10 dostawców hostingu Windows, aby utrzymać twoją stronę internetową

Istnieją dwa popularne rodzaje hostingu oferowane przez dostawców hostingu: Linux i Windows.

Różnice nie są tak liczne, ponieważ zapewniają ten sam poziom biegłości, ale jeśli szukasz najlepszy dostawca hostingu dla systemu Windows, ważne jest, aby zrozumieć, jak to działa, przed rozważeniem opcji.

Hosting Windows zasadniczo pozwala na hostowanie osobistej i / lub biznesowej witryny za pośrednictwem serwera / serwerów Windows, dlatego w tym przypadku wykorzystywane są specyficzne dla Windows technologie, takie jak Microsoft SQL Server, ASP, Microsoft Access i .NET.

Nie oznacza to jednak koniecznie, że jeśli komputer działa w systemie operacyjnym Windows, musisz korzystać z hostingu Windows, ponieważ wybrany przez Ciebie hosting nie zależy od samego systemu operacyjnego. To zależy od technologii potrzebnych do Twojej witryny.

Serwery hostingowe Windows współpracują z każdym rodzajem hostingu z VPS, dedykowanym, współdzielonym, a nawet chmurowym.

Może również obsługiwać dowolny system zarządzania treścią, dzięki czemu nadal masz najlepszego przyjaciela w systemie Windows, jeśli chodzi o hosting.

Niektóre z powodów, dla których ludzie wybierają hosting Windows, to zgodność z platformami .NET, stronami Active Server Pages lub ASP, Visual Basic, C #, SharePoint, treściami wbudowanymi w Microsoft FrontPage i używaniem produktów w Microsoft Stack.

Hosting systemu Windows zapewnia także szereg korzyści, takich jak:

 • Prostota i łatwość użycia
 • Łatwy w zarządzaniu
 • Łatwy w aktualizacji
 • Bezproblemowa integracja produktów Microsoft z Twoją witryną
 • Obsługuje języki skryptowe ASP, .NET, Visual Basic i C #
 • Jest stabilny i niezawodny, ponieważ jest produkowany przez Microsoft
 • Zapewnia pełne bezpieczeństwo i ochronę witryny przed nieuczciwymi elementami, takimi jak hakerzy
 • Możesz z niego korzystać, nawet jeśli nie masz doświadczenia w hostingu

Znalezienie najlepszego dostawcy hostingu dla systemu Windows może być trudnym i zniechęcającym zadaniem, co przy skomplikowanym żargonie, z którym musisz się zmierzyć, ale uprościliśmy wszystko i oto najlepsi dostawcy hostingu dla systemu Windows, których możesz użyć dla swojej witryny.

Najlepsi dostawcy hostingu dla systemu Windows, aby wzmocnić swoją witrynę

 1. Hosting A2
 2. Host1Plus
 3. Wiatry
 4. Hosting TMD
 5. HostGator
 6. Miles Web
 7. IX hosting
 8. 11
 9. HostDime
 10. SmarterASP.NET

1. Hosting A2

najlepszy dostawca hostingu dla systemu Windows

Jest to wysoce zalecane wśród użytkowników jako najlepszy dostawca hostingu dla systemu Windows, dzięki swoim niesamowitym szybkim funkcjom i precyzyjnie dostrojonym serwerom.

Jeśli chcesz, aby Twoje treści były dostarczane w środowisku o wysokiej wydajności, najlepszym rozwiązaniem jest Swift Servers A2 Hosting z opcją Turbo Servers. Serwery Turbo zapewniają do 20 razy wyższą wydajność w porównaniu do innych konkurencyjnych opcji hostingu Windows.

Nikt nie chce, aby jego strona internetowa działała z prędkością ślimaka. W rzeczywistości nawet 3 sekundy są uważane za wolne pod względem opóźnienia, ponieważ może to spowodować lub zniszczyć Twój biznes. Klienci mają obecnie krótszą uwagę (cierpliwość), więc wszystko w ciągu 2 lub 3 sekund dłużej jest zbyt wolne i przechodzą do następnej najszybszej witryny.

 • Przeczytaj także: Niska prędkość sieci LAN na komputerach z systemem Windows 10 [FIX]

Właśnie dlatego potrzebujesz najlepszego dostawcy hostingu dla systemu Windows, który może zaoferować i zapewnić niesamowitą szybkość, niezawodność i po prostu zintegrować się z innymi narzędziami do tworzenia stron internetowych w systemie Windows, takimi jak .NET Framework lub ASP.

Dzięki A2 Hosting masz pewność szybkich prędkości, całodobowej obsługi Guru Crew, dzięki czemu wiesz, że masz ekspertów, a także szeroką gamę narzędzi, dzięki którym Twój Windows będzie gotowy do działania i błyskawicznie!

A2 Hosting szczyci się również tym, że jest najlepszym dostawcą hostingu Windows i ekspertami w branży. Ten dostawca hostingu oferuje również gwarancję bez ryzyka z gwarancją zwrotu pieniędzy Anytime oraz starannie zaplanowanymi produktami, które zaspokajają potrzeby hostingu systemu Windows.

Uzyskaj wszystkie potrzebne elementy integracji hostingu systemu Windows u jednego dostawcy hostingu, w tym MSSQL, ASP, .NET Framework, C # i Visual Basic.

Jest to jedna z korzyści, dla których użytkownicy hostingu A2 wybierają swoje usługi, a także ich skalowalność, łatwość użycia, łatwość aktualizacji oraz panel sterowania Plesk — kompletny zestaw narzędzi zapewniających i umożliwiających odniesienie sukcesu.

Uzyskaj hosting Windows na Hostingu A2

 • Przeczytaj także: 7 najlepszych programów do pozycjonowania filmów w YouTube

2. Host1Plus

najlepszy dostawca hostingu dla systemu Windows

Ten dostawca hostingu jest reklamowany jako najlepszy dostawca hostingu dla systemu Windows, oferujący pełną skalowalność i wsparcie 24/7, a także 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług.

Jego funkcje obejmują bezpośredni dostęp do panelu sterowania przez Internet, zaawansowane funkcje sieciowe, wirtualizację KVM, sprytne dostarczanie usług, szybkie wdrożenie maszyny wirtualnej w kilka sekund, wstępnie skonfigurowane szablony, takie jak cPanel do łatwego zarządzania witryną, uproszczone zarządzanie i kontrolę.

Możesz także tworzyć strefy domen, bezpośrednio edytować rekordy, planować automatyczne tworzenie kopii zapasowych lub tworzyć kopie ręczne, oszczędzać czas poświęcony na uzyskanie pomocy poprzez uproszczony system kontroli rDNS, tryb ratunkowy do pracy w bezpiecznym środowisku w przypadku uszkodzenia systemu plików i śledzić Twoje wykorzystanie zasobów jest na bieżąco z alertami, aby uniknąć nadmiernego wykorzystania procesora, pamięci lub sieci.

Inne funkcje obejmują zaawansowane sieci w szybkiej sieci zbudowanej na wysokiej klasy sprzęcie, a także lokalizacje serwerów w chmurze w wielu centrach danych premium dla lepszego zasięgu i lepszej łączności.

Uzyskaj hosting Windows na Host1Plus

 • Przeczytaj także: 4 najlepsze oprogramowanie SEO, aby poprawić rankingi wyszukiwania

3. Hostwinds

najlepszy dostawca hostingu dla systemu Windows

Jeśli szukasz bezkonkurencyjnego wsparcia — ponieważ wszyscy potrzebujemy najlepszego dostawcy hostingu dla systemu Windows, który może tam być przez cały czas — i najnowocześniejszego sprzętu, to Hostwinds jest Twoim przyjacielem.

Jego oferta obejmuje w pełni zarządzaną, błyskawiczną konfigurację hostingu z nocnymi kopiami zapasowymi, a także można uzyskać dyski półprzewodnikowe (która jest przyszłą strukturą Internetu) oraz wsparcie techniczne 24/7. Jest to solidny i bezpieczny dostawca hostingu, który spełni i przekroczy Twoje oczekiwania w zakresie protokołu bezpieczeństwa, zapewniając ponadto pełną kontrolę nad witryną.

Otrzymujesz również gwarancję, że ich serwery nie mogą być wyprzedane, więc wiesz, że dostali twoje wsparcie. Uruchom własną kopię systemu Windows, przy 100% SLA dostępności sieci z wieloma operatorami i siecią globalną 100 Gb / s.

Jak wspomniano wcześniej, jest to twój przyjaciel, jeśli chodzi o monitorowanie i wsparcie techniczne, ponieważ będą oni dla ciebie dostępni co minutę, z 5-minutową gwarancją reakcji na incydent i godzinną wymianą sprzętu.

Klienci hostingowi systemu Windows mogą również w dowolnym momencie zaktualizować specyfikacje swojego serwera, co oznacza natychmiastową skalowalność, a także pełne zarządzanie serwerami, dzięki czemu masz pewność, że zespół Hostwinds pomoże Ci w dowolnym momencie i czasie. Jeśli korzystasz z hostingu Windows, Hostwinds daje Ci możliwość używania Windows Server 2008, 2012 lub 2016 jako systemu operacyjnego.

Uzyskaj hosting Windows na Hostwinds

4. Hosting TMD

najlepszy dostawca hostingu dla systemu Windows

TMD Hosting obiecuje również niesamowicie szybki hosting Windows, ponieważ pod koniec dnia priorytetem jest szybkość, bezpieczeństwo i skalowalność. Możesz cieszyć się wyjątkowo szybką prędkością i doskonałą wydajnością w środowisku obsługującym najnowszą platformę ASP .NET, Windows Server 2012 R2 i serwer MSSQL.

Możesz wybrać jeden z trzech różnych planów hostingowych: Rozrusznik za założenie strony internetowej, Biznes w celu wzbogacenia wielu stron internetowych i zwiększenia ruchu, oraz Przedsiębiorstwo dla bardziej złożonych witryn i dużego ruchu. Te trzy kosztują odpowiednio 3,99 USD, 5,99 USD i 11,99 USD miesięcznie.

Jego funkcje obejmują dedykowane wsparcie techniczne, codzienne automatyczne i ciągłe kopie zapasowe bazy danych i plików witryny z bezpłatnym przywracaniem, do 20 razy szybszy czas ładowania dzięki zastosowaniu dysków półprzewodnikowych na wszystkich serwerach, nieograniczonej liczbie kont e-mail oraz bezpłatnego Let’s Encrypt SSL instalacja certyfikatu jednym kliknięciem na panelu Plesk.

Jeśli tworzysz nową witrynę internetową, TMD zapewnia natychmiastową aktywację, bezpłatne instalacje, bezpłatną rejestrację domeny, wsparcie 24/7 przez cały rok, a także samouczki krok po kroku, które cię poprowadzą.

W przypadku istniejącej witryny internetowej otrzymujesz bezpłatne transfery plików i baz danych, zero przestojów, rekompensatę za niewykorzystane miesiące i wsparcie 24/7 przez cały rok.

Możesz również w pełni zarządzać w chmurze, ponieważ serwery są zarządzane przez ekspertów, codziennie aktualizowany jest wysoki poziom bezpieczeństwa za pomocą zapory internetowej, aby zapewnić ochronę Twojej witryny przed zagrożeniami online, 99,999% czasu działania, ochrona antyspamowa oraz dedykowany, ale izolowany VPN dla lepszego monitorowania, łączności i prędkości.

Uzyskaj hosting Windows na TMD Hosting

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów do webinariów do łączenia się z klientami

5. HostGator

najlepszy dostawca hostingu dla systemu Windows

Nie można mówić o hostingu i pominąć HostGator na liście najlepszych dostawców hostingu dla Windows. Jeśli nie jest na szczycie, jest jednym z 10 najlepszych dostawców hostingu, więc wiesz, że jest spójny pod względem świadczenia usług i wydajności.

Hostgator sprawia, że ​​hosting Windows jest prosty i łatwy w użyciu. Jego funkcje obejmują panel sterowania Plesk, dzięki czemu możesz łatwo kontrolować swoje konto hostingowe (tak jak przy użyciu zaplecza WordPress), narzędzia do tworzenia witryn i ponad 4000 darmowych szablonów stron internetowych, MSSQL Server 2008 R2, MySQL, bazy danych dostępu, konta FTP i adresy e-mail, narzędzia administracyjne, instalacje jednym kliknięciem i funkcje programowania, w tym ASP i ASP.NET.

HostGator jest znany z nagradzanego wsparcia technicznego i wysoce rozszerzalnego systemu Windows Server 2012 R2, a jego plany hostingowe pozwalają czerpać jak najwięcej z kont hostingowych przy możliwie najniższych kosztach.

Inne funkcje obejmują 99,9% gwarancji nieprzerwanej dostępności, nieograniczoną liczbę subdomen, certyfikat Safe Harbor, a do każdego planu hostingowego dostajesz darmowe rzeczy, w tym darmowy kreator stron internetowych z HostGator, 4500 darmowych szablonów, darmowy transfer strony, transfer domeny, transfer MySQL i skrypt , a na Twoim koncie można natychmiast zainstalować 38 darmowych skryptów.

Uzyskaj hosting systemu Windows na Hostgator

 • Przeczytaj także: 12 najlepszych narzędzi oprogramowania do stron docelowych dla udanego biznesu online

6. Sieć mil

najlepszy dostawca hostingu dla systemu Windows

Jest to dostawca hostingu z siedzibą w Indiach, który zapewnia superszybką usługę hostingową ASP.NET za jedyne 1,67 USD miesięcznie — tak niedrogie.

Jeśli szukasz najlepszego dostawcy hostingu dla systemu Windows, który oferuje wszystkie funkcje w wygodnej cenie, to jest to twój facet. Idealnie, hosting Windows integruje aplikacje Microsoft, takie jak ASP, .NET, Visual Basic, Access, FrontPage i / lub MSSQL, więc ten dostawca hostingu oferuje właśnie to.

Jego funkcje obejmują panel sterowania Plesk, hosting wielu domen i baz danych, nieograniczoną liczbę e-maili, nieprzerwane wsparcie 24/7, niezrównaną niezawodność i 99,95% czasu sprawności potrzebnego do uruchomienia witryny w dowolnym momencie.

Otrzymasz również darmową nazwę domeny (lub możesz przenieść ją za darmo), dysk SSD dla szybszego ładowania i wydajności, instalator do WordPress, Joomla lub koszyków i innych aplikacji jednym kliknięciem, bezpieczny e-mail, funkcje programowania, o których mowa, darmowa strona internetowa transfery bez dodatkowych kosztów oraz codzienne automatyczne kopie zapasowe dla optymalnego bezpieczeństwa.

Załóż konto natychmiast dzięki Miles Web i ciesz się przystępnymi stawkami przy superszybkich prędkościach i najlepszym czasie pracy.

Uzyskaj hosting Windowsa w Miles Web

7. IX hosting

najlepszy dostawca hostingu dla systemu Windows

Ten dostawca hostingu oferuje najwyższą wydajność, wsparcie jakości i atrakcyjne ceny, jeśli szukasz najlepszego dostawcy hostingu dla systemu Windows dla swojej witryny.

Rozpoczęty w salonie w 1999 roku, IX Web Hosting urósł, zapewniając nie tylko całodobową pomoc techniczną przez cały rok, ale także najwyższej jakości podstawowe funkcje z różnymi planami hostingowymi, takimi jak nieograniczona przestrzeń internetowa, przepustowość, domeny i transfer danych. Możesz także tworzyć i utrzymywać swoją witrynę internetową, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy początkującym projektantem stron internetowych, dzięki łatwemu w obsłudze narzędziu do tworzenia witryn, instalacji bloga za jednym kliknięciem, łatwemu menedżerowi plików oraz bezpłatnym samouczkom i poradom dotyczącym projektowania witryny.

Jeśli chcesz to zrobić za Ciebie, jest do dyspozycji profesjonalny zespół projektowy, który może zająć się podstawową działalnością. Jego funkcje obejmują panel kontrolny hostingu, całodobowe monitorowanie sieci i usług przez cały rok, sprzęt wysokiej jakości, dedykowane zespoły wsparcia oraz bezpłatną redundantną sieć i routing.

Jeśli twoja strona internetowa jest biznesowa, IX Web hosting oferuje funkcję e-commerce, dzięki czemu możesz sprzedawać online za pomocą bezpłatnego sklepu internetowego z łatwą instalacją, bezpłatnym wyborem łatwych do zainstalowania koszyków oraz bezpłatnych samouczków.

Otrzymasz również dedykowany i przeszkolony zespół antyhakerów, 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i nieograniczoną liczbę kont e-mail, przekazywanie wiadomości e-mail, listy mailingowe i automatyczne odpowiedzi.

Uzyskaj hosting Windowsa na IX Web Hostingu

 • Przeczytaj także: Jak zainstalować WordPress lokalnie w systemie Windows 10 bez aplikacji innych firm

8. 11

najlepszy dostawca hostingu dla systemu Windows

W wieku 11 lat masz wszystkie możliwości hostingu systemu Windows, aby skutecznie prezentować treści internetowe. Jego funkcje obejmują elementy programowania, takie jak ASP, ASP.NET, MVC, AJAX, i obejmuje NetObjects Fusion we wszystkich planach hostingowych, który wypełnia obowiązkowe bloki kodu i pokazuje błędy składniowe w kodzie.

Jest wyposażony w narzędzie do tworzenia witryn, które umożliwia samodzielne tworzenie funkcjonalnych witryn w czterech prostych krokach, dzięki czemu nie potrzebujesz wiedzy programistycznej. Możesz także wybrać swój plan hostingowy w oparciu o osobiste potrzeby dotyczące wydajności i szybkości oraz cieszyć się korzystaniem z innego oprogramowania z wybranym pakietem.

Inne funkcje obejmują rozszerzenia domen, takie jak .com, .org lub .net, wysokie standardy chłodzenia, bezpieczeństwo i zasilanie centrów danych, a także codzienne tworzenie kopii zapasowych wszystkich danych.

Masz pewność niezawodności i stabilności dzięki funkcji georedundancji 11, która utrzymuje stabilną wydajność, funkcji SiteLock do kompleksowej ochrony danych, dzięki czemu Twoja strona jest zawsze sprawdzana pod kątem złośliwego oprogramowania, naruszenia bezpieczeństwa lub prób włamań.

Uwzględniono także ochronę przed atakami typu „phishing” i antyspamowymi, a także całodobową obsługę hostingu Windows.

Uzyskaj hosting Windowsa 11

9. HostDime

najlepszy dostawca hostingu dla systemu Windows

Jeśli chcesz, aby Twoja witryna była hostowana w najnowocześniejszym centrum danych, HostDime jest najlepszym dostawcą hostingu dla systemu Windows, jaki możesz wybrać.

Funkcje obejmują czysty dysk SSD i sieć światłowodową 10 Gb / s, dzięki czemu masz pewność szybkich prędkości odczytu i zapisu, prywatne adresy IP dedykowane tylko dla twoich kont, dzięki czemu możesz dostosować swoje rekordy DNS i mieć prywatny serwer pocztowy w celu zwiększenia reputacji poczty, wirtualizację korporacyjną w celu zwiększenia skalowalność, niezawodność i możliwości dostosowania, a także niezawodność witryny.

Platforma biznesowa jest wstępnie zabezpieczona i w pełni zarządzana, dzięki czemu witryna jest chroniona przed wszelkimi lukami w systemie operacyjnym i / lub jądrze.

Dostajesz także wiodące w branży oprogramowanie oraz usługi o wartości dodanej, takie jak oprogramowanie do zarządzania klientami, rachunki sprzedawców rozliczeniowych i inne dodatkowe usługi do prowadzenia firmy i doskonałej obsługi klienta online.

Uzyskaj hosting Windows na HostDime

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych wieloplatformowych edytorów kodów dla programistów

10. SmarterASP.NET

najlepszy dostawca hostingu dla systemu Windows

Jak sama nazwa wskazuje, jest to nie tylko jeden z najlepszych dostawców hostingu dla systemu Windows, ale także mądrzejszy. Oferuje światowej klasy usługi hostingowe dla systemu Windows zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, z udostępnionym pakietem hostingowym, który jest znany ze swojej szybkości i niezawodności.

Z ponad 18-letnim doświadczeniem, skonfigurowanym w 1999 r., SmarterASP.NET zapewnia doskonałe usługi hostingowe, z funkcjami takimi jak instalator za jednym kliknięciem, zespół pomocy technicznej w celu optymalizacji doświadczenia, nagradzana obsługa klienta, wbudowane dostarczanie treści CloudFlare sieć, która sprawia, że ​​twoja strona internetowa jest 4 razy szybsza, a gwarancja 99,9% czasu dostępności — z miesięczna usługa naliczana za każdą godzinę przerwanej usługi.

Możesz rozpocząć 60-dniowy okres próbny na serwerze Windows, aby wypróbować go samodzielnie i zobaczyć, jak działa i jak działa. Dzięki temu dostawcy hostingu otrzymujesz różne funkcje w zależności od opcji, którą wybierasz z hostingu Windows 2012, bazy danych MSSQL lub bazy danych MySQL.

Darmowa wersja próbna zawiera bezpłatną tymczasową nazwę domeny, aby wypróbować usługę, więc nie musisz jej kupować ani przenosić. Otrzymujesz także natychmiastową konfigurację hosta i uaktualnienia dzięki bezpłatnej wersji próbnej, dzięki czemu będziesz gotowy do działania w ciągu kilku minut, a po zakończeniu okresu próbnego możesz uaktualnić do płatnej paczki z panelu sterowania bez żadnych przestojów.

W przeciwieństwie do innych dostawców, ta gwarantuje taką samą jakość usług i ofert dla użytkowników wersji próbnej i płatnych użytkowników, dzięki czemu możesz mieć swoje ciasto i zjeść!

Uzyskaj hosting systemu Windows na SmarterASP.NET

Co wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego dostawcy hostingu dla systemu Windows

Oto czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie najlepszego dostawcy hostingu Windows dla swojej witryny:

 • Cechy: jest to ważne, ponieważ potrzebujesz dostawcy usług hostingowych, który ma wszystkie funkcje, których szukasz, w zależności od potrzeb Twojej witryny, i wykracza poza lub oferuje więcej. Plany hostingowe Windows zazwyczaj zawierają wiele unikalnych funkcji, więc w zależności od tego, co masz na myśli, dokładnie sprawdź, jakie funkcje zapewnia host. Na przykład, jeśli chcesz mieć funkcje programowania, takie jak ASP.NET, ale dostawca hostingu ma tylko ASP, możesz nie być zadowolony z ich oferty. Rozejrzyj się i znajdź ten, który ma wszystko, czego potrzebujesz, i trochę.
 • Bezpieczeństwo: jest to bardzo ważne dla każdej strony internetowej. Dostawca hostingu powinien być w stanie zapewnić bezpieczeństwo Twojej witryny, a także najwyższy poziom. Ponieważ system Windows jest celem hakerów i oszustów cybernetycznych, musisz sprawdzić, czy host zapewnia specjalne funkcje bezpieczeństwa najwyższego poziomu, które nie zagrozą Twojej witrynie.
 • Reakcja na coś jest kolejną kluczową cechą ponad cenę lub funkcje, ponieważ gdy pojawia się problem, potrzebujesz natychmiastowej uwagi. Dlatego musisz poszukać zaufanego, konsekwentnego dostawcy hostingu o wysokim poziomie wsparcia niż reszta, najlepiej w trybie 24/7 365. Sprawdź kanały kontaktowe, takie jak telefon, adresy e-mail, czaty na żywo, bezpłatne numery, a nawet strony kontaktowe w mediach społecznościowych.
 • Wsparcie techniczne i niezawodność usług: idzie to w parze z niezawodnością usług, ponieważ musisz wiedzieć, że twój dostawca ma twoje plecy. Najlepszy dostawca hostingu dla systemu Windows nie zwalnia od niezawodności usług ani wsparcia technicznego, ponieważ wie, że zapewnia Ci to wsparcie znacznie przewyższające ich ceny lub niesamowite funkcje.
 • Sprzęt i wydajność: dostawca hostingu dla systemu Windows powinien mieć wysokiej klasy sprzęt do obsługi witryny, ponieważ wpłynie to na ogólną wydajność witryny. Wybierz najlepszego dostawcę hostingu dla systemu Windows z najnowszymi i zaawansowanymi procesorami i pamięcią SSD.
 • Jasne plany hostingowe i warunki zaangażowania
 • Wiele niezawodnych warstw kopii zapasowych
 • Nieograniczona dostępność zasobów takich jak pamięć RAM, przepustowość, pamięć i moc procesora
 • Łatwy w użyciu i prosty panel sterowania
 • Prosty proces odzyskiwania i przywracania danych

Teraz, gdy znasz najlepszych dostawców hostingu Windows na rynku, daj nam znać swój ulubiony wybór lub udostępnij nam ten, którego używasz w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji