Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Grand Theft Auto: iFruit

Podczas gdy wciąż czekamy na oficjalną grę z serii Grand Theft Auto, która zostanie uruchomiona w sklepie Windows przez Rockstar Game, możesz pobrać aplikację towarzyszącą Grand Theft Auto: iFruit na tablety z systemem Windows 8.
Windows GTA ifruit 8
Jakiś czas temu myślałem o tym, że oficjalna gra Grand Theft Auto będzie wyglądać niesamowicie na moim tablecie z Windows 8 i że z niecierpliwością oczekuję momentu, w którym to nastąpi. Do tego czasu możemy skorzystać z aplikacji jednodotykowej wydanej przez Rockstar w Windows Store dla użytkowników Windows 8 — Grand Theft Auto: iFruit. Dla tych, którzy nie wiedzą, jest to oficjalna aplikacja towarzysząca na tablety z systemem Windows 8.

iFruit łączy się bezpośrednio z Twoim doświadczeniem Grand Theft Auto V z zabawnymi zajęciami, aby jeszcze bardziej odłożyć potrzebę prawdziwej interakcji społecznej. Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat Grand Theft Auto V, zaloguj się do Rockstar Games Social Club i bądź na bieżąco z LifeInvader

Aby uzyskać więcej funkcji, użyj aplikacji GTA cmpanion na Windows 8

Tak więc, korzystając z aplikacji Grand Theft Auto iFruit na tablecie z Windows 8, Windows 8.1 lub Windows RT, możesz zaspokoić swoją obsesję na punkcie GTA, nie grając w grę. Oto główne cechy aplikacji:

  • Najnowsze wiadomości o Grand Theft Auto V.
  • Zaloguj się do klubu społecznościowego Rockstar Games
  • Pozostań w kontakcie na LifeInvader
  • Użyj aplikacji Los Santos Customs, aby stworzyć najlepszy pojazd w Grand Theft Auto V.

Czytaj także: Najlepsze 8 gamepadów Windows 8 do grania w gry

Windows 8 GTA AppCiekawą funkcją aplikacji jest Chop the Dog:

Głębokość treści, wysokie wartości produkcyjne, defekacja. To aplikacja ma wszystko. Bo kto nie lubi zajmować się wirtualnym zwierzakiem? Chop jest psim pomocnikiem Franklina w Grand Theft Auto V. Opiekuj się nim dobrze w aplikacji „Chop the Dog”, a będziesz czerpać korzyści, grając jako Franklin w Grand Theft Auto V. Pogłaszcz go, nakarm i podlewaj, graj po fetch i przeciąganie liny, naucz go sztuczek. Jednak zbyt duża lub zbyt mała aktywność spowoduje, że Chop stanie się nieszczęśliwy i nikt nie lubi nieszczęśliwego Rottweilera. Zabieraj Chop na spacery, aby dać mu szansę na odpracowanie zeszłej nocy steku i Piswassera oraz naznaczenie darni w kapturze — w obronie jego kobiet, odepchnięcie członków gangu, a nawet ochronę plażowych dziewczyn Los Santos przed nieestetycznymi opaleniznami poprzez zdjęcie ich bikini.

Kliknij poniższy link, aby pobrać grę na tablety z systemem Windows 8

Pobierz Grand Theft Auto: iFruit na Windows 8

Link do głównej publikacji