5 przydatnych oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw, które możesz kupić dla swojej firmy

Dane Twojego przedsiębiorstwa są tak ważne dla operacji biznesowych i zarządzania, że ​​trzeba je regularnie wykonywać.

Z najlepszymi oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw, możesz mieć pewność, że twoja kopia zapasowa danych jest tworzona, zapewniając replikację i odzyskiwanie w celu zapewnienia wydajnych procesów tworzenia kopii zapasowych.

Chociaż może nie być oczywiste, które oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych jest najlepsze dla Twojej firmy, Twoje potrzeby zdecydowanie określą większość funkcji, których szukasz, i ostatecznie to, które oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych zdecydujesz.

Możesz zapytać, dlaczego warto uzyskać oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw, skoro dzisiejsza pamięć masowa ma możliwość tworzenia kopii zapasowych. Odpowiedź leży w tym, co więcej może zrobić dla Ciebie oprogramowanie, w tym replikacja i odzyskiwanie, oprócz ochrony danych, zaplanowanych kopii zapasowych i funkcjonalności chmury.

Wybierając najlepsze oprogramowanie dla przedsiębiorstw, należy wziąć pod uwagę pewne kwestie, takie jak szkolenie, obsługa klienta, systemy operacyjne oraz rodzaje środowisk i aplikacji obsługiwanych przez pakiet oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych.

Oto nasze ulubione typy najlepszego oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw:

 • Acronis
 • Wzór doskonałości
 • Veeam
 • Aomei Backupper
 • NovaBACKUP

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw na komputery z systemem Windows

1

Acronis (zalecane)

Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych Acronis-Backup Enterprise

Acronis to światowej klasy rozwiązanie do ochrony danych i tworzenia kopii zapasowych, które pasuje do każdego środowiska biznesowego, niezależnie od tego, czy jest to pojedyncza stacja robocza, czy infrastruktura przedsiębiorstwa.

Zapewnia biznesowe rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i zarządzania pamięcią masową z usprawnioną ochroną dla konkretnych systemów oraz wydajnymi rozwiązaniami dla złożonych problemów.

Jeśli chcesz mieć wyjątkowe i konfigurowalne rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych dla swojego systemu, jest to najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw, jakie możesz kupić.

Funkcje obejmują wielokrotnie nagradzaną technologię tworzenia kopii zapasowych, ultraszybkie odzyskiwanie po awarii w kilka minut, bezproblemowe tworzenie kopii zapasowych w chmurze, uniwersalna technologia przywracania z pełnych systemów do różnych urządzeń, elastyczne odzyskiwanie danych z pliku na cały serwer, obsługa wielu miejsc docelowych, inteligentne zarządzanie pamięcią masową oraz jednoetapowe wdrożenie systemu zapewniające szybką i ekonomiczną konserwację w jednym scentralizowanym systemie zarządzania.

Jest on dostępny w dwóch wersjach: Acronis Backup Standard i Advanced, aby chronić wszystkie Twoje dane lokalnie, w systemie zdalnym lub w prywatnych i publicznych chmurach i urządzeniach mobilnych.

 • Pobierz teraz wersję próbną

2)

Paragon (sugerowany)

najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw

Do łatwego tworzenia kopii zapasowych i elastycznego przywracania danych Paragon jest najlepszym oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw.

Funkcje obejmują pełny zakres rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych, niezawodne odzyskiwanie plików i systemów, przywracanie systemów operacyjnych, ustawianie i uruchamianie technologii, szybkie i zaawansowane kopie zapasowe, bez potrzeby posiadania głębokich umiejętności informatycznych lub zaawansowanej wiedzy komputerowej w celu ochrony danych i systemu.

Korzystaj z bezproblemowego tworzenia kopii zapasowych danych i systemu, sprawdzonych technologii klasy korporacyjnej, strategii tworzenia kopii zapasowych w celu dostosowania automatyzacji tworzenia kopii zapasowych, elastycznego odzyskiwania systemu i bezpłatnej pomocy online.

 • Pobierz teraz Paragon

3)

Veeam

najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw

Veeam Backup and Replication jest uznawany za najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw, dzięki nagradzanej platformie do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania i replikacji zwirtualizowanych aplikacji i danych.

