Aplikacje Pinterest na Windows 8, 10: Sześć najlepszych wyborów

Czy wiesz, czym jest Pinterest, czy wiesz, jak nim zarządzać na urządzeniu z systemem Windows 8? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Pinterest lub chcesz sprawdzić, które aplikacje Windows 8 i Windows 8.1 Pinterest są dostępne w Sklepie Windows, sprawdź recenzję poniżej i przetestuj narzędzia samodzielnie.
Windows 8 Pinterest
Po pierwsze, Pinterest jest stosunkowo nową koncepcją, która staje się coraz bardziej popularna wśród użytkowników na całym świecie. W kilku słowach Pinterest to sieć społecznościowa, powiedzmy podobnie na Facebooku lub Twitterze, w której możesz udostępniać znajomym wszystko, co jest dla Ciebie ważne. W tej kwestii Pinterest oferuje wirtualną tablicę, w której możesz dodawać nowe artykuły lub obrazy z Internetu, zgodnie z własnymi zainteresowaniami. W ten sposób możesz organizować i planować swoją aktywność w sieci, a także udostępniać swoje ulubione artykuły, zdjęcia i informacje współpracownikom.

Czytaj także: Podsumowanie 2014: najlepsze tablety z systemem Windows 8

Oczywiście możesz w każdej chwili rzucić okiem na konto swojego znajomego na Pinterest i udostępniać, polubić lub przypiąć informacje, które wolisz najbardziej. Jak widać, Pinterest jest w pewien sposób podobny do wszystkich innych istniejących aplikacji społecznościowych, choć do tej pory Pinterest nie jest tak popularny jak platformy takie jak Facebook czy Google+. W każdym razie, jeśli korzystałeś z Pinteresta i chcesz łatwo zarządzać swoim kontem na własnym urządzeniu z systemem Windows 8 lub Windows 8.1, spójrz poniżej i wybierz jedną z opisanych tam aplikacji. Ponadto możesz przetestować wszystkie aplikacje z listy przed wybraniem ulubionej, ponieważ głównie narzędzia są bezpłatnie dystrybuowane za pośrednictwem Windows Store.

Z łatwością korzystaj z Pinteresta na Windows 8

Pinspiracja

PinspiracjaNotatnik na Pinterest, lub bardziej prawdopodobne po prostu Pinspiration, oznacza najprostszy sposób, w jaki możesz używać Pinteresta na tablecie lub laptopie z Windows 8 lub Windows 8.1. Aplikacja posiada przyjazny interfejs i świetne opcje, z których może z łatwością korzystać nawet początkujący, który testuje Pinterest po raz pierwszy. Korzystając z Pinspiration, możesz zarządzać swoimi zainteresowaniami, przypinać ulubione zdjęcia i artykuły, a także dzielić się wrażeniami z innymi użytkownikami korzystającymi z aplikacji Notatnik na Pinterest w systemie Windows 8. Narzędzie można pobrać w dowolnym momencie ze Sklepu Windows za darmo.

Dotknij mojego zainteresowania

Dotknij mojego zainteresowaniaDotknij mojego zainteresowania to kolejna świetna aplikacja dla systemu Windows 8 i Windows 8.1, ponieważ ma ona przeprojektowany interfejs użytkownika Pinterest. Dzięki Touch my pInterest możesz poprawić wrażenia z Pinteresta na swoim tablecie lub laptopie z systemem Windows 8. Aplikacja oferuje dodatkowe skróty i nowe możliwości, które rozszerzają podstawową platformę Pinterest. Tak więc, za pomocą Touch my pInterest możesz przypinać, repinować, komentować i polubić piny, modyfikować własne piny i tablice, modyfikować ustawienia profilu, zapraszać lub dodawać nowych znajomych i wiele więcej. Ta aplikacja jest również dostępna za darmo w sklepie Windows Store, więc nie wahaj się i spróbuj tego samego.

