6 najlepszych programów do listy zakupów na komputery PC z systemem Windows

Czy ostatnio próbowałeś robić zakupy spożywcze? Musiałeś zgubić papierową listę artykułów spożywczych. Ten post jest dla Ciebie.

Zwykle trudno jest używać papierowych list artykułów spożywczych, ponieważ łatwo można je zgubić lub zgubić. Dlatego konieczne jest użycie oprogramowanie do listy zakupów na komputerze z systemem Windows lub Windows Mobile.

Istnieje jednak wiele urządzeń z systemem Windows, które mogą pomóc w organizacji zakupów, tworzeniu głównych list rzeczy, które chcesz kupić, kiedy idziesz do sklepu, a nawet udostępniać listy znajomym. Ale przygotowaliśmy dla Ciebie to oprogramowanie do listy zakupów.

Oto sześć świetnych aplikacji z listami zakupów, których możesz używać na komputerze z systemem Windows:

 • Darmowy ekspres do listy zakupów
 • Google Keep
 • Wunderlist: Lista rzeczy do zrobienia Zadania
 • Organizator listy zakupów
 • Lista artykułów spożywczych
 • Lista zakupów

Najlepsze oprogramowanie do listy zakupów dla systemu Windows

 1. Darmowy ekspres do listy zakupów

oprogramowanie do listy zakupówJednym z najprostszych sposobów tworzenia list artykułów spożywczych jest skorzystanie z darmowego oprogramowania Grocery List Maker. Jak sama nazwa wskazuje, to oprogramowanie Windows jest bezpłatne. Darmowy Kreator list zakupów pomaga śledzić przedmioty, które zamierzasz kupić na rynku fizycznym.

Kluczowe funkcje obejmują:

 • rozpoznawanie mowy w celu ułatwienia wprowadzania danych
 • udostępniać listy zakupów znajomym przez e-mail lub SMS
 • szablony sklepów spożywczych i handlowych

Możesz zdecydować o udostępnieniu list znajomym lub innym członkom gospodarstwa domowego. Elementy na liście można w razie potrzeby dodawać lub usuwać. Możesz także utworzyć dowolną liczbę list. Jednak bezpłatne oprogramowanie Grocery List Maker jest dostępne tylko na Windows Phone 8, Windows Phone 8.1 i Windows 10 Mobile.

Pobierz tutaj bezpłatny program do tworzenia listy zakupów

Czytaj także: Te 8 bezpiecznych wskazówek dotyczących zakupów online jest tak proste, że Twoje dzieci mogą to zrobić

 1. Google Keep

Google przechowuje listę zakupów

Google Keep to internetowa aplikacja do listy zakupów, która może być używana do prowadzenia listy zakupów, jak sama nazwa wskazuje. Google Keep nie jest jednak kompatybilny z systemem operacyjnym Windows, ale jest dostępny online nawet na urządzeniach z systemem Windows

Niestety nie możesz udostępniać swojej listy zakupów w tej aplikacji, ponieważ synchronizuje ona listy z kontem Gmail. Możesz jednak udostępnić swoją listę za pomocą konta Gmail.

Dostęp do listy zakupów można uzyskać w Internecie za pośrednictwem Google Keep. Możesz więc łatwo aktualizować swoją listę zakupów za pomocą komputera.

Wejdź na stronę Google Keep tutaj

 1. Wunderlist: Lista rzeczy do zrobienia Zadania

oprogramowanie do listy zakupówTo kolejne świetne oprogramowanie, którego można użyć do tworzenia list zakupów na komputerze z systemem Windows i urządzeniach mobilnych z systemem Windows. Wunderlist pozwala tworzyć listy rzeczy do zrobienia z alarmami i terminami.

Możesz także tworzyć i używać jednej lub więcej list do swoich artykułów spożywczych. Jest przeznaczony dla organizacji i firm, z bardziej zaawansowanymi funkcjami współpracy.

Niektóre kluczowe funkcje Wunderlist: Lista rzeczy do zrobienia Zadania obejmują:

 • My Day planner
 • Uzyskaj dostęp do list artykułów spożywczych na urządzeniach mobilnych i w Internecie
 • Synchronizuje się z Microsoft Outlook

Czytaj także: Microsoft Store ma ustawić Windows 10 Mobile

Twoje listy mogą być udostępniane innym, którzy korzystają z aplikacji mobilnej Windows, oraz mogą sprawdzać, dodawać i edytować elementy. Po zakończeniu zakupów usuń elementy, których już nie potrzebujesz, i odznacz wypełnione elementy, których będziesz potrzebować podczas następnej podróży do sklepu spożywczego.

Ponadto Wunderlist: lista rzeczy do zrobienia Zadania Oprogramowanie listy zakupów jest kompatybilne z Windows Phone 8.1, Windows 10 Mobile i Windows 10 PC.

Wunderlist: Lista rzeczy do zrobienia Zadania wyświetlają listę autouzupełniania natychmiast po rozpoczęciu pisania, aby dodać nowy element. Po wyświetleniu listy autouzupełniania dotknij elementu, aby go dodać.

