Twórz kopie zapasowe dysków DVD z DVD Shrink dla Windows 10, Windows 8

DVD Shrink dla Windows 10, Windows 8 i Windows 8.1 to jedno z najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowych dysków DVD. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej i zobaczyć, jak może ci pomóc.

DVD Shrink to bardzo popularny program dla tych, którzy dużo pracują z DVD i którzy potrzebują ich kopii zapasowej. Ale co, jeśli byłbyś ciekawy i zainstalowałeś na swoim komputerze najnowszy system operacyjny Microsoft — Windows 8, Windows 10? Czy nadal możesz używać DVD Shrink? Raporty są mieszane, niektórzy użytkownicy stwierdzili, że program działa dla nich dobrze bez modyfikacji, ale inni powiedzieli dokładnie odwrotnie.

DVD Shrink nie działa zbyt dobrze w Windows 10, Windows 8, chyba że uruchomisz go w trybie zgodności dla Windows XP, a w niektórych przypadkach nawet wyłączasz „Zapobieganie wykonywaniu danych”.

DVD zmniejszają Windows 8

DVDShrink wyraźnie wspomina na oficjalnej stronie pomocy technicznej, że od czasu zatrzymania rozwoju DVD Shrink w 2005 r. Na ekranie mogą pojawić się różne komunikaty o błędach i kody błędów, takie jak:

 • Odtwarzanie filmu nie rozpoczyna się na początku filmu
 • Nieprawidłowa struktura pliku
 • Brak pamięci
 • Błąd programowania — Wystąpił wyjątek
 • Nieprawidłowy parametr
 • Nie można wykonać żądania z powodu błędu urządzenia we / wy

DVD Shrink dla Windows 10, Windows 8

Windows DVDShrink 10

Po poprawieniu zgodności możesz przejść do korzystania z DVD Shrink w Windows 10, Windows 8. Wszyscy użytkownicy muszą zrobić to włóż DVD, którego kopię zapasową planują, a następnie otwórz w programie. Podgląd DVD można wyświetlić we wbudowanym odtwarzaczu. Na początek proces nie może być łatwiejszy ani bardziej intuicyjny — przejdź do przycisku Kopia zapasowa.

DVD Shrink utrzymuje ten sam prosty interfejs z kilkoma przyciskami. Przycisk Re-author może być wykorzystany do zbudowania nowej kompilacji. Pliki multimedialne, które chcesz zapisać lub nagrać, mogą zostać skompresowane przez program, tak aby zajmowały mniej miejsca na dysku DVD. Ważne jest, aby mieć wystarczająco dużo wolnego miejsca podczas korzystania z programu, ponieważ DVD Shrink tworzy kopie zapasowe plików na dysku twardym.

 • Alternatywne sposoby zmniejszania DVD w Windows 8, Windows 10

  Niektórzy eksperci sugerują stosowanie alternatyw. Na przykład kopia DVD Aimersoft, która jest alternatywą dla użytkowników, którzy korzystali z DVD Shrink przez te wszystkie lata i uaktualnili system do Windows 8, Windows 10, a teraz nie mogą go uruchomić.

  Działa kopiowanie DVD Aimersoft „Po wyjęciu z pudełka” w systemie Windows 10, Windows 8, i umożliwia tworzenie kopii zapasowych na dysku twardym jako plik obrazu (.iso), a także bezpośrednie kopiowanie na inny dysk DVD.

  Interfejs jest łatwy w użyciu, wybierasz urządzenie źródłowe, następnie miejsce docelowe na dysku twardym i naciskasz przycisk Start. I to wszystko. Zawiera kilka poprawek, takich jak typ wyjścia, który zasadniczo jest rozmiarem, ale pokazuje również techniczną definicję wyjścia, co jest przydatne, jeśli planujesz nagrać go na nową płytę DVD.

  • Masz także opcję „Tryb kopiowania”, która pozwala wybrać, co skopiować. „Główny film (z menu)”, „Główny film (bez menu)” lub skopiuj cały DVD „Pełny film”, który zawiera dodatkowe materiały i podgląd itp.

   Więc masz, to zależy od ciebie. Spróbuj zainstalować ulubiony program do tworzenia kopii zapasowych dysków DVD w systemie Windows 8 i Windows 10 i spróbuj wtrącać się w zgodność, ale nie jest to takie proste. Jeśli nie jest to dla Ciebie, możesz bez problemu skorzystać z powyższej alternatywy, ponieważ tutaj obsługiwane są również główne funkcje DVD Shrink. Powinieneś jednak wiedzieć, że DVD Copy nie jest darmowym oprogramowaniem i można je kupić za 29,95 USD. Wersja próbna jest bezpłatna dla trzech zastosowań.

Link do głównej publikacji