Czytaj także: 8+ najlepsze tablety z systemem Windows 8 poniżej 400 USD

Lucky Pin

Lucky PinCzy chcesz szybko i łatwo połączyć się z Pinterest, nawet jeśli używasz urządzenia z systemem Windows 8 lub Windows RT? Jeśli tak, to na pewno musisz zainstalować Lucky Pin na tablecie lub laptopie. Lucky Pin to Twój klient Pinterest na Windows 8, co oznacza, że ​​za pomocą tej aplikacji możesz wykonać wszystkie operacje, które lubisz, w tym: przypiąć obrazy, eksplorować przypinki i przeglądać wszystkie subskrybowane kategorie. Narzędzie działa bez opóźnień i problemów i można go łatwo używać na komputerach stacjonarnych i urządzeniach przenośnych. Jeśli chcesz wypróbować Lucky Pin, przejdź do Windows Store i pobierz aplikację za darmo.

PinterestHD

PinterestHDPinterestHD to tylko kolejny klient Pinterest na urządzenia z systemem Windows 8. Narzędzie zostało specjalnie zoptymalizowane dla platformy Windows 8, dzięki czemu oprogramowanie działa bez żadnych problemów na dowolnym urządzeniu. PinterestHD zawiera podstawowe funkcje, których można używać do wykonywania zwykłych czynności na Pinterest. Będziesz więc mógł przypinać, udostępniać, przeglądać i przeglądać informacje, którymi jesteś zainteresowany. Ponadto będziesz mieć dostęp do innych profili Pinterest i możesz zapraszać lub dodawać znajomych do swojego konta. PinterestHD jest dostępny w Windows Store za darmo.

Lucky Social Home

Lucky Social HomeLucky Social Home może być jedną z aplikacji, które powinny być zainstalowane na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 8. Ta aplikacja jest idealna dla tych, którzy chcą pozostać w kontakcie ze wszystkim, co nowe, a także dla uzależnionych od mediów społecznościowych. Lucky Social Home łączy Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Pinterest i LinkedIn, co oznacza, że ​​możesz uzyskać dostęp do dowolnej z wymienionych platform w dowolnym momencie, z własnego urządzenia z systemem Windows 8. Lucky Social Home jest łatwą w użyciu aplikacją oferującą wspaniałe możliwości i opcje, które mogą być wykorzystane do zarządzania kontami w mediach społecznościowych. Jeśli chcesz skorzystać z tego narzędzia, wejdź do Windows Store i pobierz to samo — Lucky Social Home kosztuje 2,99 USD.

Moje Pinterest

Moje PinterestJeśli dopiero zaczynasz korzystać z Pinteresta i korzystasz z nowej platformy mediów społecznościowych, możesz skorzystać z aplikacji My Pinterest. Ta aplikacja została zoptymalizowana dla systemu Windows 8, co oznacza, że ​​można ją zainstalować na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 8. Zasadniczo, moje Pinterest przenosi klasyczną platformę Pinterest na Twój tablet lub laptop. Jest to łatwe w użyciu narzędzie, chociaż funkcje i opcje są również ograniczone. Ponadto aplikacja może wymagać pewnych ulepszeń stabilności i innych dalszych aktualizacji, ale dla początkujących powinna być w porządku. Moje Pinterest jest dostępne za darmo w Windows Store.

Masz to; były to najlepsze aplikacje Pinterest, które są obecnie dostępne w sklepie Windows Store na urządzenie z systemem Windows 8. Wszystkie te aplikacje uzyskały co najmniej trzy gwiazdki ocen, a większość platform (oprócz Lucky Social Home) jest bezpłatna. Zachęcamy do skorzystania z poniższego pola komentarzy i uzupełnienia listy z góry według własnych preferencji.

Czytaj także: Acer uruchamia aplikacje Windows 8 do zdjęć, muzyki, dokumentów i plików zdalnych

Link do głównej publikacji