Wskaźnik wydajności systemu Windows zwraca wartość w systemie Windows 8.1

Indeks doświadczenia systemu Windows już dawno zniknął i na zawsze zaginął w systemie Windows 8.1, więc nie ma sensu go szukać. Ale teraz zostało wydane nowe oprogramowanie, które przywraca je w systemie Windows 8.1. Poniżej znajduje się więcej szczegółów.
indeks doświadczenia windows windows 8.1
Podobnie jak wiele innych programów i funkcji, takich jak Outlook Express lub Microsoft Office Communicator, a ostatnio nawet Windows Live Messenger, Indeks wydajności systemu Windows, który testowaliśmy, jak „niesamowite” były nasze systemy Windows, został przestarzały w Windows 8.1 i nie został zastąpiony niczym innym. Teraz zostało wydane nowe narzędzie o nazwie „ChrisPC Win Experience Index”, które przywraca Windows Experience Index dla użytkowników systemu Windows 8.1.

Zastanawiasz się, jaką moc w grach lub przetwarzaniu graficznym uwalnia Twój komputer PC / Laptop? Po prostu uzyskaj wyniki indeksowania systemu Windows obliczone przez system Windows za pomocą ChrisPC Win Experience Index. Zupełnie wygodny, ChrisPC Win Experience Index działa na dowolnej wersji systemu Windows na 32 lub 64 bity, ale ma być używany głównie w systemie Windows 8.1. Najlepsze jest to, że to oprogramowanie jest prezentem od ChrisPC i jak każdy prezent od Świętego Mikołaja, ten świąteczny Chris P.C. srl daje to za darmo! ChrisPC Win Experience Index to darmowe oprogramowanie do użytku niekomercyjnego.

Czytaj także: Jaki jest limit pamięci RAM w systemie Windows 8.1?

Jak widzimy, oprogramowanie jest świeże i jest obecnie dostępne do pobrania za darmo (link na końcu). Nie jesteśmy pewni, ile to będzie kosztowało po zakończeniu okresu promocyjnego, więc jeśli potrzebujesz takiego oprogramowania, pospiesz się. Teraz, korzystając z tego narzędzia, oceniasz wydajność procesora, pamięci RAM, napędu dyskowego i karty graficznej systemu Windows 8.1 w skali od 1,0 do 9,9. Jak widać na powyższym zdjęciu, mój nie jest taki świetny…

Wbudowany system testowy Windows jest dostępny w Windows 8, ale Microsoft zdecydował, że użytkownicy nie będą go już potrzebować w Windows 8.1. ChrisPC Win Experience Index jest w pełni kompatybilny zarówno z 32-bitowym, jak i 64-bitowym systemem Windows 8.1 i można go pobrać, klikając poniższy link.

Pobierz ChrisPC Win Experience Index dla Windows 8.1

Link do głównej publikacji