Co oznacza ten wykrzyknik w Skype w żółtym trójkącie?

Skype ostatnio wprowadził wiele zmian, ponieważ pożegnaliśmy się z klasycznym Skype, a nowy, przebudowany Skype 8.0 przejął. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że stary Skype zostanie pominięty, a jednocześnie powoli przyzwyczajać się do nowej iteracji najsłynniejszej usługi VoIP.

Na razie będziemy rozmawiać o różnych zmianach, a także dać wgląd w stare funkcje, które znalazły swoje miejsce w nowej wersji Skype. Jak wykrzyknik w żółtym trójkącie, który oszołomił niektórych użytkowników. Wyjaśnienie znajduje się poniżej.

Co oznacza znak wykrzyknika w Skype

Podobnie jak w każdej innej aplikacji systemu Windows, podczas korzystania ze Skype napotkasz różne podpowiedzi i ostrzeżenia. Niektóre z nich są intuicyjne i oczywiste, podczas gdy inne sprawią, że będziesz się zastanawiać. Wykrzyknik w żółtym trójkącie jest znakiem ostrzegawczym. Może cię ostrzec o wszelkiego rodzaju rzeczach i od czasu do czasu wyskakuje.

Jeśli często go widujesz, zwłaszcza obok wiadomości lub podczas połączeń, sugeruje to, że Twoje połączenie jest zagrożone. Jeśli stoi obok określonej wiadomości, oznacza to, że wiadomość nie została wysłana i należy spróbować ponownie.

Rozmawialiśmy już o problemach z wysyłaniem wiadomości w nowo przyjętym Skype 8.0. I tego rodzaju problemy nie są niczym niezwykłym. Sugerujemy sprawdzenie ustawień sieciowych i ponowne uruchomienie Skype.

  • Ponadto, jeśli brakuje Ci środków na Skype, zobaczysz ten sam monit z tym samym wykrzyknikiem. Przypomina o dodaniu kolejnych kredytów i uniknięciu nagłego rozłączenia podczas połączenia z telefonem komórkowym lub stacjonarnym. Zasadniczo więc, jeśli masz wątpliwości, kiedy pojawia się wykrzyknik w żółtym trójkącie, najpierw sprawdź sieć i kredyty.

    Może się również pojawić, gdy potrzebna jest twoja uwaga, na przykład aktualizacje lub poświadczenia Skype. Jeśli zmienisz hasło do powiązanego konta Microsoft, pojawi się monit o ponowne zalogowanie. Otóż ​​to. Nie ma się czym stresować, tylko zwykłe informacyjne ostrzeżenie zlokalizowane.

    Jeśli masz więcej pytań dotyczących Skype, możesz nas zapytać w sekcji komentarzy poniżej. Z przyjemnością Ci pomożemy.

Link do głównej publikacji