4 najlepsze oprogramowanie do tworzenia quizów w 2019 roku

Twórcy quizów pomagają nauczycielom tworzyć oceny, aby szybciej i łatwiej sprawdzać wyniki swoich uczniów.

Większość, jeśli nie wszyscy, nauczycielom brakuje czasu, więc twórcy quizów pozwalają nauczycielom tworzyć jednocześnie pytania i arkusze odpowiedzi, eliminując zgadywanie związane z formatowaniem i zmniejszając ryzyko popełnienia błędów podczas testowania.

Niektóre są również stworzone do opracowywania treści online, a nawet mogą oceniać pytania, podczas gdy inne generują same wersje testów do wydruku.

Twoi uczniowie uznają te testy za przyjemne, a także udzielą natychmiastowej informacji zwrotnej, co poprawi jakość uczenia się, i zaoszczędzą na papierze, automatyzując czasochłonne procesy i automatycznie agregując dane.

Czytaj dalej, gdy podsumowujemy niektóre z obiecujących ofert w dziedzinie tworzenia quizów i wybieraj najlepsze oprogramowanie do tworzenia quizów w celu lepszej oceny wiedzy.

Użyj tych narzędzi do tworzenia quizów w systemie Windows 10

1

Easy Test Maker

najlepsze oprogramowanie do tworzenia quizów

To najlepsze oprogramowanie do tworzenia quizów, gdy chcesz tworzyć quizy do wydruku z łatwym i przejrzystym formatowaniem. Tworzy testy i arkusze odpowiedzi z wieloma opcjami, krótkimi odpowiedziami, prawda / fałsz, dopasowywanie kolumn i wypełnianie pustych pytań.

Ma łatwy interfejs z kompleksowym paskiem bocznym, a testy mają spójne formatowanie, a ponadto można zapisać je do przyszłego dostępu online.

Wspaniałą rzeczą w Easy Test Maker jest różnorodność stylów pytań, zapisywanie testów online do zdalnego dostępu z dowolnego miejsca, automatyczne numerowanie, które dostosowuje się do pytań po ich usunięciu lub zmianie kolejności.

Nie można jednak tworzyć testów online za pomocą tego narzędzia, a ponadto istnieje limit 25 testów na każde konto nauczyciela, a formatowanie wersji bezpłatnej również nie jest tak dobre.

Inne funkcje to między innymi eksport do Worda lub PDF, sprawdzanie pisowni, pogrubienie / kursywa / wyróżnienie słów, automatyczne generowanie alternatywnych wersji testowych w celu ograniczenia oszukiwania. w wersji płatnej można wstawiać grafikę, ustawiać limity czasowe, drukować indywidualne testy ocen oraz automatyczne ocenianie testów online.

Uzyskaj Easy Test Maker

  • CZYTAJ TAKŻE: Najlepsze oprogramowanie do tworzenia treści, aby poprawić zawartość w 2019 roku

2)

ClassMarker

najlepsze oprogramowanie do tworzenia quizów

Ten twórca quizów oferuje bezpieczną i profesjonalną usługę testowania online, która jest łatwa w użyciu, dostosowywalna i pozwala zaoszczędzić wiele godzin pracy.

Niektóre z korzyści, które możesz uzyskać dzięki ClassMarker, to bezpieczna i prywatna platforma, łatwe do zdefiniowania ustawienia testu, niestandardowe certyfikaty i oznaczanie marki egzaminów, publiczne i prywatne opcje egzaminów, asystenci pomagający w zarządzaniu Twoim kontem, automatyczna gradacja widoczna w w czasie rzeczywistym, nie wymaga instalacji oprogramowania, a także korzystanie z wielu platform.

Możesz tworzyć testy, przeglądać wyniki, analizować statystyki i dostarczać testy tak, jak chcesz, za pomocą własnego brandingu i personalizacji lub motywów za każdym razem.

  • Przeczytaj także: Hybrydowy komputer HP ProBook x360 Education Edition jest przeznaczony przede wszystkim do użytku szkolnego

ClassMarker integruje się z twoją witryną i możesz opcjonalnie ustawić opłatę za egzaminy, aby sprzedawać quizy online i otrzymywać natychmiastowe płatności.

Inne funkcje obejmują nieograniczoną liczbę quizów i pytań, białe oznaczanie egzaminów, import pytań i testów, certyfikaty online, wielojęzyczny interfejs studenta, Webhooki do tworzenia quizów oraz dostęp do interfejsu API, i wiele innych.

