Szybko wysyłaj pliki dzięki YouSendIt

Większość z was mogła wcześniej słyszeć o tej usłudze. YouSendIt pozwala użytkownikom wysyłać pliki o różnych rozmiarach do dowolnego innego użytkownika w systemie Windows 10 i Windows 8.1. Teraz ci z was, którzy korzystali z tej usługi, będą mogli korzystać z niej na urządzeniach z systemem Windows 8 i Windows 10 oraz znacznie łatwiej wysyłać i odbierać pliki.

Oczywiście istnieją pewne ograniczenia usługi, ale jej funkcjonalność jest wciąż tak duża, jak zawsze. Możesz zarządzać plikami, tworząc lub usuwając foldery oraz przenosząc lub wysyłając pliki. YpuSendIt daje dzielenie się nową perspektywą.

wysłałeś to

Najważniejsze cechy i wrażenia z aplikacji

Kiedy pierwszy raz korzystałem z aplikacji, pomyślałem, że brakuje jej wielu funkcji, które chciałem, ale po pewnym czasie zauważyłem, że działa całkiem dobrze i pozwala mi szybko udostępniać pliki, bez konieczności wchodzenia na stronę. Usługa jest bardzo podobna do aplikacji Dropbox lub Skydrive: wykorzystuje folder lokalny i przesyła pliki na serwer, gdzie można uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem aplikacji lub udostępnić je znajomym.

Jeśli chcesz udostępnić więcej niż jednemu odbiorcy, aplikacja automatycznie otworzy panel „Osoby”, ale istnieje możliwość ręcznego wprowadzenia adresu e-mail odbiorców. Następnie wystarczy wybrać „Wyślij”, a pliki są w drodze. Byłoby świetnie, gdybyś mógł przesyłać pliki za pośrednictwem samej aplikacji, ale niestety, taka funkcja nie istnieje w chwili pisania tego tekstu.

yousendit-2

Ogólny wygląd aplikacji jest świetny: interfejs użytkownika jest czysty i prosty, nie ma mylących funkcji ani przycisków, menu poruszają się szybko i są bardzo responsywne. Jeśli programiści znajdą sposób na wyeliminowanie potrzeby posiadania osobnego klienta pulpitu, będzie to niesamowite! Ale na razie zrobi to bardzo dobrze. Oto kilka najważniejszych elementów aplikacji:

  • Szybko reagujący i czysty interfejs użytkownika (w zależności od połączenia internetowego)
  • Limit rozmiaru pliku 50 MB
  • Łatwy w użyciu
  • Brak opcji przesyłania lub pobierania w aplikacji, klient komputerowy (lub online) jest nadal potrzebny
  • Szybkie przesyłanie serwera (tylko z witryny lub klienta stacjonarnego)
  • Menedżer plików do wyszukiwania w aplikacji
  • 2 GB pamięci online
  • Przepustowość pobierania 1 GB
  • 100 maksymalnych plików do pobrania
  • Łatwy w aktualizacji i tani

yousendit-3

Uwaga: Wartości te są reprezentowane dla konta Free, aby uzyskać więcej informacji na temat innych abonamentów, odwiedź stronę YouSendIt

Aktualizacja — YouSendIt na telefonie komórkowym

Aplikacja przestała obsługiwać komputery z systemem Windows. Jest jednak w pełni funkcjonalny na urządzeniach mobilnych. Nawet jeśli masz urządzenie mobilne o strukturze ARM, będzie ono obsługiwać aplikację. Ma również bardzo dobre recenzje od klientów. To dobre narzędzie, które może ci bardzo pomóc. Miejmy nadzieję, że zespół programistów tego nie przerwie.

Możesz pobrać go w Windows Store i spróbować.

Podsumowując, YouSendIt to świetna aplikacja, która umożliwia użytkownikom udostępnianie plików każdemu w ciągu kilku minut. Przyznaję, że ma to swoje wady, ale ogólnie aplikacja jest świetna, działa idealnie iz czasem jestem pewien, że otrzyma wiele ciekawszych funkcji.

Link do głównej publikacji