Yahoo Mail dla Windows 8, Windows 10 OS [Recenzja 2018]

Wieśniak! Poczta jest bez wątpienia jedną z najlepszych i najczęściej używanych internetowych usług poczty elektronicznej. Tysiące użytkowników na całym świecie są wdzięczni za jego usługi oraz dzięki łatwości użytkowania i prostemu, ale pięknemu interfejsowi użytkownika. A teraz wreszcie dotarł na platformę Windows 8, Windows 10 — brawo!

Yahoo! świadczy usługi na najwyższym poziomie, a w konkursie internetowej poczty e-mail jest największym konkurentem Google, oferującym szeroki zakres usług i funkcji. Jedną z rzeczy, których nienawidziłem w systemie Windows 8, Windows 10 był klient poczty e-mail. Nie mogę powiedzieć dlaczego, ale po prostu mi się nie podobało, a ci, którzy podzielili moją opinię, są szczęśliwi, że to wiedzą Wieśniak! Poczta jest dostępna dla systemu Windows 10, Windows 8.

Nawet z pojawieniem się Windows 10, Windows 8.1, Yahoo! Poczta pozostaje równie niesamowita!

yahoo-mail-windows-8-main

Wieśniak! zachowuje swoją prostotę w nowym systemie operacyjnym

Chociaż podobny do domyślnego klienta poczty e-mail w systemie Windows 10, Windows 8, znalazłem Yahoo! Poczta jest znacznie bardziej niezawodna, a jej interfejs znacznie bardziej przyjazny dla użytkownika, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko sprawdzić pocztę i wykonać wszystkie zwykłe zadania, które wykonaliby w wersji przeglądarki.

yahoo-mail-windows-8

Aplikacja ma trzy regiony: W pudełku i foldery, E-mail lista i zawartość wiadomości e-mail. Kliknięcie wiadomości e-mail otworzyło ją w trzeciej części ekranu, a powyżej znajdują się wszystkie opcje, których można oczekiwać:

 • Odpowiadać
 • Naprzód
 • Usunąć
 • Ruszaj się
 • Oznacz jako spam
 • Komponować

yahoo-mail-windows-8-settings

Ponadto podczas tworzenia wiadomości ekran jest również podzielony na dwa obszary: przeznaczenie i Ciało. Możesz dołączyć pliki z komputera, zapisać wiadomość e-mail jako wersję roboczą i dodać / zmodyfikować swój podpis. Wszystkie te funkcje są bardzo dobrze umieszczone w aplikacji, dzięki czemu jest to bardzo produktywna i przyjemna w użyciu aplikacja.

Aby przeszukać swoją pocztę, użyj Opcja wyszukiwania na pasku Charms, i pomimo mojej nienawiści do tego przedmiotu w Yahoo! Poczta, okazuje się dość przydatna. Również tutaj możesz zmodyfikować ustawienia aplikacji.

 • yahoo-mail-windows-8-compose

  Czego nie lubię w Yahoo! Poczta polega na tym, że nie obsługuje wielu kont, układu nie można zmienić ani zmodyfikować, a podczas wyświetlania załączonych obrazów w samej poczcie wyglądają nie na miejscu i nie są odpowiednio wyśrodkowane, aby uzyskać lepszy widok, można je otworzyć na pełnym ekranie i przeglądaj je w przeglądarce zdjęć, ale spowoduje to opuszczenie aplikacji. Ponadto nie obsługuje filtrowania wiadomości e-mail zawierających załączniki. Chociaż nie są poważne, problemy te są obecne i mam nadzieję, że Yahoo! programiści próbują je rozwiązać.

  Może na razie Wieśniak! Mail dla Windows 10, Windows 8 nie jest doskonały, nie ma niektórych funkcji, ale ma zdecydowane uaktualnienie w stosunku do domyślnej aplikacji do obsługi poczty e-mail w systemie Windows 10 i Windows 8 i polecam go każdemu użytkownikowi Yahoo! Poczta.

  Aktualizacja — aplikacja Yahoo Mail wycofana ze Sklepu

  Yahoo wycofało aplikację Mail na urządzenia z systemem Windows 8, 8.1 w 2014 roku. Może to być spowodowane naruszeniem bezpieczeństwa Yahoo! ma wtedy. Wkrótce potem Yahoo! wydała aplikację Mail na Windows 10. Ta nie trwała zbyt długo: w maju 2017 r. również została wycofana. Użytkownicy z zainstalowaną aplikacją na swoich urządzeniach mogą nadal czytać wiadomości e-mail, ale zalecamy korzystanie z wersji Yahoo! przeglądarki Poczta.

  • Pobieranie Wieśniak! Mail dla Windows 10, Windows 8

  Alternatywne wersje klienta poczty e-mail dla komputera z systemem Windows 10

  Jeśli chcesz przetestować innego klienta poczty e-mail, powinieneś wiedzieć, że istnieje wiele alternatyw do wyboru. Przygotowaliśmy już listę najlepszych klientów poczty e-mail, których można używać w systemie Windows 10.

  Istnieje również sporo zdecentralizowanych usług e-mail, które wykorzystują technologię blockchain do wysyłania, dostarczania i przechowywania wiadomości. Jednak wiele z tych narzędzi jest wciąż w toku — w końcu polegają one na stosunkowo nowej technologii.

  Ochrona wiadomości e-mail przed złośliwym oprogramowaniem, hakerami i innymi zagrożeniami cybernetycznymi jest bardzo ważna. Z tego powodu zalecamy zainstalowanie oprogramowania do szyfrowania wiadomości e-mail i narzędzia antyspamowego, aby chronić swoje wiadomości e-mail.

Link do głównej publikacji