Pobierz najnowszą wersję OpenOffice na Windows 10 / 8.1

OpenOffice nie wymaga przedstawiania. Ta bezpłatna alternatywa open source dla pakietu Microsoft Office jest używana przez tysiące na całym świecie i zapewnia wszystkie funkcje, których możesz potrzebować z pakietu Office.

Podczas gdy Windows 8, użytkownicy Windows 10 mogą korzystać z własnych narzędzi Microsoft, OpenOffice jest darmową alternatywą, która daje im w zasadzie te same funkcje. Jeśli korzystałeś z OpenOffice w przeszłości i niedawno przeprowadziłeś migrację do systemu Windows 10, Windows 8, będziesz szczęśliwy, wiedząc, że działa tak jak poprzednio i że wszystkie jego funkcje są w 100%.

Również sklep internetowy do dodawania nowych funkcji OpenOffice działa płynnie w systemie Windows 10, Windows 8.

 • CZYTAJ TAKŻE: WordPad w Windows 8, Windows 10 staje się fajny dzięki funkcjom sprawdzania pisowni

OpenOffice działa na Windows 10, Windows 8

 • Co to jest Open Office — OpenOffice to darmowa, otwarta wersja Microsoft Office, w tym artykule omówimy wszystkie podstawowe funkcje OpenOffice.
 • Otwórz kompatybilność z Office Windows 10 — Wielu użytkowników zastanawia się, czy OpenOffice jest kompatybilny z Windows 10. Z przyjemnością informujemy, że OpenOffice jest w pełni kompatybilny z Windows 10, 8 i 7.

Wcześniejsi użytkownicy OpenOffice nie muszą wyjaśniać niczego na temat tego pakietu oprogramowania, ponieważ masz już wszystkie informacje potrzebne w tytule. Jednak użytkownicy, którzy szukają alternatywy dla pakietu Microsoft Office, powinni dokładnie wiedzieć, czym jest OpenOffice i jak może być dla nich korzystny.

 • Co to jest Open Office

  Przede wszystkim wiedz, że OpenOffice dla Windows 8, Windows 10 nie jest aplikacją, ale programem komputerowym. Jest bardzo podobny do pakietu Microsoft Office, z tą różnicą, że jest produktem typu open source, dlatego jest dostępny bezpłatnie. Ten pakiet oprogramowania jest używany przez użytkowników systemów Linux i Mac od bardzo dawna.

  Otwórz kompatybilność z Office Windows 10

  OpenOffice 3 dla Windows 10, Windows 8 zapewnia wszystkie funkcje, które mogą być potrzebne w jego codziennej pracy biurowej. OpenOffice posiada wszystkie potrzebne narzędzia i istnieje alternatywa dla każdej aplikacji Microsoft Office. OpenOffice jest wyposażony we własny edytor tekstu o nazwie Writer. Jest to solidna zamiennik programu Word i oferuje prawie wszystkie funkcje programu Microsoft Word.

  Co to jest Open Office

  Jeśli chcesz pracować z arkuszami kalkulacyjnymi, dostępna jest solidna alternatywa programu Excel o nazwie Calc. Aplikacja posiada wszystkie niezbędne funkcje, dlatego tworzenie arkuszy kalkulacyjnych powinno być łatwe.

  Otwórz kompatybilność z Office Windows 10

  Jeśli chcesz utworzyć prezentację, dostępna jest alternatywa Power Point o nazwie Impress. Jest to przyzwoita aplikacja, ale może się okazać, że brakuje niektórych funkcji programu Power Point.

  Co to jest Open Office

  Jeśli pracujesz z bazami danych, z przyjemnością usłyszysz, że dostępna jest alternatywa dostępu o nazwie Baza. Warto również wspomnieć, że OpenOffice ma własny edytor formuł o nazwie Math i aplikację do rysowania o nazwie Draw.

  Mimo że OpenOffice oferuje alternatywy dla wielu aplikacji Microsoft Office, musimy wspomnieć, że OpenOffice brakuje niektórych aplikacji. W przeciwieństwie do pakietu Microsoft Office OpenOffice nie ma alternatyw dla programu Outlook ani dla wydawcy, więc jeśli często korzystasz z programu Outlook lub wydawcy, nie znajdziesz ich w OpenOffice.

  Wszystkie te można znaleźć po otwarciu OpenOffice na Windows 10, Windows 8, a to świetnie sprawdzi się w oknie, pytając, jakiego produktu chcesz użyć. Co sprawia, że ​​OpenOffice jest tak świetna, że ​​jest internetową bazą dodatków. Podobnie do strony rozszerzenia Mozilli, tutaj można znaleźć wiele narzędzi.

  • Wszystko, od różnych szablonów do prawie każdego zadania, po narzędzia kompatybilności, słowniki pisowni i inne funkcje, można swobodnie pobierać i dodawać do OpenOffice 3. To czyni je znacznie bardziej użytecznymi, a wybierając odpowiednie dodatki, możesz stworzyć spersonalizowaną wersję OpenOffice z wszystkimi potrzebnymi funkcjami.

   Otwórz kompatybilność z Office Windows 10

   Uwielbiam używać OpenOffice, a dzięki temu, że jest w pełni kompatybilny z Windows 10, Windows 8, mogę teraz mieć alternatywę MS Office, którą lubiłem na poprzednich wersjach systemu Windows.

   Należy pamiętać, że OpenOffice używa własnych otwartych standardów i formatów, takich jak OpenDocument Format (ODF). Oczywiście Open Office w pełni obsługuje wszystkie typy plików, z których korzysta Microsoft Office, więc możesz łatwo otworzyć dowolny plik Microsoft Office w OpenOffice bez żadnych dodatkowych wtyczek.

   Pobierz najnowszą wersję OpenOffice na Windows 10, Windows 8

   Ważna aktualizacja

   Obsługa komentowania i komentowania wybranych zakresów tekstu.

   Nowa funkcja komentowania i adnotacji umożliwia użytkownikom wybieranie bloków tekstu do komentowania.

   Użytkownicy programu Writer zyskują również możliwości edycji na miejscu w polach tekstowych, a Impress i Draw obsługują teraz interaktywne kadrowanie przekształconej grafiki

   Poprawa stabilności powinna również sprawić, że obraz importu z pliku i przeciągnij Upuszczanie danych graficznych jest bardziej niezawodne.

   Obsługa interfejsu IAccessible2

   Większa wydajność podczas ładowania i importowania dużych wykresów 3D, dzięki programowi lepiej zachowującemu oryginalne dane graficzne bez modyfikacji

   Sześć nowych języków — w tym bułgarski, duński, hindi i tajski

   Apache OpenOffice Beta 4.10 — wydany dnia 10 marca 2014 r o przybliżonym rozmiarze 137 megabajtów.

   Ogólnie rzecz biorąc, OpenOffice to świetne narzędzie i alternatywa dla pakietu Microsoft Office. Pamiętaj, że OpenOffice nie oferuje zastępstwa dla Outlooka ani Wydawcy, ale jeśli nie korzystasz z tych aplikacji, przekonasz się, że OpenOffice bardziej niż odpowiada Twoim potrzebom.

   Warto również wspomnieć, że OpenOffice nie ma takiego samego usprawnionego interfejsu jak Microsoft Office, a wielu użytkowników Microsoft Office może uznać to za wadę. Jednak pełne dostosowanie się do interfejsu użytkownika OpenOffice nie potrwa długo.

   Innym problemem, który może mieć niektórzy użytkownicy, jest brak niektórych funkcji w OpenOffice. OpenOffice to solidna alternatywa, ale może się okazać, że brakuje niektórych funkcji pakietu Microsoft Office. Jednak powinieneś być w stanie pokonać to ograniczenie, używając dodatków.

   Co jeszcze możemy powiedzieć o OpenOffice? OpenOffice to solidna alternatywa dla pakietu Microsoft Office, jest dostępna na wszystkie platformy komputerowe i jest całkowicie bezpłatna. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na najnowszą wersję pakietu Microsoft Office, koniecznie wypróbuj OpenOffice.

Link do głównej publikacji