Top Five + Windows 8, 10 Gra dla kotów do gry

Technologia jest tak inwazyjna, że ​​przejęła nawet otaczające nas zwierzęta. Jeśli wystawianie dziecka na tablety z systemem Windows 8 brzmi zbyt niebezpiecznie, to co z instalacją niektórych gier, które Twój kot może cieszyć się na tablecie z systemem Windows 8? Mam cudownego Toma i mogę powiedzieć na pewno, że był zachwycony moją decyzją
gry z systemem Windows 8
Istnieje wiele gier z kotami na iPhone’a, iPada lub Androida, które można zainstalować i bawić się z małym kotem. Niestety w sklepie Windows Store nie ma zbyt wielu gier i aplikacji zorientowanych na kota lub psa, które moglibyśmy pobrać i zainstalować. Udało nam się znaleźć tylko 5 takich gier dla kotów z systemem Windows 8, więc jeśli wiesz więcej lub, jeszcze lepiej, jeśli je opracowałeś, daj nam znać, a my się przekonamy. Te aplikacje są bardzo proste, ale zrobią wrażenie na twoim kocie, zapewniam cię o tym.

1. Gra dla zwierząt domowych

gra dla zwierząt domowych myszy goni Windows 10

To niesamowita aplikacja, która działa idealnie na Windows 10 i Windows 8.1. W tej grze masz trzy inne gry, które zapewnią rozrywkę Twojemu kotowi. Masz laserowego łowcę, grę Fish Pond (łapa przy rybie) i Whack a Mouse (myszy myśliwskie). Ta aplikacja jest testowana na kotach i można ją pobrać ze sklepu Microsoft Store.

2. Gra dla kotów

gra dla kotów Windows 8Wskaźnik myszy poruszający się po ekranie tabletu z systemem Windows 8, gdy kot desperacko próbuje go złapać. Co może być bardziej zabawnego, prawda? Z podkładem przypominającym piankę mydlaną, jest to bardzo podstawowa gra dla kotów, którą można grać w systemie Windows 8, ale z pewnością spodoba się jej kotów.

3. Real Cat Sounds

prawdziwy kot brzmi Windows 8Real Cat Sounds nie jest grą dla kotów z systemem Windows 8 jako taką, ale jest to aplikacja, która z pewnością zapewni mnóstwo godzin zabawy z Tobą i Twoim kotem. Korzystam z aplikacji na swoim smartfonie z Androidem i spieszyłem się, aby pobrać ją na tablecie Windows 8, gdy znalazłem ją w Sklepie Windows. Możesz użyć 30 unikalnych dźwięków kota, aby bawić się z kotem lub, dlaczego nie, z psem, ponieważ wiemy o rywalizacji między tymi dwoma gatunkami.

Czytaj także: Najlepsze aplikacje filmowe dla systemu Windows 8 dla fanów filmu

4. Cat Game

okna gry dla kotów 8Kolejna bardzo, bardzo podstawowa gra do pobrania na tablet Windows 8. Tym razem zamiast kursora myszy pojawi się niebieski kwadrat, który Twój kot desperacko goni przez wiele godzin, dopóki nie zapadnie w sen. Aplikacja ma niedorzecznie mały rozmiar 0,1 megabajta.

5. Hitter mrówek

okna uderzające mrówki 8

Chociaż Ant Hitter nie jest grą przeznaczoną dla kotów, ale ludzie, pośpieszne mrówki na tablecie z Windows 8 z pewnością przyciągną uwagę twojego kota, a my twoje zwierzę zauważy, że może je rozbić, po prostu „ją podnieci”. Istnieje tryb klasyczny, w którym mrówki poruszają się po linii prostej, oraz tryb szalony, w którym mrówki poruszają się po linii zygzaka.

6. Wskaźnik laserowy kota

okna wskaźnika laserowego kota 8

W porządku, mieliśmy wskaźnik myszy i niebieski kwadrat, a teraz mamy czerwony wskaźnik laserowy. Czerwony to kolor, który doprowadza mojego pomarańczowego Toma do szaleństwa, więc ta gra najbardziej mu się podobała. Co z twoim kotem? Jaka jest jej ulubiona gra Windows 8?

Link do głównej publikacji