6 najlepszych ekranów EMF na laptopa i osłony cieplne

Czy wiesz, że laptopy narażają Cię na promieniowanie elektromagnetyczne? Czy wiesz, że promieniowanie elektromagnetyczne może wpływać na twoje zdrowie w dłuższej perspektywie, powodując wiele różnych chorób, takich jak bóle głowy, uszkodzenie DNA, bezpłodność mężczyzn i kobiet, a nawet rak?

Nie chcemy cię straszyć ani determinować, abyś spędzał mniej czasu na korzystaniu z laptopa, po prostu chcemy, abyś zdał sobie sprawę z tego ryzyka i zaprezentował Ci osłony radiacyjne laptopa, które są dostępne na rynku. W końcu większość z nas pracuje z komputerami w naszych biurach i po prostu nie możemy uniknąć narażenia na promieniowanie elektromagnetyczne laptopa.

Bez zbędnych ceregieli wymienimy najlepsze ekrany EMF laptopa i osłony cieplne obecnie dostępne na rynku, a także ich główne cechy. Następnie możesz kupić tarczę, która odpowiada Twoim potrzebom.

Jakie są najlepsze osłony przeciwpromieniowe i termiczne do laptopa?

 1. Promieniowanie laptopa DefenderPad Osłona termiczna
 2. Tarcza na laptopa HARApad
 3. Podkładka pod laptopa SYB
 4. Bezpieczne etui na laptopa SafeSleeve All-in-One
 5. Podkładka pod laptopa ProShield
 6. Przenośny LapGuard od Digital Innovations

Najlepsze promieniowanie elektromagnetyczne laptopa i osłony cieplne

1. Promieniowanie laptopa DefenderPad Tarcza cieplna (zalecana)

Promieniowanie laptopa DefenderPad Heat Shield to rewolucyjna osłona przed promieniowaniem laptopa, która może zapewnić całkowitą ochronę przed promieniowaniem i ciepłem laptopa. Testy wykazały, że ta tarcza blokuje całe szkodliwe spektrum promieniowania elektromagnetycznego, w tym: promieniowanie o bardzo niskiej częstotliwości, promieniowanie WiFi, Bluetooth i promieniowanie cieplne.

Ta tarcza jest ultraprzenośna, lekka i smukła, i można ją łatwo wsunąć do torby na laptopa. Ma bardzo atrakcyjny wygląd, dostępny w czterech kolorach, co pozwala dopasować go do laptopa. Ponadto ta osłona jest ergonomiczna i nie zmusza Cię do układania dłoni w nietypowych pozycjach podczas pracy na laptopie.

 • Kup teraz na Amazon

Możesz kupić DefenderPad Laptop Radiation Heat Shield w cenie około 100 USD (w zależności od sklepu). Aby uzyskać więcej informacji na temat tej tarczy, możesz przeczytać opis techniczny z DefenderShield i obejrzeć wideo poniżej:

2. Osłona laptopa HARApad (sugerowana)

HARApad to bardzo lekka podkładka pod laptopa zaprojektowana w celu ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym i przegrzaniem. Dzięki tej tarczy możesz zrelaksować się na kanapie, wiedząc, że jesteś bezpieczny przed promieniowaniem elektromagnetycznym.

HARApad ma płaską powierzchnię, dzięki czemu powietrze może przepływać przez kanały odprowadzania ciepła twojego laptopa. Ta podkładka jest wykonana z najlepszego obecnie dostępnego materiału, zapewniając wojskową ochronę przed promieniowaniem. Jest dostępny w 3 rozmiarach i wielu kolorach. Możesz spersonalizować swój HARApad, dodając dodatkową ochronę Wi-Fi za 15,00 USD oraz osłonę termiczną i wygodną poduszkę za 25,00 USD.

Cena HARApad waha się od 59,99 USD do 119,99 USD. Możesz kupić tarczę od producenta lub od Amazon.

 • Kup teraz na Amazon

3. Podkładka pod laptopa SYB

Osłona na laptopa SYB EMF promieniowania

Ta osłona radiacyjna laptopa może odchylać do 92% promieniowania RF, mikrofal, Wi-Fi i promieniowania elektrycznego od ciała. Jednocześnie zmniejsza ciepło laptopa.

Podkładka pod laptopa SYB jest smukła, przenośna, lekka, a dzięki antypoślizgowemu uchwytowi nigdy nie będziesz mieć niemiłych niespodzianek. Górna część podkładki jest odblaskowa, a dolna jest niebieska. Ta podkładka antyradiacyjna działa ze wszystkimi modelami laptopów o przekątnej do 14 cali.

 • Kup teraz na Amazon

4. Uniwersalne etui na laptopa SafeSleeve Anti-Radiation

Bezpieczne etui na laptopa SafeSleeve All-in-One

Ta podkładka jest czymś więcej niż zwykłą tarczą antyradiacyjną, jest to pierwsza na świecie antyradiacyjna obudowa EMR blokująca obudowę laptopa i stację roboczą. SafeSleeve został zbudowany przy użyciu odpornych na uderzenia, trwałych materiałów, które chronią laptopa przed wstrząsami. Ma również wbudowaną podkładkę pod mysz i oddychające powierzchnie, co czyni ją wygodną stacją roboczą.

Dostępne są dwa rozmiary: 13 ″ SafeSleeve odpowiedni dla laptopów 13-14 ″ i model 15 that, który pasuje do szerokiej gamy laptopów 15-16 ″. Możesz kupić podkładkę SafeSleeve na Amazon.

 • Kup teraz na Amazon

5. Podkładka pod laptopa ProShieldPodkładki pod laptopa ProShield Windows 10

Ta podkładka antyradiacyjna osłania wszystkie bloki promieniowania elektromagnetycznego blokując całe promieniowanie niskiej częstotliwości i zmniejsza emisję ciepła nawet o 99%.
Może również służyć jako podstawka pod laptopa i taca do umieszczania laptopów i tabletów i można go nosić ze sobą wszędzie.

Jeśli zdecydujesz się na użycie podkładki ProShield jak stojaka na laptopa, zachowaj ostrożność, ponieważ blat jest bardzo śliski, co oznacza, że ​​Twój laptop może się ześlizgnąć. Zaletą tego antyradiacyjnego podkładka pod laptopa jest to, że kosztuje około 50 USD, czyli mniej niż zwykłe podkładki pod laptopa EMF.

 • Kup teraz na Amazon

6. Przenośny LapGuard firmy Digital Innovations

podkładka przeciwpromieniowa LapGuard

Ta podkładka jest mieszanką podkładki na laptopa przeciw promieniowaniu i chłodziarki. To znacznie zmniejsza narażenie na promieniowanie i ciepło laptopa, a system z dwoma wentylatorami chłodzi laptopa. Pad mierzy 16 cali po przekątnej, dzięki czemu właściciele laptopów mogą go używać w różnych modelach laptopów.

 • Kup teraz na Amazon

Mamy nadzieję, że ta lista pomoże Ci zdecydować, którą tarczę promieniowania elektromagnetycznego laptopa wybrać. Zdecydowanie zalecamy zakup takiej osłony, ponieważ długotrwałe narażenie na promieniowanie laptopa może mieć niepożądane konsekwencje dla zdrowia. Jeśli nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz na tej liście, nie przejmuj się, ponieważ jest tam więcej tarcz.

Link do głównej publikacji