Czytaj podręczniki w Windows 8, Windows 10 z Kno

Technologia wielokrotnie nam się sprawdzała, a wraz z każdym postępem i każdą kolejną generacją urządzeń zapewnia coraz lepsze wsparcie. Jednym z obszarów, w którym technologia okazała się imponująca, jest nauka. Internet okazał się doskonałym źródłem informacji, w którym każdy może znaleźć potrzebne informacje za pomocą kilku naciśnięć klawiszy.

Dla studentów Internet jest bezcenny i jest uważany za nieoceniony zasób. Ilość dostępnych informacji nie może być określona ilościowo. Istnieje jednak potrzeba zorganizowania systemu i przekazania go użytkownikom. Taki system jest Podręczniki Kno. Ta usługa pozwala uczniom kupować książki i organizować je według własnego uznania, co ułatwia naukę.

Kno dla Windows 10, Windows 8 — biblioteka wirtualna

Istnieje wiele usług, które pozwalają użytkownikom wyszukiwać informacje i zasoby, a każda z nich ma swoje mocne i słabe strony. Jednak Kno jest jednym z najlepszych, jakie widzieliśmy, oferując szeroki wybór podręczników i innych materiałów do wypróbowania przez uczniów.

kno-windows-8-textbook-ebook-study-app-review (1)

Aplikacja jest prosta, ale bardzo dobrze zaprojektowana, z prostym interfejsem, który pozwala użytkownikowi szybko uzyskać dostęp do swojej wirtualnej półki z książkami. Jednak brakuje niektórych funkcji, które chcielibyśmy zobaczyć w przyszłych aktualizacjach. Możliwość utworzenia konta Kno bezpośrednio z aplikacji jest bardzo fajną funkcją i chcielibyśmy, aby więcej aplikacji miało to w przyszłości.

Ponadto z głównego menu aplikacji użytkownik może uzyskać dostęp do wszystkich swoich treści: książek i kursów. Niestety zakupy w aplikacji nie są jeszcze dostępne, a po kliknięciu ikony sklepu nastąpi przekierowanie do przeglądarki. Kolejną brakującą funkcją jest organizator dostępny również w interfejsie internetowym.

kno-windows-8-textbook-ebook-study-app-review (2)

Oprócz tych dwóch brakujących funkcji nie możemy powiedzieć, że mamy na co narzekać. Jakość materiałów jest bardzo dobra, a użytkownik może z łatwością czytać zakupione podręczniki. Przewijanie książek jest proste, a użytkownik może również uzyskać dostęp do różnych rozdziałów lub dodawać notatki do każdej strony.

kno-windows-8-textbook-ebook-study-app-review (4)

Ułatwia to uczniom naukę, a dzięki dodatkowym zaletom osadzania w podręcznikach filmów, modeli 3D i innych informacji nauka nigdy nie była prostsza. Ponadto aplikacja może łatwo udostępniać, dzięki czemu użytkownicy mogą bardzo łatwo tworzyć notatki i wysyłać je do innych użytkowników lub otrzymywać dodatkowe informacje od innych użytkowników.

Kolejną cechą, która naszym zdaniem była świetna, jest „Kno mnie”, gdzie użytkownicy mogą zobaczyć, ile czytali i co. Również tutaj są ich obserwujący i inne ważne informacje. Ten pulpit nawigacyjny to miejsce, w którym użytkownicy mogą sprawdzić, jak dobrze sobie radzą, i dowiedzieć się, ile dokładnie spędzili czasu na nauce.

kno-windows-8-textbook-ebook-study-app-review (3)

Ogólnie rzecz biorąc, sama aplikacja jest świetna. Prosty i łatwy w użyciu interfejs sprawia, że ​​jest dostępny dla wszystkich. Również dostępna ilość treści jest zadziwiająca, a dzięki większej ilości informacji ukrytych na stronach podręczników nauka nigdy się nie kończy. Uwielbiamy Kno na Windows 10, Windows 8 i uważamy, że jest to jedno z najlepszych narzędzi edukacyjnych, jakie widzieliśmy.

Pobieranie Podręczniki Kno na Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji