4 najlepsze oprogramowanie do planowania pracowników restauracji na rok 2019

Badania naukowe wielokrotnie wykazały, że częstą przyczyną niepowodzeń w firmach restauracyjnych jest brak właściwego obchodzenia się z ich najważniejszym zasobem: talentem ludzkim.

Zbyt często firmy, które nie mają narzędzi do właściwej kontroli ludzi, ponoszą ogromne straty z powodu nieefektywności planowania personelu, takiej jak niewłaściwe taktowanie i nieplanowane nadgodziny.

Teraz zamiast spędzać nawet 8 godzin na krojeniu i zmianie harmonogramu personelu restauracji, menedżerowie mogą zautomatyzować uciążliwy proces, inwestując w dobre oprogramowanie do planowania pracowników restauracji.

Te programy są pełne gadżetów:

 • Oszczędzają do 75% czasu menedżera dzięki automatyzacji planowania pracowników.
 • Oprogramowanie drastycznie zmniejsza błędy w harmonogramie, oszczędzając koszty pracy.
 • Usprawniają komunikację personelu, pomagając uniknąć konfliktu.
 • Większość integruje się z systemami POS w celu dokładnego przetwarzania listy płac.

Czego szukać w oprogramowaniu do planowania pracowników restauracji

Te programy mają ogromny wpływ i mogą znacznie zwiększyć rentowność. Ale musisz przeszukać cały szereg opcji, szukając idealnego rozwiązania.

Oto kilka pytań, które należy rozważyć przed podjęciem decyzji:

 • Ilu pracowników restauracji potrzebujesz zaplanować?
 • Ile zmian ma obejmować oprogramowanie?
 • Czy zmiany są jednolite czy nieregularne?
 • Czy sugerowane rozwiązanie może współdzielić dane z innym oprogramowaniem restauracji, takim jak POS?
 • Czy oprogramowanie jest łatwiejsze w obsłudze dla pracowników?

Odpowiedzi na te pytania sprawią, że znajdziesz się w doskonałej pozycji, aby stworzyć wspaniały system planowania.

 • PRZECZYTAJ TAKŻE: 10 najlepszych narzędzi do planowania online, aby utrzymać porządek obrad

Istnieje wiele niesamowitych programów do automatyzacji planowania pracowników. Oto kilka budzących grozę wyborów.

Zalecenia dotyczące oprogramowania do planowania naszych pracowników restauracji

1

7 zmian (zalecane)

7 zmian

7 zmian jest absolutnie łatwy w użyciu dla menedżerów i personelu.

Rzeczywiście, po prostu przeciągasz i upuszczasz dane personelu, aby stworzyć harmonogram. Ponadto menedżerowie mogą korzystać z funkcji automatycznego planowania, aby przyspieszyć planowanie.

Dlaczego to działa tak dobrze? Cóż, 7 zmiany polegają na niestandardowych szablonach zmian, aby szybko wygenerować harmonogram, gdy tylko potwierdzi dostępność personelu.

Co więcej? Pracownicy są powiadamiani o zmianach natychmiast po opublikowaniu harmonogramu lub wprowadzeniu zmian.

Jeśli walczyłeś z ograniczeniem kosztów pracy, powinieneś otrzymać 7 zmian. Okazuje się, że narzędzie monitoruje Twoje wydatki w czasie rzeczywistym, aby pomóc zatrzymać nadmierne wydatki.

Program ma również na celu pomóc właścicielom restauracji w przestrzeganiu lokalnych przepisów prawa pracy. Na przykład członkowie personelu nie przegapią minimalnych zaplanowanych przerw, więc nie będziesz płacić kar.

Możesz nawet zatwierdzić lub odrzucić prośby personelu o przerwę w podróży z bezpłatnej aplikacji 7shift.

Krótko mówiąc, 7-shift działa jak urok.

 • Zarejestruj się na 7 zmian (bezpłatnie)

Wersja próbna przystawki jest bezpłatna, a Gourmet Inclusive z obsługą POS kosztuje 135 USD miesięcznie.

— POWIĄZANE: 9 najlepszych programów na rynku pracy do łączenia pracowników i pracodawców

2)

Findmyshift

findmyshift

Findmyshift to jedno z programów do planowania, które daje prawdziwą swobodę w zakresie zmian pracowników.

Widzisz, wszystko jest dostępne z ich interaktywnej strony internetowej, co oznacza, że ​​możesz tworzyć i monitorować harmonogramy w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Integruje się z wieloma platformami, aby śledzić urlopy pracowników, wysyłać e-maile i automatyczne przypomnienia o zmianach do pracowników oraz ustawiać alarmy na nadchodzące zmiany.

 • A teraz spróbuj tego: może płacić pracownikom różne stawki godzinowe, odliczać niepłatne przerwy i łączyć karty czasu pracy, harmonogramy i stawki za nadgodziny, aby uzyskać dokładne koszty wynagrodzeń.

  Subskrypcja jest naliczana za każdego dodanego pracownika i umożliwia dodanie nieograniczonej liczby pracowników. I na powitanie nie płacisz ani grosza za pierwszy miesiąc!

  Pracownicy chwalili także jego prostotę i funkcjonalność.

  Widzisz, w przeciwieństwie do niektórych konkurentów, mogą oni prosić, anulować i zamieniać zmiany ze współpracownikami korzystającymi z witryny FindMyShift w drodze.

  Witryna jest szyfrowana, więc dane Twojej restauracji pozostają chronione, nie wspominając o tym, że system wykonuje automatyczne kopie zapasowe na wypadek, gdybyś skasował niektóre harmonogramy.

  • Sprawdź demo FindMyShift

  — Przeczytaj także: 6 najlepszych programów lojalnościowych do wykorzystania w 2018 roku

  3)

  Planday

  planday

  Planday stanowi również ważny argument do rozważenia wśród elit i wydaje ci się, że może to być postęp w stosunku do niektórych innych uczestników tej ekskluzywnej listy.

  Stworzony, aby planowanie personelu było łatwe i przyjemne zarówno dla właścicieli, jak i pracowników, PlanDay pozwala zapisać ulubiony harmonogram jako szablon.

  Następnie możesz dostosować go do potrzeb każdego tygodnia lub zaplanować zmiany z dużym wyprzedzeniem.

  Oprogramowanie stawiające na pierwszym miejscu efektywność w stosunku do estetyki, dlatego tak istotne elementy, jak deska rozdzielcza, są proste, ale bardzo szczegółowe.

  W zależności od potrzeb możesz wyświetlić migawkę tygodnia pracy lub miesiąca, godzin pracy każdego pracownika i ile będzie to kosztowało Twoją firmę.

  Wspaniały zbiór narzędzi komunikacyjnych pozwala menedżerom przekazywać odpowiednie wiadomości każdemu pracownikowi (lub grupom pracowników), aby zapewnić pracę zespołową.

  Pracownicy rejestrują się szybko za pośrednictwem aplikacji (Apple i Android), gdy tylko zacznie się zmiana, a Ty możesz zobaczyć wydarzenia z lotu ptaka z ukierunkowanych raportów.

  OgólnyPlanDay może okazać się mistrzowskim posunięciem zarówno dla pracowników, jak i kierownictwa w rozwijającej się firmie.

  • Wypróbuj Planday już dziś

  — POWIĄZANE: Użyj tych 5 najlepszych programów do planowania biznesowego, aby wprowadzić swoje pomysły biznesowe

  4

  HotSchedules

  HotSchedules

  Hotschedules jest jednym z najbardziej zaawansowanych programów do planowania dla restauracji i branży hotelarskiej w ogóle.

  Imponujący pakiet technologii zegara, komunikacji i śledzenia obejmuje funkcje pomagające pracownikom w różnych lokalizacjach oraz potężną natywną aplikację mobilną.

  Tak więc HotSchedules byłby świetny, jeśli szukasz produktu, który nie tylko monitoruje personel, ale także pomaga zarządzać codziennymi operacjami.

  Niektóre z jego doskonałych umiejętności obejmują egzekwowanie punktualności w celu ograniczenia kradzieży czasu, proste agregowanie płac, egzekwowanie posiłków i przerw, eksport wielu list płac i więcej.

  Te funkcje pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze i pomogą spełnić wymagania przepisów pracowniczych we wszystkich lokalizacjach.

  Przypadki niedoborów i nadwyżek już dawno miną, podobnie jak irytujące rozmowy kierowników w ostatniej chwili.

  Pracownicy są również w pełni pokrywani i mogą sprawdzać harmonogramy, prosić o czas wolny oraz odbierać lub upuszczać zmiany ze swoich telefonów.

  Ostatecznie platforma chmurowa HotSchedules zrobi więcej niż tylko umożliwianie właścicielom i przełożonym planowania pracowników.

  Opłaty zaczynają się od 2 USD na pracownika miesięcznie i podobnie jak reszta, możesz najpierw wybrać bezpłatny okres próbny.

  • Przetestuj HotSchedules za darmo

  Wniosek

  Korzystanie z najlepszego oprogramowania do planowania pracowników restauracji rozwiązuje wiele problemów, z którymi borykają się menedżerowie i właściciele dzięki metodom planowania ręcznego i arkuszy kalkulacyjnych.

  Owocami będą sprawnie działające firmy, lepsze relacje zarząd / pracownik oraz zgodność z lokalnymi przepisami prawa pracy.

  Takie korzyści zdecydowanie przewyższają skromne inwestycje w oprogramowanie.

Link do głównej publikacji