Windows 8, 10 Kontrola aplikacji: Super Golf Land

Jeśli przejdziesz teraz do Sklepu Windows i zaczniesz szukać niektórych gier golfowych z systemem Windows 8, będzie wiele aplikacji i gier, ale niestety tak wiele z nich to spam lub sklonowane aplikacje. Super Golf Land to jeden z najlepszych dostępnych wyborów.
gra w golfa w systemie Windows 8
Super Golf Land to gra w golfa dla systemu Windows 8, którą należy znacznie ulepszyć, ale z tego, co mamy obecnie do dyspozycji, jest to jedna z najlepszych gier golfowych do pobrania na tablet z systemem Windows 8. Gra ma wiele pobrań i pozytywnych ocen od tych, którzy ją pobrali, co pokazuje, że gracze są zadowoleni z jej wydajności. To, co osobiście chciałbym zobaczyć, to wzrost jakości wyświetlacza, dlaczego nie, może nawet HD.

Czytaj także: Gra „Spades” w systemie Windows 8 otrzymuje ulepszenia AI

NAJLEPSZA darmowa gra w golfa dla systemu Windows 8! Zagraj w Super Golf Land już dziś i graj w golfa na 8 pięknie zaprojektowanych polach. Rozwiń swoje umiejętności i odblokuj wszystkie 8 unikalnych ulepszeń. Zagraj w minigry i zarób trochę gotówki. Godziny zabawy dla całej rodziny!

Zagraj w golfa na tablecie z Windows 8 w tej grze

aplikacja Windows 8 golfJednak pomimo wszystkich wad, z którymi się wiąże, gra jest w 100% darmowa i jest to chyba jej najważniejsza cecha. Biorąc pod uwagę, że nic nie płacisz, to jest całkiem fajne. Obecnie jest 72 dziury, ale kolejne zostaną dodane w przyszłych aktualizacjach. Istnieją 3 ekscytujące minigry dla każdej dziury z 8 odblokowywanymi ulepszeniami. Ostatnio Super Golf Land dla Windows 8 został również zaktualizowany o błąd squasha związany z ulepszaniem dokładności. Jeśli jesteś miłośnikiem golfa, kliknij poniższy link, aby pobrać go na tablety z systemem Windows 8 i urządzenia stacjonarne.

Pobierz grę Super Golf Land na Windows 8

Link do głównej publikacji