Aplikacja Microsoft Bing News ulega awarii w systemie Windows 8.1, 10

Czy nam się to podoba, czy nie, mamy kolejny raport o awarii dla systemu Windows 8.1, 10 użytkowników. Tym razem chodzi o wbudowaną aplikację Wiadomości, która wydaje się powodować problemy dla kilku użytkowników. Poniżej znajduje się więcej szczegółów.

Użyj aplikacji Bing News w systemie Windows 8.1, aby śledzić swoje ulubione historie

Użyj aplikacji Bing News w systemie Windows 8.1, aby śledzić swoje ulubione historie

Niedawno informowaliśmy, że aplikacja wiadomości Bing otrzymała aktualizację w systemie Windows 8.1, która powinna była rozwiązać niektóre błędy. Wygląda jednak na to, że niektóre z tych błędów nadal występują i wpływają na użytkowników, pod warunkiem, że mają najnowszą wersję aplikacji Windows 8.1 News. Jeden z nich mówi to:

Zaktualizowałem system Windows 8 Pro do systemu Windows 8 Pro kilka tygodni temu bez żadnych problemów. Teraz nagle aplikacja Microsoft News Metro zawiesza się przy starcie. Brak komunikatów o błędach, wystarczy otworzyć ekran powitalny i wrócić do pulpitu. Wygląda na to, że aplikacja nadal działa na pasku bocznym, ale kiedy ją klikam, na krótko przenosi mnie do ekranu powitalnego wiadomości, a następnie z powrotem na pulpit. Próbowałem już odinstalować i ponownie zainstalować aplikację Wiadomości, odświeżyć system ORAZ pełną ponowną instalację komputera od zera. Aplikacja zaczęła działać ponownie po ponownej instalacji systemu, ale po około godzinie zaczęła się zawieszać.

Widziałem też innych ludzi narzekających na ten problem, ale dzięki Bogu to się nie zdarzyło. Będę uważnie obserwować w sklepie Windows Store w przypadku przyszłej aktualizacji, która może rozwiązać ten irytujący problem. Jeśli zdarzy się, że znasz jakieś obejścia tego problemu z systemem Windows 8.1, daj nam znać, pozostawiając swoje uwagi w polu komentarzy poniżej.

Aplikacja Bing w systemie Windows 10, 8.1 i 8

Oprócz Bing News, Bing Finance miał również problemy. Wielu użytkowników zgłosiło problemy z funkcjami Bing Finance po aktualizacji systemu operacyjnego. Najbardziej irytującym problemem było tworzenie określonych list obserwacyjnych. Na szczęście znaleźliśmy rozwiązania na różnych specjalistycznych forach i możesz spróbować rozwiązać ten problem, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym artykule.

Po zgłoszeniu kolejnych problemów Bing ulepszył aplikację i wydał aktualizację. Teraz aplikacja bing ma lepszą funkcjonalność, zwłaszcza Mapy Bing, które poruszają się szybciej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz przeczytać o wszystkich ważnych szczegółach aktualizacji tutaj.

CZYTAJ TAKŻE: Microsoft pracuje nad naprawą opóźnień map Bing i aplikacji Windows Map

Link do głównej publikacji