Jakich aplikacji audiobookowych należy używać na komputerze z systemem Windows 10, 8?

Jeśli szukasz najlepszych aplikacji audiobooków do użytku z tabletem z systemem Windows 8, Windows 10, zatrzymaj się tutaj, ponieważ zebraliśmy cztery najlepsze aplikacje do użytku.

Kiedy przeczytałeś swoją ostatnią książkę? Przy naszych napiętych harmonogramach i gorączkowym życiu nie mamy już czasu, aby usiąść i cieszyć się starymi i nowymi autorami. Jednak cud technologii daje rozwiązanie. Nawet jeśli nie masz czasu, aby poszerzyć swoje poglądy kulturowe, nie oznacza to, że wszystko stracone. Czy próbowałeś do tej pory audiobooków? Książka audio daje swobodę nie skupiania się tylko na obiekcie — na książce.

Możesz wykonywać obowiązki w domu lub spacerować po mieście, a jednocześnie słuchać głosu czytającego „Alias ​​Grace” Margaret Atwood. Windows 8, Windows 10 i Windows RT użytkownicy mają do dyspozycji kilka aplikacji, które ułatwią im przeglądanie najbardziej intrygujących tytułów i pozwolą im wybrać najciekawsze powieści i literaturę naukową. Oto kilka pomysłów, które mogą być dla Ciebie przydatne.

Najlepsze aplikacje audiobook na Windows 10, 8

1. Audible — Audiobooki i nie tylko [Bezpłatny]

słyszalne okna 8

Aplikacja Audible Windows 8, Windows 10 (którą sprawdziliśmy) została wydana przez firmę należącą do rodziny Amazon i oferuje szeroki wybór książek audio. Naucz się wielozadaniowości i słuchaj najnowszych i najbardziej ekscytujących książek, gdziekolwiek jesteś. Jeśli wolisz klasykę, aplikacja też to ma. Książki można pobrać na dowolne urządzenie przez Wi-Fi. Możesz robić zakupy w sklepie Audible.

Książki zostaną zaprezentowane począwszy od najnowszych, które przeglądałeś lub słuchałeś. Użytkownicy mogą dodawać zakładki, aby mogli wznowić słuchanie od miejsca, w którym przerwali. Nawiasem mówiąc, aplikacja została niedawno zaktualizowana o opcję przesyłania audiobooków.

 • 2. Bajki Grimm’s [1,49 $]

  ponure bajki audiobook Windows 8

  Dla mnie zawsze byłem frajerem bajek i ich mrocznej pokręconej moralności. Ta aplikacja z pewnością spodoba się fanom Brothers Grimm. Oferuje możliwość wyboru i wysłuchania zbioru mniej znanych baśni napisanych przez nich, takich jak „Złoty ptak” lub „Dwanaście tańczących księżniczek”

  3. OverDrive Media Console [bezpłatny]

  na dysku audiobooka systemu Windows 8

  To bardzo interesująca aplikacja. Nie chcesz wybrać się na wycieczkę do lokalnej biblioteki? OverDrive pozwoli ci uzyskać dostęp do lokalnej biblioteki, biblioteki kampusowej lub biblioteki szkolnej i pobrać ją ze swojej Windows 8, Windows 10 maszyna jeden z tytułów dostępnych w wirtualnej kolekcji. OverDrive obejmuje bazę danych ponad 22 000 bibliotek na całym świecie, więc potencjał jest ogromny i należy z niego skorzystać.

  Jednak ta biblioteka internetowa działa tak jak prawdziwa, możesz pobrać książki na swój komputer, ale tytuły mają datę ważności lub okres wypożyczenia. OverDrive oferuje użytkownikom możliwość pobierania książek cyfrowych w formacie EPUB, nie tylko audio. Biblioteki można przeglądać według krajów i miast. Zacznij aktualizować swoją bibliotekę już dziś!

  • 4 Audiobooks 5000 HD [1,99 $]

   audiobooki 5000 hd Windows 8

   Ta aplikacja umożliwia dostęp do szerokiej bazy danych klasycznych audiobooków. Możesz przeglądać materiał według liter lub według autorów, gatunku lub narratora. Do tej pory nie czytałeś dzieł Marka Twaina lub Jamesa Allena? Dzięki temu masz szansę dogonić klasykę literatury. Aplikacja nie spamuje użytkowników reklamami i innymi irytującymi dodatkami.

   Zapaleni czytelnicy mogą zacząć słuchać pierwszego rozdziału książki, podczas gdy inni wciąż są w trakcie pobierania, zapewniając, że nie stracisz czasu.

   Gdzie jest Librivox w Windows 10, 8?

   Aplikacja audiobook, która okazała się bardzo popularna wśród użytkowników, to Librivox. Aplikacja zawiera ponad 5000 audiobooków publicznych nagranych przez wolontariuszy. Książki można przeglądać według gatunku, autorów i języka. Niestety użytkownicy Windows 8, Windows 10 nie mają jeszcze dostępu do tego, tylko użytkownicy Windows Phone. Z pewnością aplikacja pojawi się wkrótce w najnowszym systemie operacyjnym Microsoft.

   W międzyczasie możesz pobrać aplikację Librivox firmy Windows 10 innej firmy o nazwie Angielskie książki audio — Librivox. Aplikacja zawiera ponad 3000 audiobooków, a także teksty odpowiednich książek. Jeśli angielski nie jest Twoim językiem ojczystym, możesz użyć tej aplikacji, aby poprawić swoje umiejętności słuchania. Aplikacja zawiera również słownik języka angielskiego z próbkami i dźwiękami oraz umożliwia wyszukiwanie ulubionych książek w katalogu LibriVox.

   Jeśli jesteś miłośnikiem książek i nie masz nic przeciwko spożywaniu książek w innym formacie niż audio, radzę zapoznać się z niektórymi najlepsze czytniki książek elektronicznych, które znajdziesz dla systemu Windows 10.

Link do głównej publikacji