Dzięki Veeam możesz tworzyć kopie zapasowe, odzyskiwać i przywracać dane w ciągu kilku minut dzięki jego zaawansowanym funkcjom, takim jak Veeam Backup and Replication do błyskawicznego i niezawodnego przywracania, narzędzie SureBackup do weryfikacji odzysku danych oraz Instant VM Recovery do odzyskiwania plików bez wysiłku i szybko.

Veeam zapewnia również replikację danych, jednocześnie usprawniając dostępność i odzyskiwanie, jednocześnie zapewniając zaawansowaną replikację opartą na obrazie, aby zapewnić dostępność wszystkich aplikacji o kluczowym znaczeniu.

Możesz rozszerzyć się na chmurę dzięki w pełni zintegrowanemu, szybkiemu i bezpiecznemu rozwiązaniu Veeam Cloud Connect opartemu na chmurze.

Jeśli potrzebujesz szybkiego odzyskiwania danych, unikania utraty danych, zweryfikowanego odzyskiwania, pełnej widoczności i niezawodnego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych, Veeam jest najlepszym wyborem.

Uzyskaj Veeam

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowych systemu Windows 10 do użycia w 2018 roku

4

Aomei Backupper

najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw

To najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw dla dowolnej wielkości firmy, które zapewnia ochronę systemów i ciągłość biznesową.

Funkcje obejmują tworzenie kopii zapasowych i przywracanie systemu / dysku / pliku / folderu i partycji, planowe / przyrostowe lub różnicowe kopie zapasowe, klonowanie dysku i systemu do aktualizacji i migracji, wsparcie dla najnowszych technologii, takich jak dysk w chmurze, sprzętowy RAID, dysk dynamiczny i inne, tworzenie Windows PE, uniwersalne przywracanie do przesyłania systemów, dodane narzędzie do wdrażania obrazu i dodana synchronizacja plików w czasie rzeczywistym.

Rozwiązania Aomei Backupper obejmują:

 • Aomei Backupper Professional za pomocą którego możesz tworzyć kopie zapasowe, synchronizować, przywracać i klonować dane na komputerach stacjonarnych i laptopach, a także używać ich w systemie tworzenia kopii zapasowych, dysku twardym, plikach i partycji. Możesz łatwo przywrócić utracone dane natychmiast.
 • Serwer Aomei Backupper za pomocą którego można wykonać kopię zapasową plików danych przechowywanych w systemie Windows Server (2003-2011), chronić pliki systemowe i synchronizować.
 • Technik Aomei Backupper, łatwy w użyciu zestaw narzędzi do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii dla dostawców usług na nieograniczonej liczbie komputerów w jednym przedsiębiorstwie lub świadczących usługi techniczne za opłatą klientom.

Zdobądź Aomei Backupper

 • Przeczytaj także: 6 najlepszy zewnętrzny dysk twardy USB-C i dysk SSD do tworzenia kopii zapasowych wszystkich plików w 2018 roku

5

NovaBACKUP

najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw

Ta marka reklamuje się jako ekspert od oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych, który ułatwia ochronę krytycznych danych, które są sercem Twojej firmy, więc nie musisz się martwić o tworzenie kopii zapasowych.

Zapewnia niezrównaną obsługę i wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, co czyni go jednym z najlepszych narzędzi do tworzenia kopii zapasowych na rynku.

Dzięki NovaBACKUP zyskujesz wsparcie na żywo i lokalne od ekspertów gotowych pomóc Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy, niezawodne, skalowalne i łatwo konfigurowalne rozwiązania oraz przyjazne dla budżetu ceny.

Funkcje obejmują kopie zapasowe komputera / serwera i maszyny wirtualnej, kopie pełne / przyrostowe i różnicowe, kopie zapasowe odzyskiwania po awarii, replikację maszyn wirtualnych, przywracanie pojedynczego pliku lub systemu, lokalne lub online tworzenie kopii zapasowych w witrynach udostępniania plików oraz bezpłatną pomoc w instalacji i konfiguracji.

Wybierz spośród niezawodnej kopii zapasowej serwera plików NovaBACKUP Server dla serwerów Windows, wielokrotnie nagradzanej fizycznej i wirtualnej NovaBACKUP Business Essentials dla Microsoft Exchange, SQL, VMware i Hyper-V lub szybkiej kopii zapasowej NovaBACKUP Network dla wielu serwerów Windows.

Uzyskaj Nova Backup

Które z tych narzędzi do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw odpowiada potrzebom Twojej firmy? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji