6 najlepszych wodoodpornych kart SD do kupienia

Karty SD to niezbędne akcesoria do telefonów komórkowych, tabletów, kamer, aparatów cyfrowych i wielu innych gadżetów wyposażonych w gniazdo kart pamięci. Oferują również bezpieczny i niedrogi sposób na zwiększenie pojemności pamięci dowolnego laptopa, ponieważ większość współczesnych laptopów jest wyposażona w gniazdo kart SD. A ponieważ niektóre z tych kart mają wysoką pojemność do 512 GB, są przenośne, a niektóre nawet wodoodporne, są bardziej preferowane niż inne nieporęczne alternatywy pamięci. Tak, słyszałeś, że istnieją odpowiednie, wodoodporne karty SD, a my zajmiemy się tym wkrótce.

Kupując karty SD, bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę szybkość i pojemność. Karta pamięci klasy 6 jest zdolna do zapisu z prędkością 6 MB / S, co jest sekwencyjne dla zapisu dużych ilości danych. Większość urządzeń nagrywających wideo HD wymaga 10 MB / S i właśnie tam wchodzą karty SD UHS (Ultra High Speed). Ale aby skorzystać z tak dużych prędkości, potrzebujesz urządzenia zgodnego ze standardem UHS. Niektóre z tych wysokiej klasy kart SD mają inne funkcje premium i są również wodoodporne. W tym podsumowaniu wyróżnimy najlepsze wodoodporne karty SD.

Powiązane: Jak naprawić komputer z systemem Windows, który nie rozpoznaje karty SD

Top 6 najlepszych wodoodpornych kart SD

Samsung Pro UHS-1 SDHC klasa 10 (MB-MG64DA / AM)

wodoodporne karty SDZ legendarną marką pochodzą świetne produkty i właśnie to udowodnił Samsung Pro UHS 1 oceniona karta SD. Dzięki dużej pojemności do 64 GB, ta karta może dostarczać dane z prędkością odczytu i zapisu odpowiednio 90 Mb / s i 80 Mb / s. Przy tak dużych prędkościach może z łatwością nagrywać i przetwarzać wideo 4K. Oprócz prędkości karta SD jest odporna na wstrząsy, wodoodporna, magnetyczna i może wytrzymać ekstremalne temperatury. Aby uzasadnić swoje roszczenia, Samsung udziela ogromnej 10-letniej gwarancji na tę kartę.

Przeczytaj także: Karta microSD Samsung EVO Plus 256 GB ma największą pojemność w swojej klasie

Kup od Amazon — 49,95 $

PNY Pro-Elite Plus

Waterproof_sd_cards_pny_pro_elite_plusDostępny w 16 i 32 GB PNY Pro-Elite Plus dobrze konkuruje z najlepszymi kartami SD na rynku. Jest to jedna z niewielu kart, które zaznaczają wszystkie pola pod względem szybkości, wydajności i trwałości. I podobnie jak Samsung, PNY testuje swoje karty SD w różnych środowiskach. PNY Pro Elite plus został przetestowany i udowodniono, że jest wodoodporny, odporny na wstrząsy, odporny na temperaturę, a także odporny na magnesy. Może dostarczać dane z prędkością odczytu i zapisu odpowiednio 95 Mb / s i 90 Mb / s. Elite Plus to wysokowydajna i trwała karta.

Kup od Amazon — 299,59 USD

Karta Samsung SDHC Pro Select Micro SD

Waterproof_sd_cards_samsung_pro_select

The Samsung SDHC Pro jest jedną z najlepszych wodoodpornych kart SD. Oprócz funkcji hydroizolacji SDHC Pro jest również odporny na temperaturę, promieniowanie rentgenowskie i magnesy. Odporność na temperaturę oznacza, że ​​karta będzie działać w temperaturach od -250 C do 850 C. Trwałość jest jedną z jej twierdz. Jest dobrze wykonany z twardych materiałów i można go przewracać bez powodowania szkód. Karta jest dostępna w wersjach 32 GB, 64 GB i 128 GB. Posiada wysoką prędkość odczytu i zapisu 95 i 90 Mb / s. I podobnie jak w przypadku innych wysokiej jakości kart SD firmy Samsung, otrzymujesz również 10-letnią gwarancję na tę kartę.

Kup od Amazon — 49,99 USD

Sony UHS-1 Micro SDXC Model SR64UY2A / TQ

Waterproof_sd_cards_sony-uhs-1

Sony jest dobrze znane z produkcji wysokiej jakości elektroniki użytkowej i ich urządzeń Karta SD UHS-1 SDXC dodatkowo utrwala ten rodowód. Karta pamięci SDXC o pojemności 64 GB ma ocenę klasy 10 i superszybką prędkość transferu do 70 MB na sekundę. Użytkownicy zgłosili również, że zapewnia on prędkość większą niż reklamowana i jest bardzo dobry dla pieniędzy. Będąc najnowszym członkiem rodziny, karta jest wodoodporna i działa w szerokim zakresie temperatur.

Kup od Amazon — 23,49 USD

Sandisk 64 GB micro SDXC, model: SDSDQX-064G-U46A

Waterproof_sd_cards-sandisk_sdxc

Ta karta pamięci 64 GB firmy Sandisk jest kartą klasy 1 i spełnia wszystkie nowe specyfikacje dla kart UHS-1. Zapewnia szybki transfer danych przy prędkościach odczytu i zapisu odpowiednio 50 Mb / s i 80 Mb / s. Karta jest przeznaczona do użytku w ekstremalnych temperaturach, jest również odporna na wstrząsy, promieniowanie rentgenowskie i wodoodporna. Ta karta może nagrywać i odtwarzać filmy w jakości Full HD i 4K Ultra HD i zyskała bardzo wysokie recenzje klientów na Amazon.

Kup od Amazon — 124,20 $

Model szybkiej karty flash P3 Turbo o wydajności U3: P-SDUX64U390G-GE

Waterproof_sd_cards_pny_turbo_performance

Ta potężna karta pamięci UHS-1 klasy 10 firmy PNY może pochwalić się ogromną szybkością transferu 90 MB na sekundę i pojemnością 64 GB. Jest przeznaczony do nagrywania wideo i fotografowania o wysokiej wydajności i działa dobrze z szeroką gamą urządzeń, w tym dronami. Ta karta SD, która może pomieścić ponad 22 000 zdjęć, jest również wodoodporna, odporna na temperaturę, odporna na magnesy i odporna na wstrząsy. Sprzedaje się w rozsądnej cenie i jest kompatybilny z urządzeniami micro SDXC.

Kup od Amazon — 39,99 USD

Wniosek

Kupując karty pamięci, pamiętaj, że rynek jest zalewany podrobionymi kartami SD. Dlatego wskazane jest, aby trzymać się znanych marek, które oferują gwarancje na swoje karty i nie rezygnują z jakości. Takie marki to między innymi Sony, Samsung, SanDisk, Kingston i Lexar.

Sprawdź także maksymalną pojemność, jaką może pomieścić Twoje urządzenie, ponieważ urządzenia inne niż SDXC mogą obsługiwać tylko karty SD o pojemności do 32 GB. Nasz przegląd najlepszych wodoodpornych kart SD powinien pomóc ci podjąć właściwą decyzję. Skomentuj i udostępnij.

Powiązane historie do sprawdzenia

  • Jak zaktualizować urządzenia z małą ilością miejsca do systemu Windows 10
  • Jak zwiększyć pojemność jednego dysku z 5 GB do 15 GB
  • Jak wybrać domyślną lokalizację przechowywania w aktualizacji Windows 10 Anniversary
Link do głównej publikacji