Aplikacja Windows Send Anywhere wysyła nieograniczone rozmiary plików na urządzenia mobilne i komputery PC

Zwykle wysyłanie dużych plików do znajomych lub współpracowników może stać się dużym problemem, zwłaszcza jeśli chcesz to zrobić za darmo. Na szczęście Send Anywhere wylądowało w Sklepie Windows i zajmuje się tymi problemami.
wyślij nieograniczony rozmiar pliku Windows 8
Send Anywhere to prosta, nieograniczona, natychmiastowa aplikacja do przesyłania plików, która sprawi, że udostępnianie plików będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Send Anywhere to usługa udostępniania plików, która została pobrana milion razy na Windows Phone, Android, iOS, Chrome i Amazon. Teraz jest wydany w sklepie Windows Store dla klientów Windows 8 i Windows 10.

Wysyłaj dowolny typ pliku o dowolnym rozmiarze za pomocą tej aplikacji Windows

Proces wysyłania jest naprawdę prosty, wystarczy wybrać plik i kliknąć „Wyślij”. Wygeneruje to 6-cyfrowy klucz jednorazowy (OTK), który udostępnisz osobie, do której chcesz wysłać plik. Możliwe jest również wysłanie powiadomienia push do jednego z pobliskich / ostatnio używanych urządzeń na liście. A jeśli otrzymujesz pliki, wystarczy wprowadzić 6-cyfrowy kod OTK na urządzeniu odbierającym.

wyślij aplikację Windows na nieograniczony rozmiar pliku

Korzystając z wersji Moje urządzenia, możesz także zdalnie zarządzać każdym urządzeniem z systemem Windows i Android, które zarejestrowałeś w Send Anywhere. Możesz uzyskać dostęp do plików pobranych na komputer z systemem Windows z telefonu z systemem Android, a także wysłać je na inne urządzenie. Niezbędna aplikacja, jeśli szukasz tej funkcjonalności!

Link do głównej publikacji