą zaklęcia wyszukiwania.

Star-Wars-Almanac-Windows-8-with-Star-Wars-Game

Twórcy dodali także nową funkcję do Star Wars Almanac dla Windows 10, Windows 8, a jest to gra Zgadnij, kto, gdzie użytkownicy mają wiele opcji odpowiedzi, aby odgadnąć, kto lub co jest na obrazie, który stopniowo pojawia się na ekranie. Wyniki z gry są zapisywane i porównywane w tabeli liderów tylko dla tych, którzy mają konto. Konto można skonfigurować za pomocą tylko dwóch kliknięć lub dotknięć w panelu Ustawienia i w Profilu użytkownika.

star-wars-almanach -windows-8 (6)

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja jest całkiem dobra, chociaż wystąpił niewielki problem z przyciskiem Twittera, powodując awarię aplikacji po naciśnięciu, ale poza tym było tylko płynne żeglowanie. Interfejs użytkownika aplikacji jest całkiem niezły, chciałbym jednak zobaczyć kilka ulepszeń, które ułatwią nawigację i będą przyjemniejsze. Nie można tego uznać za wadę, ponieważ jestem pewien, że programiści ciężko pracują nad ulepszeniem aplikacji.

Star-Wars-Almanac-Windows-8-Fan-App

Prawdopodobnie najlepszą rzeczą w Star Wars Almanac na Windows 10, Windows 8 jest ilość informacji zawartych w aplikacji. Po kilku godzinach przeglądania aplikacji jestem zdziwiony, że twórcom udało się zebrać tak wiele informacji o praktycznie wszystkim w jednym miejscu. Star Wars Almanac to najlepsza aplikacja dla każdego fana Star Wars, nie mam co do tego wątpliwości.

Pobierz Star Wars Almanac na Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji