Zablokuj apetyt na hazard online za pomocą tych narzędzi przeciwdziałających hazardowi

Czy jesteś uzależniony od hazardu? Czy chcesz kontrolować swoje uzależnienie i ewentualnie je zerwać? Ten artykuł jest specjalnie dla Ciebie. W tym miejscu przyjrzymy się najlepszemu oprogramowaniu przeciwdziałającemu hazardowi, które możesz łatwo zainstalować na komputerze, aby kontrolować lub ograniczyć hazard online.

Według wielu osób hazard jest złym nawykiem, który należy za wszelką cenę ograniczyć. Doprowadziło to do upadku najbogatszych ludzi, a co gorsza, wielu straciło życie. Podkreśla to powód kampanii przeciwko hazardowi na całym świecie.

Jak każde uzależnienie, hazard musi być kontrolowany, zanim będzie można go w pełni ograniczyć. W związku z tym opracowano różne narzędzia ułatwiające kontrolę i ograniczenie hazardu online, który dominuje obecnie w świecie hazardu.

Dzięki tym narzędziom nie będziesz mieć dostępu do witryn hazardowych / bukmacherskich, a w konsekwencji stracisz wygodę i elastyczność hazardu w zaciszu własnego domu.

W następnej sekcji tego artykułu omówimy pięć najlepszych programów przeciwdziałających hazardowi dla systemu Windows. Czytaj!

Najlepsze oprogramowanie przeciwdziałające hazardowi, które na dobre eliminuje nawyki hazardowe

1

BetBlocker

Oprogramowanie anty-hazardowe BetBlockerBet Blocker to najwyżej oceniane oprogramowanie anty-hazardowe, zaprojektowane w celu nałożenia ograniczeń na strony hazardowe. Oprogramowanie zaprojektowano do działania na wszystkich znaczących platformach komputerowych i mobilnych, w tym między innymi Windows, Linux, Android i iOS. W przypadku użytkowników systemu Windows narzędzie jest obsługiwane w systemie Windows 7/8 / 8.1 / 10.

Poza tym BetBlocker ma blokować ponad 4200 stron z grami / zakładami. Oferuje dwie podstawowe techniki kontroli; samoograniczenie i kontrola rodzicielska.

Pierwszy z nich służy do blokowania dostępu użytkowników do stron bukmacherskich, podczas gdy drugi zapewnia elastyczność ograniczania dostępu stron trzecich do witryn hazardowych, który został specjalnie zaprojektowany do kontrolowania hazardu osób niepełnoletnich.

Interesującą rzeczą jest to, że po aktywowaniu funkcji samoograniczenia hazardu nie można jej ponownie włączyć, nawet jeśli odinstalujesz zainstaluj ponownie program.

Zasadniczo ma to na celu wymuszenie niezbędnego poziomu kontroli wymaganego do przełamania uzależnienia. Ponadto samoograniczenie hazardu można ustawić na podstawie dziennej, tygodniowej, miesięcznej lub rocznej. W rzeczywistości masz możliwość ustawienia go na całe życie (na zawsze).

Inne godne uwagi funkcje BetBlocker obejmują obsługę klienta, ochronę hasłem, prosty interfejs użytkownika, obszerne FAQ, wsparcie opinii, wiele kompatybilności i wiele innych.

BetBlocker jest dostępny całkowicie za darmo. Możesz łatwo pobrać i zainstalować oprogramowanie anty-hazardowe na swoim komputerze za darmo.

Pobierz BetBlocker (Windows)

2)

Gamban

Oprogramowanie Gamban do walki z hazardemGamban to kolejne popularne oprogramowanie przeciwdziałające hazardowi, zaprojektowane specjalnie do pracy na komputerze z systemem Windows. Jest przystosowany do blokowania stron internetowych i aplikacji, w tym wirtualnych kasyn, stron bukmacherskich, gier pokerowych, skórek i tak dalej. Podobnie jak BetBlocker, Gamban został zaprojektowany do działania na wszystkich nowoczesnych systemach operacyjnych Windows, od Win7 do Win10. Inne systemy operacyjne, takie jak Linux, Mac, Android (oprócz Xiaomi Obsługiwane są również Huawei) i iOS.

Ponadto Gamban oferuje czystą, nieinwazyjną platformę zaprojektowaną, aby pomóc ci uzyskać kontrolę nad uzależnieniem od hazardu i poprowadzi cię do pełnego wycofania.

Dzięki tej super prywatnej i bezpiecznej przeglądarce poczujesz spokój ducha. 

Jego interfejs jest dość łatwy w użyciu, dzięki czemu jest idealny dla wszystkich klas graczy, niezależnie od ich umiejętności technicznych. Zasadniczo masz możliwość zablokowania dowolnej witryny przedstawiającej tendencję do hazardu / zakładów.

Inne kluczowe funkcje Gamban to synchronizacja pamięci w chmurze, prosta instalacja, przewodnik wideo, pomoc online, obsługa wielu platform, wnikliwa konfiguracja, czyste intuicyjny interfejs i wiele innych.

Gamban jest oferowany w cenie początkowej 13,99 USD rocznie (na urządzenie).

Zdobądź Gamban

3)

Betfilter

Oprogramowanie anty-hazardowe BetfilterBetfilter to dynamiczne oprogramowanie przeciwdziałające hazardowi, zaprojektowane, aby pomóc ci przejąć kontrolę nad swoimi nawykami hazardowymi. W szczególności Betfilter zapewnia elastyczność ograniczania dostępu do witryn hazardowych online i aplikacji na komputerze.

Oprogramowanie to jest jednym z najbardziej zaufanych programów anty-hazardowych na świecie, z bazą klientów ponad 100 000 użytkowników na całym świecie.

Ponadto Betfilter obsługuje wieloplatformową obsługę wszystkich głównych komputerowych i mobilnych systemów operacyjnych. Zwykle jest obsługiwany w systemach Windows i MacOS, a także na urządzeniach iOS i Android.

Kluczowe cechy oprogramowania anty-hazardowego Betfilter to: samoograniczenie, blokowanie online, dyskretna aktualizacja, prosta instalacja, absolutna dyskrecja, autoryzowana dezinstalacja, brak wskazania DNS, wsparcie online (za darmo), przewodnik wideo na YouTube i wiele innych. Te funkcje działają w synchronizacji, aby wzmocnić Twoje przekonanie o pokonywaniu hazardu.

Betfilter jest dostępny z początkową stawką licencyjną 5,83 USD miesięcznie (na jednostkę / urządzenie).

Uzyskaj Betfilter

4

Gamblock

Oprogramowanie anty-hazardowe GamblockGamblock to zaawansowane oprogramowanie przeciwdziałające hazardowi, które wykorzystuje zestaw narzędzi analitycznych do blokowania witryn i aplikacji hazardowych na Twoim urządzeniu. Oprogramowanie obsługuje wyłączną obsługę systemu operacyjnego Windows, a także jest obsługiwane na platformach mobilnych Android i iOS.

Ponadto Gamblock zawiera zestaw zaawansowanych funkcji analitycznych, dzięki którym każda nowa strona lub aplikacja bukmacherska jest automatycznie dodawana do czarnej listy zastrzeżonych stron / aplikacji. Oszczędza to czas i wysiłki, które w przeciwnym razie zostałyby poświęcone na niepotrzebne aktualizacje / aktualizacje.

Inne godne uwagi funkcje oprogramowania do gier hazardowych Gamblock obejmują samowykluczenie, wykluczenie zarządzane, łatwą instalację, diagnostykę narzędzia bezpieczeństwa, elastyczne licencjonowanie, wzajemna kompatybilność, pomoc Gamblera (dedykowane wsparcie), wsparcie VPN, wideo instalacyjne (wyłącznie dla systemu Windows), wsparcie online i wiele innych.

Gamblock oferuje trzy ekskluzywne wersje dla użytkowników systemu Windows: Windows Personal, Windows Small Business i Windows Corporate. Wszystkie wersje są jednak podzielone na trzy kategorie, które obejmują:

  • Gamblock Gold: 84,95 USD rocznie
  • Gamblock Platinum: 134,95 USD rocznie
  • Gamblock Titanium: 183,95 USD rocznie

Uzyskaj Gamblock teraz

5

Wolność

Oprogramowanie przeciwdziałające hazardowi FreedomFreedom to kompleksowe oprogramowanie do blokowania witryn internetowych, które można wykorzystać do blokowania dostępu do witryn hazardowych na komputerze. Oprogramowanie jest obsługiwane w systemach Windows i MacOS, a także w systemach Android i iOS. Zapewnia wyłączną obsługę wszystkich wersji systemu Windows między Windows Vista a Windows 10.

Freedom obsługuje elastyczną platformę, która pozwala ograniczyć lub zablokować witryny na twoim komputerze. To sprawia, że ​​jest to idealne rozwiązanie dla uzależnionych od hazardu, którzy chcą opanować swój nawyk, ponieważ oprogramowanie pozwala im z łatwością blokować ulubione witryny i aplikacje hazardowe.

Godne uwagi funkcje Freedom obejmują blokowanie stron internetowych, ograniczenia aplikacji, blokowanie Internetu, tryb zablokowany, niestandardową białą listę (blokowanie selektywne), zaawansowane planowanie, historię sesji, adnotację sesji, wiele sesji blokowania, harmonogram cykliczny, wsparcie techniczne, bezpłatny okres próbny i wiele innych.

Freedom jest dostępny w trzech wariantach cenowych: na zawsze (129 USD), roczny (2,42 USD miesięcznie) i miesięczny (6,99 USD).

Pobierz wersję próbną (za darmo)

Kup teraz wolność

Wyżej wymienione narzędzia są jednymi z najbardziej niezawodnych programów anty-hazardowych na rynku. Zostały one sklasyfikowane między innymi na podstawie ich niezawodności (recenzje użytkowników), przystępności cenowej, kompatybilności i hostowanych funkcji.

Tak więc, jeśli jesteś skruszonym hazardzistą, który chce przejąć kontrolę nad swoim nawykiem hazardowym, sprawdzone tutaj oprogramowanie jest dla Ciebie zalecanym rozwiązaniem.

Link do głównej publikacji