Najlepsze myszy na PC z systemem Windows 10 do dziś | Recenzje

Jednym z najważniejszych elementów komputera z systemem Windows 10 jest zgoda myszy? Większość ludzi korzysta z myszy z laptopem, bo spójrzmy prawdzie w oczy, touchpady są okropne, nawet jeśli są dobre.

Nigdy nie może nadejść dzień, w którym touchpad będzie chodził wokół myszy, podobnie jak klawiatura ekranowa jest gorsza od klawiatury sprzętowej. O dziwo, większość smartfonów nie ma już fizycznej klawiatury.

Wszyscy szukamy tej jednej wspaniałej myszy, myszy do myszy wszystkich lub czegoś w tym rodzaju. Bardzo trudno jest powiedzieć, że ta konkretna mysz jest lepsza niż ta inna, ponieważ są do siebie bardzo podobne i nie możemy ich wszystkich wypróbować. Niemniej jednak możemy polecić kilka, a te są pewne, że sprawią, że Twój dzień.

Od budżetu po drogie, te myszy każą ci mówić: „gdzie byłeś przez całe moje życie?”

Oto najlepsze myszy PC do kupienia w tej chwili

Mysz bezprzewodowa Logitech M510 (zalecana)

Jeśli szukasz myszy bezprzewodowej, musimy polecić Logitech M510. To niedroga mysz z gumowym uchwytem, ​​dzięki czemu nie ślizga się łatwo z powodu nadmiernego potu dłoni. Ma wbudowaną baterię, a Logitech obiecuje do 2 lat nieprzerwanej pracy. To urządzenie będzie działać z systemem Windows XP aż do systemu Windows 10.

  • Kup teraz na Amazon

Mysz Microsoft RVF-00052 Arc Touch Mouse (sugerowana)

Są chwile, kiedy Microsoft jest mistrzem w projektowaniu, a innym razem firma po prostu zawodzi. Jednak w przypadku myszy Arc Touch Mouse gigant programowy wygląda tak, jakby chciał zostać gigantem sprzętowym.

Konstrukcja tej myszy jest jedną z najlepszych, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Użytkownicy mogą zginać go tak, aby był prosty, lub zginać w taki sposób, aby idealnie pasował do twoich dłoni. Należy zauważyć, że nie jest to zwykła mysz, ponieważ nie ma fizycznych przycisków do naciśnięcia, tylko przyciski pojemnościowe. Ale nie bój się zbytnio, bo działają. Ponadto to urządzenie wymaga systemu Windows 7 do Windows 10 i jest dostarczane z 2 bateriami AAA w pakiecie.

  • Kup teraz na Amazon

Razer DeathAdder Chroma

To tutaj jest coś dla graczy Windows 10. To jedna z najlepszych myszy do gier, jakich kiedykolwiek używałeś, a dlaczego nie? Mysz została stworzona przez Razer, tę samą firmę, która stoi za niesamowicie wyglądającą linią laptopów do gier Razer.

Razer DeathAdder Chroma jest wyposażony w czujnik optyczny o rozdzielczości 10 000 dpi i może osiągać prędkość do 200 cali na sekundę. Co więcej, korpus myszy można oświetlić ponad 16,8 milionami, a także można go dostosowywać.

  • Kup teraz na Amazon

Logitech G602 Gaming Wireless Mouse

Kolejna mysz do gier na tej liście, a to Logitech G602. Pięknie wyglądająca mysz, ale widać to już na powyższym obrazku. To bezprzewodowa mysz, więc będziesz zmuszony walczyć z bateriami. Logitech twierdzi jednak, że użytkownik może uzyskać 250 godzin na jednym ładowaniu tutaj, ale nie jesteśmy pewni, czy działa to tylko z fabrycznie zainstalowanymi bateriami AA.

Gracze powinni również dużo skorzystać z przycisków. Według firmy te przyciski powinny być w stanie wykonać do 20 milionów kliknięć, zanim ulegną uszkodzeniu. Mocne słowa, ale nam się podobają. Podobają nam się również programowalne przyciski z boku, ale jest to coś, co ma prawie cała mysz do gier, więc nie ma tu niespodzianek.

  • Kup teraz na Amazon

Bezprzewodowa mobilna mysz optyczna JETech M0770

Dzięki technologii częstotliwości 2,4G mysz obsługuje odległość roboczą do 8–10 mln. Technologia podczerwieni zapewnia płynne śledzenie na różnych powierzchniach, więc nie musisz się martwić o zakup dedykowanej podkładki pod mysz.

Mały odbiornik USB zajmuje minimalną ilość miejsca na twoim komputerze. Mysz JETech Wireless Mobile Optical Optical M0770 nie wymaga instalacji sterownika, wystarczy podłączyć ją i grać. Urządzenie ma również trzy regulowane poziomy CPI (800/1200/1600). Gumowy uchwyt i wyprofilowany korpus sprawiają, że jest bardzo ergonomiczny, dzięki czemu można go używać przez cały dzień.

  • Kup teraz na Amazon

Jeśli szukasz klasycznej, prostej myszy, mysz JETech Wireless Mobile Optical M0770 to idealny wybór dla Ciebie.

Bezprzewodowa pionowa ergonomiczna mysz optyczna Anker 2.4G

Jeśli chcesz wypróbować mysz o innym kształcie, kup bezprzewodową pionową ergonomiczną mysz optyczną Anker. Jak sama nazwa wskazuje, jest to pionowa mysz o ergonomicznym kształcie, która znacznie zmniejsza obciążenie nadgarstka i ramienia.

To urządzenie obsługuje trzy poziomy CPI, 800/1200/1600, do precyzyjnego śledzenia na szerokiej gamie powierzchni. Dwa przyciski następny i poprzedni zapewniają wygodę podczas przeglądania stron internetowych.

Warto wspomnieć, że ta mysz przechodzi w tryb oszczędzania energii po 8 minutach bezczynności. Aby go obudzić, wystarczy nacisnąć prawy lub lewy przycisk.

  • Kup teraz na Amazon

Mysz bezprzewodowa Logitech M325

Bezprzewodowa mysz Logitech M325 szybko łączy się z komputerem, dzięki czemu możesz natychmiast rozpocząć przeglądanie. Nie potrzebujesz wskazówek, aby go skonfigurować lub z niego korzystać: po prostu podłącz odbiornik USB, włącz go i możesz zacząć.

Jest przeznaczony do Internetu i obsługuje mikroprecyzyjne przewijanie, ułatwiając wyszukiwanie, zakupy i przeglądanie. Jego wyprofilowany kształt i teksturowane gumowe uchwyty zmniejszają obciążenie nadgarstka nawet po wielu godzinach. Mysz bezprzewodowa Logitech M325 jest zarówno bardzo atrakcyjna, jak i funkcjonalna.

  • Kup teraz na Amazon

Mysz Kensington Orbit Trackball (sugerowana)

Mysz Kensington Orbit Trackball z pierścieniem przewijania jest bardzo wygodnym i precyzyjnym urządzeniem. Ta imponująca mysz pozwala szybko i łatwo przewijać strony internetowe i dokumenty. I nawet nie musisz klikać.

Ma również konfigurowalny 2-przyciskowy projekt za pomocą oprogramowania TrackballWorks i zajmuje mniej miejsca na biurku niż mysz. Zestaw zawiera również odpinany uchwyt na nadgarstek, który zapewnia bezbolesną produktywność podczas dłuższych okresów aktywności.

Interesuje Cię mysz Kensington Orbit Trackball?

  • Kup teraz na Amazon

Mamy nadzieję, że ta lista pomogła Ci w podejmowaniu decyzji. Jak widać, myszy wymienione powyżej mają szeroki zakres funkcji i są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach. Kup ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Link do głównej publikacji