Wystąpiły problemy z połączeniem konta Microsoft ze Steam [FIX]

Czy pojawia się komunikat o błędzie Przepraszam, że mamy problem z połączeniem konta Microsoft, gdy chcesz zagrać w grę Steam? Nie tylko ty masz ten problem.

Ten błąd może być bardzo frustrujący, jeśli pojawia się stale, gdy chcesz grać w swoje ulubione gry na Steamie. Jest to zwykle spowodowane utratą łączności podczas rejestracji na koncie Microsoft, awarią zasilania, a nawet w niektórych przypadkach uszkodzeniem plików systemowych. Ten błąd został wzięty pod uwagę przez Microsoft, ale oficjalna poprawka nie została jeszcze wydana.

Z powodów wymienionych powyżej w tym artykule zbadamy jedne z najlepszych sposobów radzenia sobie z tym irytującym błędem i wrócimy do ulubionych gier w mgnieniu oka. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Za każdym razem, gdy próbuję połączyć swoje konto, pojawia się błąd. Czy ktoś może mi pomóc?

Komunikat o błędzie:
Przepraszam! Mamy problem z połączeniem Twojego konta Microsoft. Jeśli nadal występuje ten błąd, przejdź do strony www.rockstargames.com/support.

Jak to naprawić Przepraszamy. Mamy problem z połączeniem konta Microsoft. Błąd Steam

1. Upewnij się, że masz połączenie z Internetem

  1. Naciśnij klawisze Win + X na klawiaturze i wybierz Ustawieniaustawienia Masz problem z połączeniem konta Microsoft
  2. W oknie ustawień wybierz Sieć i Internet.sieć i internet Masz problem z połączeniem konta Microsoft
  3. w Karta stanu, zobaczysz komunikat informujący, czy jesteś podłączony czy nie. Jeśli nie masz połączenia, rozpocznij rozwiązywanie problemów z połączeniem.stan sieci Masz problem z połączeniem aplikacji ustawień konta Microsoft

2. Sprawdź utrzymanie gry

konserwacja gry Masz problem z połączeniem konta Microsoft

  1. Sprawdź, czy w grze, którą próbujesz uruchomić, występują jakieś problemy.
  2. Odwiedź fora programisty lub stronę mediów społecznościowych i sprawdź, czy nie ma żadnych problemów związanych z konserwacją.
  3. Jeśli problem dotyczy samej gry, musisz poczekać, aż deweloperzy ją rozwiążą.

W tym artykule przeanalizowaliśmy kilka poprawek dotyczących problemu z połączeniem konta Microsoft z komunikatem o błędzie podczas próby grania w grę na Steamie. Przyczyną tego problemu jest wadliwa aktualizacja między kontem Microsoft a kontem Steam.

Daj nam znać, jeśli ten artykuł pomógł Ci w jakikolwiek sposób, korzystając z poniższej sekcji komentarzy.

Link do głównej publikacji