Pobierz Wunderlist: lista rzeczy do zrobienia Zadania ze sklepu Microsoft Store

 1. Organizator listy zakupów

oprogramowanie do listy zakupówTo oprogramowanie premium jest bardzo dobre do tworzenia listy zakupów; podzielić listę artykułów spożywczych według sekcji sklepu.

Organizator listy zakupów jest przydatny, jeśli pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i jedzenie; nie chcesz osobnej aplikacji tylko do artykułów spożywczych

Ponadto organizator listy artykułów spożywczych grupuje pozycje na liście według sekcji sklepu: nabiał, piekarnia, mrożonki, mięso i tak dalej. Możesz utworzyć kilka list — po jednej dla każdego sklepu, który zwykle odwiedzasz — twoją listę można udostępnić innym, którzy korzystają z aplikacji.

Można również uwzględnić przepisy, dzięki czemu każdy potrzebny element zostanie dodany do listy zakupów. Jednak program Grocery List Organizer jest dostępny tylko w systemie operacyjnym Windows 10.

Kup Organizer z listy zakupów w sklepie Microsoft Store za jedyne 2,99 USD

 1. Lista artykułów spożywczych

oprogramowanie do listy zakupówOprogramowanie Grocery List to przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do listy zakupów z interfejsem „przeciągnij i upuść”. Może być używany do tworzenia list zakupów i pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy.

Jedną z intrygujących funkcji tego oprogramowania do listy artykułów spożywczych jest to, że otrzymujesz listę „Zakupów” dla wszystkich potrzebnych Ci przedmiotów, a także listę „Zapisanych” dla potrzebnych przedmiotów później.

Czytaj także: 5 najlepszych darmowych programów do odczytu plików PDF dla systemu Windows 10

Ponadto oprogramowanie listy zakupów obsługuje chmurę; dzięki temu możesz korzystać z oprogramowania online, a także offline. Jednak elementy zapisane w trybie offline zostaną zsynchronizowane z pamięcią w chmurze natychmiast po uzyskaniu połączenia z Internetem.

Ponadto, to oprogramowanie nie jest nachalne w przeciwieństwie do innych programów z listami zakupów, które wyświetlają reklamy i monitują o zainstalowanie niechcianego oprogramowania podczas instalacji. Możesz używać oprogramowania Grocery List na urządzeniach z systemem Windows, takich jak Windows 10 Mobile i Windows 10 PC.

Pobierz oprogramowanie Lista artykułów spożywczych tutaj

 • Przeczytaj także: Rozszerzenie przeglądarki Amazon dla Microsoft Edge pomaga podejmować lepsze decyzje podczas zakupów
 1. Lista zakupów

oprogramowanie do listy zakupówZapisywanie najlepszych na koniec, Lista zakupów Oprogramowanie jest jednym z najlepszych programów do listy zakupów na rynku. To oprogramowanie pomaga organizować wszystkie listy zakupów i listy kontrolne w łatwy i mobilny sposób.

Jak sama nazwa wskazuje, możesz przygotować listy zakupów artykułów spożywczych, które zamierzasz kupić.

Niektóre funkcje listy zakupów obejmują:

 • Skonfiguruj listę zakupów na komputerze
 • Twórz listy zakupów poprzez dyktando
 • Funkcja wyszukiwania i sortowania
 • Edytuj dowolną listę zakupów
 • Dodaj elementy poprzez skanowanie kodów kreskowych
 • Synchronizuj listę zakupów za pośrednictwem vpFriends lub poczty
 • Udostępnij między różnymi telefonami z systemem Windows

Dzięki liście zakupów możliwe jest udostępnianie list znajomym za pośrednictwem vpFriends. Ponadto, jeśli chcesz udostępnić swoją listę zakupów komuś, kto nie ma aplikacji, możesz wysłać ją e-mailem.

Niezależnie od tego, czy gotujesz, czy robisz zakupy, lepiej korzystać z urządzeń mobilnych z systemem Windows podczas korzystania z tej aplikacji. Ponadto lista zakupów jest kompatybilna tylko z Windows Phone 8, Windows Phone 8.1 i Windows 10 Mobile

Pobierz listę zakupów tutaj

Podsumowując, dzięki oprogramowaniu spożywczemu, o którym wspomnieliśmy powyżej, możesz całkowicie trzymać się z daleka od papierowych list, o których ciągle zapominasz. Te oprogramowanie list spożywczych jest bardzo łatwe w użyciu i pozwala udostępniać je rodzinie i znajomym. Twoje listy zakupów są praktycznie bezpieczne, gdy tylko ich potrzebujesz.

Ponadto niektóre z nich zawierają przepisy, które mogą znacznie poprawić Twoje gotowanie. Wreszcie, większość z nich jest bezpłatna dla podstawowych usług i kosztuje tylko trochę więcej dla bardziej zaawansowanych usług.

Umieść wszystkie swoje listy zakupów na urządzeniach mobilnych z systemem Windows lub komputerze i znacznie ułatw zakupy.

Link do głównej publikacji