Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Pin Steam

Niestety, Valve powiedziała, że ​​nie wyda wkrótce aplikacji Steam na Windows 8, powołując się na „powody biznesowe”, co prawdopodobnie oznacza, że ​​nie ma wystarczającej liczby dotykowych użytkowników Windows 8. Istnieje jednak niezawodna aplikacja Steam innej firmy, której można użyć w celu zwiększenia funkcjonalności Steam na tablecie z Windows 8
Aplikacja Windows 8 SteamW przeszłości udostępnialiśmy Ci aplikację Steam Tiles dla użytkowników systemu Windows 8, która umożliwiła przypięcie gier Steam do ekranu startowego tabletu z systemem Windows 8. Teraz przykuła naszą uwagę inna podobna aplikacja Steam na Windows 8, zwana po prostu Pin Steam. Podobnie jak omawiana przez nas aplikacja Steam Tile, ta również pozwala przypiąć gry Steam lub znajomych do menu Start za pomocą dobrze wyglądających kafelków.

Czytaj także: Microsoft zatrudnia byłego szefa Steam Holtmana, aby system Windows był świetny do gier

Aplikacja Windows 8 Steam dla odtwarzacza w tobie

NIEOGRANICZONA WOLNA PRÓBA! Kafelki na żywo pokazują, którzy z twoich znajomych grają w które gry. Możesz także przypiąć znajomych bezpośrednio do ekranu startowego i śledzić ich status online. Aby korzystać z Live Tiles, ta aplikacja wymaga posiadania konta Steam i skonfigurowania niestandardowego adresu URL w profilu Steam. Wymaga również zainstalowania Steam na urządzeniu, aby uruchomić gry. (UWAGA: Steam nie jest jeszcze dostępny dla Windows RT!) Ani ta aplikacja, ani jej twórca nie jest w żaden sposób powiązana z Valve Software. Ta aplikacja ma nieograniczony okres próbny! Możesz zrobić wszystko oprócz uruchomienia gry z menu Start.

Ponieważ aplikacja jest wyposażona w pełną obsługę systemu Windows 8.1, możesz zmienić aktywne kafelki w celu obsługi dowolnego rozmiaru kafelków — dużego, szerokiego, średniego lub małego. Aplikacja została niedawno zaktualizowana o nowy interfejs użytkownika i wiele poprawek błędów. Ta aplikacja Windows 8 Steam jest naprawdę bardzo szybka i prawdopodobnie dlatego tak wielu oceniło ją dobrze.

To, co jest naprawdę fajne w aplikacji, to „nieograniczony bezpłatny okres próbny”, co oznacza, że ​​możesz korzystać z aplikacji tak długo, jak chcesz, bez żadnych reklam. Jeśli chcesz wesprzeć programistę, aplikacja kosztuje 1,49 USD. Wygląda naprawdę, naprawdę wspaniale i natychmiast pobiera Twoją kolekcję gier. Kliknij poniższy link, aby pobrać go ze Sklepu Windows i zacząć cieszyć się grami Steam!

Pobierz Pin Steam na Windows 8

Link do głównej publikacji