6 najlepszych zautomatyzowanych programów eCommerce, aby uruchomić swój sklep internetowy

Handel elektroniczny, który jest skróconym znacznikiem „handlu elektronicznego”, przejął rynek globalny, ponieważ praktycznie wszystkie rodzaje produktów i usług są reklamowane / sprzedawane i kupowane online. Ostatnie wydarzenia wzmocniły tę pozycję, ponieważ wszystkie kluczowe aspekty e-commerce, w tym marketing, zakupy, płatności, a nawet dostawy, zostały zautomatyzowane.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Wraz z pojawieniem się e-commerce każdy z dowolnego miejsca może kupić wszystko z dowolnego miejsca. To zlikwidowało dystans między krajami, a Internet jest obecnie najważniejszym centrum globalnego rynku.

Jednak wybitni dostawcy usług e-commerce często są przytłoczeni liczbą zamówień, sprzedaży i płatności, które muszą przetwarzać codziennie. Dlatego, aby poradzić sobie z tą sytuacją i utrzymać wydajność, automatyzacja staje się niezbędna.

W tym artykule przedstawiono sześć najlepszych automatycznych programów e-commerce na rynku.

Jakie są najlepsze automatyczne oprogramowanie eCommerce?

  • Wola
  • Mobirise
  • WebSite X5
  • Corel
  • Shopify
  • WooCommerce

1

Wola

volusion najlepsze zautomatyzowane oprogramowanie e-commerceVolusion jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych dostawców usług e-commerce na świecie. I to również jest jednym z najlepszych automatycznych programów e-commerce. Jest to wiodący wybór około 200 000 właścicieli firm na całym świecie, a transakcje sięgają setek milionów.

Volusion jest jednym z pierwszych dostawców usług e-commerce, którzy automatyzują swoje usługi. W związku z tym zautomatyzowano kluczowe procesy, takie jak tworzenie sklepów internetowych, marketing, ułatwienia zakupu i płatności (i pokwitowania).

Funkcja automatyzacji Volusion zapewnia, że ​​właściciele firm mogą teraz oszczędzać czas i pieniądze na niektórych operacjach, zapewniając im w ten sposób nadwyżkę czasu (i kosztów) na potrzeby bardziej produktywnych przedsięwzięć.

Niektóre kluczowe funkcje Volusion to: kreator stron, narzędzia marketingowe, strony produktów, zamówienia procesowe, narzędzia CRM, generator kodów kreskowych, certyfikaty SSL (dla bezpieczeństwa witryny), bramki płatności, edytor CSS, dostosowane wyświetlanie produktów, dedykowana aplikacja do zarządzania sklepem ( na urządzenia mobilne), integracje (Amazon i eBay), menedżer zapasów, moduł ROI Tracker, roboty (.txt) i inne.

Co ciekawe, większość wyżej wymienionych funkcji jest usprawniona i trafnie zautomatyzowana, zapewniając płynny przepływ transakcji, od zamówień do zakupu do płatności.

Volusion oferuje nowym subskrybentom wstępny 14-dniowy bezpłatny okres próbny, po którym mogą zasubskrybować jeden z dostępnych płatnych planów: Personal, Pro, Business i Prime. Najtańszym abonamentem jest abonament „osobisty”, który jest dostępny w wysokości 26,10 USD miesięcznie.

  • Pobierz teraz Volusion z oficjalnej strony internetowej

— POWIĄZANE: 5 najlepszych programów do śledzenia sprzedaży i poprawy przepływów pieniężnych

Strony: 1 2 3… 6 »

Link do głównej publikacji