Minusem jest to, że darmowa wersja ma reklamy, a tworzenie pytań może być uciążliwe. Potrzebny jest również dostęp do Internetu, aby przygotować testy i aby uczniowie mogli je zdawać. Darmowa wersja nie może również zapisać więcej niż 100 wyników dla testów grupowych, a ponadto jest ograniczona do wielokrotnego wyboru, prawdy / fałszu, bezpłatnego testu i pytań gramatycznych.

Wersja premium zapewnia jednak certyfikaty, wyniki wiadomości e-mail oraz możliwość przesyłania / osadzania obrazów lub plików.

Uzyskaj ClassMarker

  • Przeczytaj także: 8 najlepszych programów do nauki pisania na klawiaturze

3)

ProProfs

najlepsze oprogramowanie do tworzenia quizów

To najlepsze oprogramowanie do tworzenia quizów jest idealne do egzaminów edukacyjnych, jeśli chcesz tworzyć bezpieczne egzaminy, które zapobiegają oszukiwaniu, dodają instrukcje i planują testy.

Jest również idealny do oceny pracowników, testów online, quizów osobowości, ankiet i ankiet.

ProProfs pozwala łatwo tworzyć i przeprowadzać egzaminy i testy online dla studentów, a nawet pracowników. Zaawansowane opcje obejmują bezpłatne szablony, bezpieczeństwo danych, automatyczne ocenianie, a także możesz dodawać ankiety lub ankiety i uzyskiwać informacje zwrotne od swoich uczniów.

Dostarcza szczegółowych raportów i statystyk dotyczących twoich quizów, dzięki czemu możesz analizować wyniki swoich uczniów.

Po prostu stwórz quiz (zawierający ponad 6 rodzajów pytań), oznacz go swoim logo / kolorami oraz dodaj filmy, obrazy i inne media. Po zakończeniu możesz udostępnić quiz za pośrednictwem mediów społecznościowych, blogów lub umieścić na swojej stronie internetowej i udostępnić link do quizu, a następnie analizować wyniki poprzez natychmiastowe ocenianie lub uzyskiwanie statystyk i raportów.

Jest darmowy, prosty, a quizy mogą działać na wielu urządzeniach i systemach operacyjnych. Zapewnia także bezpieczeństwo i poufność z hasłami, kontrolą prywatności i wieloma innymi.

Niektóre z jego wad obejmują wiele reklam na stronie. Jednak podstawowa wersja ma nieograniczoną liczbę quizów i prób, dodaje różne media oraz dostarcza raporty i śledzenie. W wersji płatnej lub Pro możesz uzyskać 500 MB miejsca i bank pytań.

Uzyskaj ProProfs

  • Przeczytaj także: Oprogramowanie do nauki języków z rozpoznawaniem mowy

4

GoConqr

najlepsze oprogramowanie do tworzenia quizów

Dzięki temu najlepszemu oprogramowaniu do tworzenia quizów możesz tworzyć, odkrywać, a nawet udostępniać quizy online za darmo.

GoConqr ma miliony zasobów edukacyjnych utworzonych przez nauczycieli na całym świecie, dzięki czemu możesz wyszukiwać dowolne przedmioty i znajdować quizy na dowolnym poziomie.

Testy te pomagają również uczniom nauczyć się przystępować do egzaminu, niezależnie od tego, czy jest to nauka, język czy sztuka, istnieją quizy na każdy potrzebny temat, a oceny wiedzy mogą być zawarte w programie nauczania lub nauki w celu monitorowania postępów i poprawy planowania nauczycieli.

Quizy można osadzać online i udostępniać, co czyni je idealnymi dla nauczycieli i ich uczniów. Możesz dołączyć jeden lub więcej quizów jako część całego kursu online, udostępniać je prywatnie i bezpiecznie za pomocą Smart Links, aby uzyskać wyniki na postępach zajęć.

Pełny zestaw narzędzi do tworzenia treści obejmuje mapy myśli, fiszki, quizy, notatki, slajdy, planer badań, bibliotekę zasobów, schematy blokowe, grupy do wymiany treści i angażowania się w dyskusję oraz kreator kursów do doboru zasobów w kursie.

Jednak w GoConqr użytkownicy są ograniczeni do trzech tematów, przesłane zasoby są publiczne, zasoby są crowdsourcowane i zawiera wiele reklam. Wersja premium nie zawiera reklam i umożliwia tworzenie prywatnych zasobów.

Uzyskaj GoConqr

Gotowy do tworzenia niesamowitych quizów za pomocą tego najlepszego oprogramowania? Daj nam znać, który spełnia Twoje potrzeby, zostawiając komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji